След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 71

  • 40 208
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 510
Още малко снимчици на нашата умна талантливка. Party




newsm78Ама тя що не вземе да се пренасочи от ябълките към лимони-едни такива хууубави полуовални плодове,с красив и топъл жълт цвят... А "един момък" неотдавна цяла лимонена горичка си отгледа. Joy Joy

# 676
  • Мнения: 0
Vikktory, благодарско за рейтинга и снимчиците!!  bouquet
Филмчето ни е било най-гледано1 newsm10
И аз викам да мине на лимонада от градинката на нашто момче, ама нейсе, само ще ни мъчи с тия ябълки! Hug

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 690
 Joy Joy Joy

Vikktorynewsm10


И лимони





И партОкали


И после що комшията не гледа самовара... newsm09

# 678
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy
ми човека търси ябълките, и на него са му се дояли Joy Joy

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 690
В снощното предаване Süper Kulüp нищят пак Къваню и Азра  Ето линкчетата. Неви, ако ти остане време, би ли ни светнала какво точно казват водещата, репортерите и мома Азра?  Praynig






Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 23:18 от shoppич

# 680
  • Мнения: 4 510
Joy Joy Joy
ми човека търси ябълките, и на него са му се дояли Joy Joy
Захарче, Laughing,той човека хубаво си търси ябълките Joy Joy,ама ги търси на запазена територия.После него да не го затърси нашия зет?!... Crossing Arms Че тогава стана тя каквато стана ... newsm78А може и нов филм да гледаме-напр.нещо като "Съвременния Отело в тр.вариант"! ooooh! tooth



# 681
  • Мнения: 0
Шекерче,  ще ме скъсате от смях днеска Joy Joy Joy Joy Откъде ти дойде сега Турски Отело!!!  Joyhahaha

Ох,shoppич , ти я пак ли я захванаха Азра, та Азра!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 690
 Joy Joy Joy

Като гледам Кивчо как се назландисва на цитрусите и само ги души, смятам, че и той на ябълките е хвърлил око  tooth  Пък нашата мома нали освен умна и талантлива е много добра и в кухнята! Сигурно прави превъзходен ябълков пай!!! Mr. Green       / или кекс с ябълки... smile3508 /


Корси, пак...  ooooh!

# 683
  • Мнения: 0
Shoppич, недей моляте, той ако чака на кекса на Ясемин, съвсем ще се свърши, накъде повече  Joy Joy Joy Joyмисля че се е наточил на кекс, но като сменим първото К със С!

# 684
  • Мнения: 4 510
Joy Joy Joy

Като гледам Кивчо как се назландисва на цитрусите и само ги души, смятам, че и той на ябълките е хвърлил око  tooth  Пък нашата мома нали освен умна и талантлива е много добра и в кухнята! Сигурно прави превъзходен ябълков пай!!! Mr. Green       / или кекс с ябълки... smile3508 /

newsm09 Еее,Шопи,тук вече замълчавам...  smile3506 Ти ме уби с този нов кандидат за ябълки!Ами те много станаха мераклиите...Нашия Керемчо ще инфарцира набързо. ooooh! А за кекса Wink -да не мислиш,че Кивчо ще се сети изобщо за ябълките?!  Joy

# 685
  • Мнения: 0
Шекерче, аз предлагам наш Керемча да го пратим да бере лимони в  JoyЧешме, там на чист въздух ще му е добре

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 690

 newsm09 Еее,Шопи,тук вече замълчавам...  smile3506 Ти ме уби с този нов кандидат за ябълки!Ами те много станаха мераклиите...Нашия Керемчо ще инфарцира набързо. ooooh! А за кекса Wink -да не мислиш,че Кивчо ще се сети изобщо за ябълките?!  Joy


 Joy Joy Joy Ябълките на раздора  tooth




 Mr. Green  Hug Ама че стееее.... Как няма да се сети човекът за ябълките... Whistling



Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 23:57 от shoppич

# 687
  • Мнения: 0
   кой отхапа ябълката?

# 688
  • Мнения: 0
Дами лека нощ от мен!Беше ми много забавно тази вечер във вашата компания!Прияти сънища!

# 689

Общи условия

Активация на акаунт