Отговори
# 120
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
barabar честита рожба! да ти е жив и здрав, да има едно незабравимо детство, много да ви слуша Simple Smile а на теб бързо възстановяване Simple Smile

# 121
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Барабар честито малко съкровище.  newsm51 smile3525. Нека бързо да наддава и да расте много щастлив. На теб бързо - възстановяване и само хубави моменти.

# 122
  • Мнения: 0
barabar, честита рожба! Бъдете живи, здрави и безкрайно щастливи!   bouquet

Маринова, честит ви нов дом!

Олеле аз още нищо не съм купувала. Имам късмет, че зълва ми е душичка, а малката ми племенница е на година и половина. Та тя ме уреди с количка, стерилизатор и други такива полезни и хубави нещица.   Да ми е жива и здрава! Praynig
Sneakers, честито завръщане на таткото у дома!
Количката изглежда супер и характеристиките са й много добри. Браво! Относно зимния кош всички ми изглеждат големи, тежки и неудобни за носене. Този който имам аз също е тежичък. Не мога да дам читав съвет, защото на мен това ще ми е първа рожба и не съм много наясно.

Вчера ходих да ми взимат кръв, а пред мен една върволица от баби и майки с по-големички деца. Майките с децата ме изтикаха отпред да мина по-бързо, а бабите започнаха да мърморят как не ни било срам, че те били болни хора, а ние така ги предреждаме. Стана ми ужасно неудобно, но една много възрастна баба на много висок глас ми каза "Само да си посмяла да се върнеш накрая на опашката заради някакви мрънкащи кукувици ще те перна с бастуна!!! Като им е толкова зле да седнат, места за сядане колкото искаш и никои не сяда, а те стърчат и се оплакват как ги болели краката!"  За мой късмет не ползвам градски транспорт.

Пожелавам ви прекрасен слънчев ден!

# 123
  • Мнения: 308
Barabar стискам палци с малкия Филип всичко да е наред и скоро да си е при вас.  Praynig
Много мъчно ми става като чета как само веднъж в седмицата можете да ходите на свиждане на бебчетата в неонатологията. Разкажи повече когато ти остане време. И много прегръдки за теб.

# 124
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте момичета
Не съм писала отдавна, че нямаше какво, но си ви чета редовно Simple Smile

Barabar да е жив и здрав малкия Филип, бързо да наддава и да сте много щастливи.

Аз също се отчайвам все повече от хората в нашата родина. Искам да ви разкажа /да ви се оплача/ какво ми се случи вчера..... Ставам сутринта със зверски болки в корема, опитвам се да се свържа с моята доки, не ми се получават нещата, телефонът й е изключен... В това време нещата стават по зле и единственото нещо, което мога да правя е да лежа на леглото и да вия от болки... какво ли не си помислих, няма какво да ви обяснявам  Confused Мъжо много се шашна и докато се чуди какво да прави звънна на бърза помощ......., която ОТКАЗА да дойде - казаха да си търся или личната лекарка или генеколога, с две думи да съм се оправяла както мога. Обадихме се на един приятел /че мъжо не шофира/, той дойде да ме вземе с колата и да ме закара на преглед. Слава богу всичко с бебчо беше наред, оказа се нещо чревно и днес вече съм много по добре, но можеше и да е нещо по сериозно и какво правим тогава..... Нямам дори нерви да се ядосвам и няма как да съм оптимист за нещата, като всеки ден попадаме на подобно "отношение", дори от хората, които се предполага да ни "лекуват", а какво остава за останалите по улиците.

Извинявайте момичета, улях се, ама много ми беше тъпо вчера и така.

Sneakers много е хубава количката,, много лекичка и компактна, аз мислех същата /заедно със зимния кош/, обаче с мъжо ми сме високи и двамата и като отидохме да я видим на живо се оказа много нисичка и бяхме ужасно смешни /особено той/ до нея  Mr. Green, така че избрахме друга по висока Simple Smile

Пожелавам ви много хубав ден и  да ни тормозят по малко болежките  Laughing

# 125
  • Мнения: 1 471
Да е жив и здрав малкия Филип! Много да радва мама и татко Simple Smile

Маринова, не знаех, че ще има ден на отворените врати.. ще бъде много полезно, ако ги посетя.. трябва да убедя мъжа да ме закара май май... Мерси много за информацията! Simple Smile  Hug

Днес съм в адската депресия, дами... Вчера като луда чистих, наготвих 2 манджи, изпрах му дрехите, изгладих ги, после се нагласих.. а той се прибра в кофти настроение и ми срина вечерта... Явно и на двама ни ни идват нервите в повече напоследък.. ама малко ми писна пък! Днес няма да пипна нищо вкъщи.. то не че има нещо за правене, де.. ама и да има  Naughty Crossing Arms Ще си намеря някоя книжка да чета и хич ми не дреме!

Sneakers, количката е супер, да си я ползвате със здраве!!  Hug

# 126
  • Мнения: 4
Barabar  Hug Да ви е жив и здрав малкия принц и скоро да се радва на мама и тати Heart Eyes Относно "бърза" помощ.....всекидневно отказват да отидат на сигнал, а в случайте когато не отказват са толкова бързи ,че голяма част от хората не могат да ги дочакат и се случва най-лошото Praynig

# 127
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета. Не съм ви писала отдавна, всъщност съм се включвала активно едва 2-3 пъти.

Ето ми я малката новина - Филип се роди на 08.09 сутринта, 1800 г и 40 см. Можете да ме пишете, че съм си взела изпита  Mr. Green Докато четях тревогите на другите момичета, си мислех, че такива неща на мен няма как да се случат. Ама на!

Аз съм си вкъщи, след 10-дневния престой в "Майчин дом" се наслаждавам на уюта на това да съм с другите си две момчета, да спя на познатата си възглавница... все такива неща. Смятам да поработвам, за да се откъсвам от всякакви отрицателни мисли. И за да не ви ги предавам и на вас - много, много късмет на всички, коремчетата ви да пораснат големи и да ви леко на телата и душите, за да си спомняте след време за тоя период с малко носталгия!

Целувки от мен!

Честито! Simple Smile Да ти е живо и здравото малкото човече! Усеща се позитивизма ти..въпреки, че вероятно си се шашнала, че ще раждаш мноооого преди термина:)  newsm30 newsm30

# 128
  • Мнения: 34
Barabar да ви е жив и здрав малкия сладур, да ви радва и да расте голям  baby_neutral разкажи моля те като имаш време , как така по-рано се случиха нещата, каква е била причината и ти как разбра че мъника ще излиза  newsm78

# 129
  • DE
  • Мнения: 967
Здравейте!
По въпроса с опашките и чакането: вчера пътувах със самолет и съответно ръчен багаж-доста тежък. Всичко живо що е българско искаше да ми помогне. Белгийците и германците ме блъскаха на опашките, изобщо не им пука! А в самолета вече беше върха, когато лелята германка се размрънка как така ще ме слагат на първия ред да седя. Какво като съм била бременна, тя имала операция. Ама си галопираше без да и личи де! Simple Smile Иии, не спря да мърмори 2 часа.
Така че в БГ все пак има повече разбиране според мен!

# 130
  • Мнения: 99
Честито  Барабар, да ти е жив и здрав сина и скоро да си го гушкаш вкъщи!

Маринова  аз миналата седмица прозвъних повечето болници за да се запиша  за деня на отворените врати, но се оказа че свободни места има чак за края на Октомври. Е записах се и за тогава де, ако не съм родила ... Най-ранния ден беше за Тина Киркова на 27.09. Така че който иска да се записва да побърза.
И момичета  няма ли да ходите на лекциите на 9 месеца да се запознаем и там. Аз няколко пъти питам но все оставам без отговор. Явно повечето се разбират и уговарят във фейсбука и там групичката е по задружна и активна.

# 131
  • Мнения: 56
Барабар,да ви е жив и здрав малкия мъник,да ви радва и дано скоро да си е вкъщи.

Аз съм се ориентирала към окръжна болница,ако има някоя и тя към там да пиши.

# 132
  • Мнения: 758
barabar, да ви е жив и здрав юнака и скоро да се прибере и той вкъщи!
Аз бях на преглед вчера и всичко с нас е ОК. Акушерката ме похвали, че бебо е пораснал, но аз не Simple Smile което също много ме окуражава, защото както неведнъж написах имам проблем с килограмите. Освен това си купих и колан за стягане след раждане. Надявам се и това да помогне за по-бързото ми влизане във форма.
Иначе от началото на септември до края ще си работя доста активно и после като изляза болничните ще се занимавам с дрешки и покупки, макар че списъците вече ми се въртят из главата и май е време да ги реализирам и на хартия, че ще забравя нещо Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 133
  • Мнения: 1 207
Момичета, по случайност се зачетох във вашата темичка.
На всички от клуб "Мокри гащи"  Wink само исках да кажа, че и аз бях така, особено в края на бременността, и водите ми изтекоха малко по малко, така че изобщо не бях сигурна какво става. Добре, че бяхме същия ден на "училище за родители", акушерката веднага ме прати на преглед, иначе сигурно нямаше да ида. Водите са някак по-бистри, но аз "аромат" не усетих, при все, че обонянието определено ми се беше изострило, та бях решила, че си е нормалното течение, но понеже е много като количество, се е поразредило като консистенция и затова седи по бистро   Joy
С което не искам да кажа, че на някоя от вас водите й изтичат, но имайте предвид, че водите могат да изтекат и по този начин, малко по малко (понеже мен всички ме убеждаваха, че изтекат ли ти водите, няма как да не разбереш). 
Леко раждане на всички, хубави и здрави бебоци и много стиснати палци за талисманчетата от мен!  Grinning

# 134
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
flor4eee, много ти благодаря за инфото... и аз така съм чувала, че може малко по малко да изтекът... ама онези тъпанарки/извинете ме/ от родилното казаха, че щяло да има локви и какво ли не...  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт