Lady popular 6

  • 53 989
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 398
Имам проблем.Целите ми на 33-то ниво не се показват.Виждам че имам да правя огнени къдрици, но няма картинка на прическата.Пробвах няколко не става.Имам и грим да слагам, но пак не е конкретизирано какъв  newsm78 В мен ли е повредата
Прическата и цвета са същите като от костюма на Жената-Котка в Помощ-Костюми в играта ,а грима е червило и сенки няма значение какви  Wink Simple Smile

 Hug Отивам да видя

# 406
  • Сливен
  • Мнения: 145
Почти събрах дуелите, благодарение на Tsvetkovata и Ivontistyle и други дами, не от темата. Благодаря Ви много  момичета за помощта.  Hug
Сега се надявам за следващите цели от по-рано да събирам дуели, че много бавно става Simple Smile

# 407
  • Мнения: 398
Почти събрах дуелите, благодарение на Tsvetkovata и Ivontistyle и други дами, не от темата. Благодаря Ви много  момичета за помощта.  Hug
Сега се надявам за следващите цели от по-рано да събирам дуели, че много бавно става Simple Smile

 Hug

Аз пък имам да печеля още 600  ooooh!.И като гледам колко свободно време имам сигурно ще си отвися  месец,ч е и повече Laughing

# 408
  • Мнения: 41
Момичета пращайте и на мен дуели, ще ви помогна. Само ми пишете за модните че сте от форума Simple Smile

# 409
  • Мнения: 2 802
И аз приемам но съм на 55 ниво. ... но ми пишете тук, че имате нужда от помощ  Peace

# 410
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Violini, аз съм на 19-то ниво, лейди Siesta е куклата, пращай. За всички важи, момичета.  Hug Почти всички тук сте на по-високи нива и със сигурност печелите дуелите.  Simple Smile

Да кажа, че едно от постиженията ми се струва доста безумно - онова за топ 5000. Тези, които сме почнали да играем сравнително скоро, няма как да го постигнем.  Crossing Arms За топ 1000 пък изобщо и дума не може да става.  Stop Има нужда от промяна в някои постижения и цели.

# 411
  • Мнения: 26
Имам 800 победи а ми трябват 1200! Моля помагайте-лейди Venetia 23 ниво Hug Hug Hug

# 412
  • Мнения: 398
Имам 800 победи а ми трябват 1200! Моля помагайте-лейди Venetia 23 ниво Hug Hug Hug

Аз мога да помогна с модни.Лейди Tsvetkovata

# 413
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Izabelatka, пращай и на мен - над твоя пост ми пише лейдито кое е.

Момичета, моля ви за помощ и аз! Остават ми точно 10 дуела до постижението, което ще ми скъси времето за минаване на нивото. Има ли някоя от вас, която желае да изгуби 10 модни дуела (на женските просто нямам шанс срещу вас) в моя полза?  Laughing (Как звучи само...  Joy) Ще се радвам, ако ми помогнете!
Хубав ден!   bouquet

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Първоаприлска шега, изпратих ти нужните модни дуелчета Peace

# 415
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Първоаприлска шега, изпратих ти нужните модни дуелчета Peace

Златна си!   bouquet Пратих ти още 2, защото единия го загубих, а на другия се изложих с 0...  Blush Laughing

# 416
  • Мнения: 515
Някой да иска едно лейди ,че скоро ще зарежа моето-нямам никакво време?

# 417
  • Мнения: 124
Някой иска ли и моето лейди,че ми писна - на 46 ниво съм. Пишете на лични.

# 418
  • Мнения: 0
Хей девойки, здравейте! Само да ви се похваля-все още съм банната във форума заради G A L A newsm78!!!??? Между другото ето и целите  на 64 ниво (не ги цитирам, а само смислово):
 1.  Трябва да останеш необвързана през това ниво
 2.  Да си направиш прическа (няма значение каква) в черно
 3.  Да изиграеш пъзела (най-сложния вариант) 3 пъти на това нива.
 4.  Точно определена къна на крака
-спамних си целта
 Ето и целите на 65 ниво:
 1.  Хванете си гадже
 2.  Посетете терапевта си 14 пъти на това ниво
 3.  Достигнете тегло точно 43 килограма
 4.  Нарпави си операция на устните

 Успех и лека вечер!  bouquet

# 419
  • Мнения: 811
Някой иска ли и моето лейди,че ми писна - на 46 ниво съм. Пишете на лични.
моля виж си пощата и ми отговори

Общи условия

Активация на акаунт