Lady popular 6

  • 53 952
  • 769
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 165
Честита Баба Марта!
Моля за помощ за дуелите на 16 ниво съм leidi  :  Valka malka... HEEELP!!! Laughing

# 526
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Честита Баба Марта!
Моля за помощ за дуелите на 16 ниво съм leidi  :  Valka malka... HEEELP!!! Laughing
помогам  Simple Smile аз съм Clear_Sky_ прати ми още а, ти на мен може ли да ми помогнеш с модни???

# 527
  • Мнения: 165
Цитат
помогам   аз съм Clear_Sky_ прати ми още а, ти на мен може ли да ми помогнеш с модни???
дааа Laughing

# 528
  • Мнения: 15
от 1 2 часа немога да вляза в играта #Cussing out .... някои друг има ли такъв проблем  newsm78

# 529
  • Мнения: 21
Споко и аз така  Thinking

# 530
  • Мнения: 2 802
И аз имах проблем, но току що влязох и получих блуза в цветовете на трибагреника  Peace

# 531
  • Мнения: 41
И аз не можех да вляза, но вече се влиза спокойно.
п.с.  F.a.t.e. писали сме заедно Simple Smile

# 532
  • Мнения: 15
момичета искам да ви попитам някоя навита ли е да ми отслужи с 200000 лд. за да си мина нивото и ги връщам веднага като разликата която ще вземе играта си е за моя сметка

# 533
  • Мнения: 21
Момичета, започвам да събирам дуели за следващото ниво и ще изпращам на някои от вас. Ще съм много благодарна ако ми помогнете  Hug
И аз помагам лейди dessyta_az на 46 ниво

# 534
  • Мнения: 442
Момичета, започвам да събирам дуели за следващото ниво и ще изпращам на някои от вас. Ще съм много благодарна ако ми помогнете  Hug
И аз помагам лейди dessyta_az на 46 ниво

Ако искаш изпрати на мен - Dili4 . Аз също търся някой да ми помогне, ако може  Praynig!

# 535
  • Мнения: 41
Момичета пращайте и на мен. Приемам всякакви дуели, само за модните ми пишете че сте от форума Simple Smile  Peace

# 536
  • Мнения: 0
Здравейте , моля пращайте и на мен (модни дуели) лейди Mcdonald   Моля вии !!

# 537
  • Мнения: 6
Момичета пиша ви за да ви предупредя.Не изпращайте SMS-и .Играта мощно се подигра.
Историята е следната на 29.02 изпратих СМС за 6лв(300 диаманта) вместо потвърждение ,че ще ми преведат диамантите получих СМС със съобщение -"Превишихте си лимита обадете се на номер-02/9356950" Помислих че съм сгрешила номера,на който да пратя СМС-а,затова първо проверих колко пари имам в забележете предплатената си карта и пратих втори СМС- отново вместо потвърждение получих същото съобщение.Проверих  оставащата сумата във ваучера и разбрах че са дръпнати 6лв.Писах на поддръжка  -защото навсякъде казват само те могат да ви отговорят.Те ми казаха ,че пари не са получавали от мен и че ограничението е от мобилния оператор.Звъннах на мобилния оператор-от там само дето не ми се изсмяха-Отговора беше-"Госпожо вие сте с ваучер,какъв лимит,колкото заредите толкова ползвате.Провериха и дали парите са преведени-казаха ,че са ".Тогава се обадих на споменатия телефон във върнатия СМС и започнаха мъките.На номера ми казаха ,че уж са център за разпределяне на СМС-и фирма voicecom и че действително имало лимит,защото така и не разбрах как ,но имало клиенти които изпращали СМС-и без да имат покритие в сметките си и това било за защита на фирмите.Казаха ще преведем парите-обработим СМС-те когато се убедим че телефонния номер е с карта с предплатен ваучер.Е на 03.03 т.е след 4 дена уж най-накрая получих потвърждение ,че са ми пропуснали СМС-сите<че са разбрали ,че действително е тел с ваучер-както и потвърждение за закупените диаманти-но диаманти и до ден днешен ден няма.Отново писах на поддръжка,но от там ми казват пари от този тел.номер не сме получавали.Отново звъннаха на voicecom-,а те ми казват- не госпожо обработихме СМС-ите и при вас всичко трябва да е наред,но не е.Пак писах на Поддръжка и отговор все още няма.Поисках да пратя скрийншот на voicecom ,за отговора на поддръжката на играта,но те ми казаха ,че те само обработвали СМС-те ,нямали връзка с организаторите на игри и че не отговаряли за тяхната некоректност .И така до ден днешен.
Момичета за бога не използвайте системата им рано или късно ще ви прецакат.Във форума помолих за телефон-отговора беше -ние не помагаме обърнете се към поддръжка.
Мене така или иначе вече ме прецакаха-поне други да не горят.Името на лейдито мие като ника тук vesi333 и играя играта от 375дена досега не ми се беше случвало да не получа диаманти закупени с СМС,но явно винаги има първи път.


Получих ги най-сетне,ако някой има същия проблем,да каже ще ми кажа какво съм правила

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 14:49 от vesi333

# 538
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ето целите на 72 ниво:
 1. Трябва да имаш най-малко 4 500 000 точки.
 2. Играй 150 пъти на това ниво в "Мистериозния бутик" в кутея "Джунджурийки".
 3. Изяж 50 ябълки на това ниво.


УСПЕХ!!!

# 539
  • Мнения: 165
Честит празник дами!

Общи условия

Активация на акаунт