Lady popular 6

  • 53 956
  • 769
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15
ЛЕлеле днеска е велик ден хахаха ....  Joy Подариха ни от играта много яка рокля и 20 000 долара  newsm44 newsm68  да не повярва човек на щедростта им  #Shocked
Лелел  имам емоци като малко дете  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Joy

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 16:08 от Taraia

# 601
  • Мнения: 1 558
Да бе,и аз получих такъв бонус.  Peace Не смея да облека роклята,че с ония осмомартенски рокли всички бяха еднакви като нощни шакфчета. Сега се опасявам да не стане същото.  Confused

Поне ще си направя операция на гърдите  Mr. Green

# 602
  • Мнения: 15
Ахахах Да ся пак всички сме еднакви ахахаха ... добре поне че са различни цветове Simple Smile

TraYkovA слагаи силикона ... внимаваи да не е германския дето гърми  Joy

# 603
  • Мнения: 82
Супер подарък ни направиха.Моята рокля е в черно и червено.Само не разбрах какъв е повода за изненадата

П.с ако може някой да помогне с дуели ,че ми трябват още 180

Последна редакция: вт, 20 мар 2012, 17:35 от cveteto_123

# 604
  • Мнения: 398
Супер подарък ни направиха.Моята рокля е в черно и червено.Само не разбрах какъв е повода за изненадата

П.с ако може някой да помогне с дуели ,че ми трябват още 180

Скъпа Лейди,
Екипът на Lady Popular ти дава тази прекрасна рокля и 20 000$ като компенсация за проблемите, които възникнаха през последните няколко дни.
Благодарим ти, че си такъв отдаден играч.
Пожелаваме ти много хубави моменти с Lady Popular!

# 605
  • Мнения: 442
Моята рокля е черно и синьо! А да ви питам - имаше едно палто, пухкаво със снежинка, бяло мисля че само го имаше, та за не го - не мога да го намеря в Мола в Палта. Ако някой може да ми каже от къде е или дали не са го махнали (но няма смисъл да го правят)  newsm78

# 606
  • Мнения: 1 444
Юхууу, дами, и аз получих бонус и рокля днес! Отивам да си сложа нови цици, което м/у другото правя с нежелание.  Laughing
Тази рокля обаче не е от оскарите, което ме кара да се надявам, че имам шанс да спечеля още една ;p

Dili4, аз пък вече няколко пъти засичам едни много хубави обувки на някои лейдита, но ги търсих усърдно и ги няма никъде. Дали не махат някои продукти и който купил, купил?

# 607
  • Мнения: 0
Хееей аз съм нова и искам да ви кажа че имаах проблем с парите имам около 7 - 8 лейдита и изостанах с парите и на 7-те но днес влезнах и на всяко от лейдитата ми излиза
Скъпа Лейди,
Екипът на Lady Popular ти дава тази прекрасна рокля и 20 000$ като компенсация за проблемите, които възникнаха през последните няколко дни.
Благодарим ти, че си такъв отдаден играч.
Пожелаваме ти много хубави моменти с Lady Popular



И има една страхотна рокля пробвайте дали и при вас ще стане !!!

И да наистина имам 20 000 и повече долари мога да ви дам лейди с м,ного пари и дрехи но тр да ми обещаете че няма да променяте паролата за да можем да влизам и аз !!! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 doh Rolling Eyes Rolling Eyes newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm48

# 608
  • Мнения: 0
Мондо кане каза :
Dili4, аз пък вече няколко пъти засичам едни много хубави обувки на някои лейдита, но ги търсих усърдно и ги няма никъде. Дали не махат някои продукти и който купил, купил?

Ами те за от мистериозния бутик и на мен ми са се падали такива

# 609
  • Мнения: 0

Дилич : А да ви питам - имаше едно палто, пухкаво със снежинка, бяло мисля че само го имаше, та за не го - не мога да го намеря в Мола в Палта. Ако някой може да ми каже от къде е или дали не са го махнали (но няма смисъл да го правят)

Ами според мен е от мистериозния бутик !!! Щом го няма в мола !!!

# 610
  • Мнения: 1 558
TraYkovA слагаи силикона ... внимаваи да не е германския дето гърми  Joy

Сложих го,ама е на промоция сега......  Whistling Да не дам фира заради едните цици  Crazy

П.С Знаех си,че така ще стане с роклите. Моята ще си я сложа на лято. Laughing

# 611
  • Мнения: 0
Тараиа каза :ЛЕлеле днеска е велик ден хахаха ....   Подариха ни от играта много яка рокля и 20 000 долара     да не повярва човек на щедростта им 
Лелел  имам емоци като малко дете     

Оффф и аз много се радвам аз имам с черно и розови черно и бяло черно и синио и мн др и просто с тея 20 000 долара се усмихнах до уши !!!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

# 612
  • Мнения: 0
Моля ви изпращайте ми дуели 4е сега имам само 40 спечелени от 50 !!!
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

# 613
  • Мнения: 0
Лейдито ми е gamena96

# 614
  • Мнения: 1 558
nakiki8,разбирам ентусиазма ти,но 3 поредни поста са против правилата. Имаш опция да си редактираш мнението. Peace

П.С И намали малко шрифта и емотиконките Mr. Green

П.П.С Мацки,ако някоя от вас ми прати Женски дуел,пишете ми предварително на ЛС,че сте от тук,за да го приема. Wink

Общи условия

Активация на акаунт