Lady popular 6

  • 53 980
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
40 000$ а останалите ми 260 000$, а точки няма ли? изроди... не стига че съм на това ниво от 100 дни буквално и тъкмо го минавах, а сега ме върнаха посредата....

# 751
  • Мнения: 124
Е тая игра е ужасна. С хиляди мъки бях спечелила 400 дуела и сега ги няма и целите са ми върнати назад. Ужасссссссссссссс. Пращайте лейди Lorian_. Помагам и помагайте  Laughing

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 18:54 от chipolita

# 752
  • Мнения: 442
И на мен ми трябват дуели -  dili4 .Само ми ми кажете на кой да пращам. Помагам и аз - на лейдитата с по-ниско ниво с модни дуели, на тези с по-високо с женски! Обаче ще влизам рядко - може би по веднъж да ден, защото реших да се откажа. Да видим до къде ще стигна и ще се откажа.

# 753
  • Мнения: 136
Момичета, ще ви пусна дуели на тези от по-горните нива, но няма да имам време да ги играя, ще извинявате  Rolling Eyes

А за ЛС-тата в играта, да не са забранили "търговията" с дуели и аз пак да не съм разбрала?  Thinking

# 754
  • Мнения: 2 802
Момичета, ще ви пусна дуели на тези от по-горните нива, но няма да имам време да ги играя, ще извинявате  Rolling Eyes

А за ЛС-тата в играта, да не са забранили "търговията" с дуели и аз пак да не съм разбрала?  Thinking

Нали току що ти ми прати 110 000 долара  Crazy Много ти благодаря ... при първа възможност връщам ... най-вероятно ще е утре или вдруги ден  Hug Вече съм на 1 190 000  Heart Eyes

Pure 'Freshness' блокорала си входящата си кутия и не мога да ти пиша тука. А в сайта на лейтито по добре да не пишем  Rolling Eyes
 

# 755
  • Мнения: 6
И аз не съм доволна от компенсацията-загубих много повече отколкото ми дават,писах,но си изпросих само 48 часа бан.Иначе и на мен ми трябват много дуели отново-бяха останали 500 ,а сега отново ми трябват 1100.И много много точки,а при мини игрите пак бави ужасно.Стигнахме 51 страница-няма ли да правят нова тема

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 19:23 от vesi333

# 756
  • Мнения: 2 802
Това е най-тъпото ... че въпраки профилактиката, играта пак е бъгава и ужасно бавно  ooooh!

# 757
  • Мнения: 136
F.a.t.e., признавам се за виновна  Hug Не се тревожи, както казах, влизам само за да видя дали е жива, а като гледам как вървят нещата скоро и това ще спра да правя.

Violini, пратих ти дуели  Peace

Останалите не мога да ви открия, изпращайте вие, ако ви трябват женски, Epato е куклата на 38-мо ниво, ще ги изиграя, дори да е след ден-два.  Sunglasses

П.П. Зарежда ми по 2 минути всеки дуел  ooooh!

# 758
  • Мнения: 6
Това е най-тъпото ... че въпраки профилактиката, играта пак е бъгава и ужасно бавно  ooooh!
Ако си била миналата година в играта-бъговете пак бяха по това време и се оправи за малко август и то за 2-3 месеца.И тогава имаше лейдита които се оплакваха че са загубили много .Пък да не говорим,че всяко пускане на нов мол или игра омазва-не знам как си гледат работата програмистите,но според мен не съвсем добре или са по некадърни за да им плащат по-малко,кой знае.

# 759
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e., признавам се за виновна  Hug Не се тревожи, както казах, влизам само за да видя дали е жива, а като гледам как вървят нещата скоро и това ще спра да правя.


Благодаря  Hug Аз днес също мислих да се откажа, но ... така или иначе съм вкъщи, пък на есен живот и здраве няма да имам време за лейди  Heart Eyes

vesi333 Бях ... играя тази ига от 741 дена  Crazy но не помня да е имало чак такъв бъг ... това беше черешката на тортата. Иначе редовно си е бавна ... тъкмо я оправят и пак бъгясва  Crossing Arms

# 760
  • Мнения: 6
F.a.t.e., признавам се за виновна  Hug Не се тревожи, както казах, влизам само за да видя дали е жива, а като гледам как вървят нещата скоро и това ще спра да правя.


Благодаря  Hug Аз днес също мислих да се откажа, но ... така или иначе съм вкъщи, пък на есен живот и здраве няма да имам време за лейди  Heart Eyes

vesi333 Бях ... играя тази ига от 741 дена  Crazy но не помня да е имало чак такъв бъг ... това беше черешката на тортата. Иначе редовно си е бавна ... тъкмо я оправят и пак бъгясва  Crossing Arms
Може би при тебе не се е случвало ,но след някаква профилактика миналата година бяха изчезнали много неща на лейдитата( четох в докладвай за бъг че си търсиха дрехи ,мебели от апартамента и други),а при мене март-април си правеше каквото иска дори не помня как минах нивата-уж трябваше да изпълнявам цели,а те сами се изпълняваха,едвам влизах-отчиташе че съм играла мини игри ,а не бях и други..Може и наистина това да е черешката на тортата,незнам.

# 761
  • Мнения: 2
И аз помагам с дуелите,но съм с бебе и  имам време само вечер.Пращайте

# 762
  • Мнения: 313
еййй,мацета-този път сме ако порязави #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outто бива,бива простотия,ама този път прекалиха тотално #2gunfire #2gunfire #2gunfire
липсват ми 600 дуела/тъкмо наближавах 6500,за да мина 38 ниво/дрехи,спечелени диаманти,точки, умствен багаж и тн/и ни хвърлят мижавите пари и смотаната рокля.Ще върнели доларите-демек даваме ви ги,пък вие си ги изхарчете пак за новата колекцийкя #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
така ,че на който му трябва помощ да свирка,аз също търся помощ за дуелите-мадамата ми се казва dijon84 Grinning  но и аз имам възможност да играя само вечер

# 763
  • Мнения: 1
Имам време и обичам да се занимавам, така че ако искате мога аз да пусна нова тема?
Даже, ако сте съгласни аз да я направя, предлагам всички активни лейдита да ми пишат на ЛС, за да мога да премахна неактивните от списъка?

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 23:46 от Mikayla

# 764
  • Мнения: 136
Имам време и обичам да се занимавам, така че ако искате мога аз да пусна нова тема?
Давай да не ни набият  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт