Професионални серии за коса - 22

  • 55 133
  • 729
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 284
a.l.e.n.a,
И да споделя за още един продукт. Доста се напротеинчих в последно време

http://www.feelunique.com/p/Fudge-Dynamite-Rebuild-150ml

За миризмата, много се колебая дали мирише на печени чушки и черен пипер, или просто на лютеница ... Но съм убедена, че някой би го определил, че мирише на рози! Не е нетърпимо, но много е странно.

Много силен реконструктор, силно протеинов. След него слагам и друга маска за по-леко разресване. Сериозна работа върши за изтощена коса, преобразява я. Ако някой търси реконструктор, да помисли и за този.  Peace





Сподели малко повече Simple Smile на колко време го ползваш, по колко време стоиш с него, че тъкмо ще си поръчвам още малко протеин. мислех да е кат на редкен Simple Smile и сега ме замисли. Косата ми поизтъня след обезцветяване с римувър и сега има нужда от подсилване, крайчетат се понакъсват тук там( най-сериозния ми проблем) иначе дължините са мекички

# 496
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Люляковa    bouquet мерси за инфото за хронолоджист  Hug наистина импулсивните покупки с анай-грешни, но пък жени сме, импулсивни ..... и в това имамного чар   bouquet а явно и много добри резултати .....

аз точно бях погледнала описанието - по-маслено ....затова не мисля, че е съвсем за мен  newsm78

иначе за протеин  Peace искрено ме разсмя с описанието Hug нещо интересно в състава забеляза ли? можеш ли да го сравниш с друг протеин  newsm78

  bouquet

# 497
  • Мнения: 1 282
Да споделя за този шампоан http://www.lakme.bg/index.php?m=320&lang=1&category=984& … 84&prodid=936

Имам мостра от дълго време, пробвах го веднъж, не ми изми косата добре. Днес му дадох нов шанс. Косата се изми отлично, явно предният път грешката е била в мен. Косата е хубава, подредена, жива и мирише страхотно.
За протокола с мазни корени съм.  Peace

# 498
  • Мнения: 372
a.l.e.n.a,
И да споделя за още един продукт. Доста се напротеинчих в последно време

http://www.feelunique.com/p/Fudge-Dynamite-Rebuild-150ml

За миризмата, много се колебая дали мирише на печени чушки и черен пипер, или просто на лютеница ... Но съм убедена, че някой би го определил, че мирише на рози! Не е нетърпимо, но много е странно.

Много силен реконструктор, силно протеинов. След него слагам и друга маска за по-леко разресване. Сериозна работа върши за изтощена коса, преобразява я. Ако някой търси реконструктор, да помисли и за този.  Peace





Сподели малко повече Simple Smile на колко време го ползваш, по колко време стоиш с него, че тъкмо ще си поръчвам още малко протеин. мислех да е кат на редкен Simple Smile и сега ме замисли. Косата ми поизтъня след обезцветяване с римувър и сега има нужда от подсилване, крайчетат се понакъсват тук там( най-сериозния ми проблем) иначе дължините са мекички


Хайде и аз на опашката.    bouquet

Люляковa, би ли сравнила КАТ на Редкен и този протеин?   Hug   Редкен ми се отразява чудесно, но нали душите ни са експериментаторски...   Hug

milavanila , пак те подсещам за подробно описание на протеина на Джовани.  Blush   Hug

# 499
  • Мнения: 284
Деси, не бях погледнала мненията на задните странички  Blush
за протеина на Джовани: консиситенцията му е много гъста и лепкава, много, веднъж нанесох на влажна коса, веднъж на суха. И в двата варианта ми харесва, прави мека косичката, не омазнява, но в никакъв случай не усещам сухотата в увредените крайчета, което е супер. За жилавост още нищо не мога да кажа. И аз чакам Люлякова да сподели, че съм на stand by с поръчката  Mr. Green

Деси, Снощи пуснах поръчката в iherb, протеина е аут Sad шампоана и балсама също, така че ще ги дебна и пак ще поръчам, витаминките ти ги поръчах

# 500
  • Мнения: 372
Деси, не бях погледнала мненията на задните странички  Blush
за протеина на Джовани: консиситенцията му е много гъста и лепкава, много, веднъж нанесох на влажна коса, веднъж на суха. И в двата варианта ми харесва, прави мека косичката, не омазнява, но в никакъв случай не усещам сухотата в увредените крайчета, което е супер. За жилавост още нищо не мога да кажа. И аз чакам Люлякова да сподели, че съм на stand by с поръчката  Mr. Green

Деси, Снощи пуснах поръчката в iherb, протеина е аут Sad шампоана и балсама също, така че ще ги дебна и пак ще поръчам, витаминките ти ги поръчах

Добре звучи.   Flutter

Не се притеснявай, че липсва - ще го заредят пак, ще изчакам.   Peace  Благодаря за витамините.    bouquet

# 501
# 502
  • Мнения: 284
lookfantastik не доставят PHILIP KINGSLEY до България, това не го знаех  Rolling Eyes а цените са подобри от ФЮ

# 503
  • Мнения: 372
lookfantastik не доставят PHILIP KINGSLEY до България, това не го знаех  Rolling Eyes а цените са подобри от ФЮ

На кой продукт цената е по-добра?   newsm78   До момента ми прави впечатление обратното.   newsm78   Иначе ФЮ са вдигнали цената на Еластисайзър.   Confused

# 504
  • Мнения: 284
Сега като каза, видях че проблема е в моя телевизор, сравнявала съм шампоан в ЛФ с балсам във ФЮ  Embarassed

# 505
  • Мнения: 293
Ето го съставът:

Aqua, Cetearyl alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylane, Myristil Myristate, Cetearyl Alcohol PEG 20 Stearate, Glyceryl Monostearate, Persea Gratissima /Avocado/ oil, Amodimethicone Trideceth 12 & Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Ceteth-2, Wheat Germ Oil, Squalane, Lauryl Pyrrolidone, Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Diazolidinyl Urea, Propylene Glycol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolised Wheat Protein, Tocopherol, D-Panthenol, Creatine, Hydrolised Silk, Guarana, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Parfum

Мисля, че ще се хареса на повечето, плътна става косата и здрава. Не е продукт за мекота, блясък и разресване, знаем има други неща за това. Бих го купила отново.

Feeling, в този реконструктор има и масла и силикони, което върши двойна работа, спреят на Редкен е в по-чист вид и според мен зависи кой какво търси  Hug

milavanila, 2 пъти съм го ползвала досега само, първият път прекалих с количеството, нямаше нужда от толкова, не че имаше кофти ефект, просто изхабих повече от нужното.

В ЛФ е по-евтин от ФЮ 

# 506
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
lookfantastik не доставят PHILIP KINGSLEY до България, това не го знаех  Rolling Eyes а цените са подобри от ФЮ

На кой продукт цената е по-добра?   newsm78   До момента ми прави впечатление обратното.   newsm78   Иначе ФЮ са вдигнали цената на Еластисайзър.   Confused

и въпреки това - големият бе по-изгоден от там, от колкото от ЗР  newsm78 (чакам го 500 мл  Mr. Green)

иначе - преди - малкият беше по-изгоден в рибата  newsm78




о, йе  Party Party аз все отлагам  Crazy а не бива  newsm78 цената е като на твоя уред, остава да видим и самия уред ....  newsm78



Люлякова  newsm78 мерси - аз именно избягвам омекотяване  Peace така, че ми звучи идеално

озадачава ме, че протеинът изглежда малко по състав, но явно е преценено колко да е - и според количеството масла  Peace и силикони  Peace

# 507
  • Мнения: 9
Да споделя за този шампоан http://www.lakme.bg/index.php?m=320&lang=1&category=984& … 84&prodid=936
...Косата е хубава, подредена, жива и мирише страхотно.
За протокола с мазни корени съм.  Peace

О, този шампоан е много, много хубав  Heart Eyes , оставя косата мека, гладка и хлъзгава, но задължително трябва да се постои с него няколко минутки. Проблеми с измиването нямам; аз съм с нормални корени  Grinning

# 508
  • Мнения: 372
Ето го съставът:

Aqua, Cetearyl alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylane, Myristil Myristate, Cetearyl Alcohol PEG 20 Stearate, Glyceryl Monostearate, Persea Gratissima /Avocado/ oil, Amodimethicone Trideceth 12 & Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Ceteth-2, Wheat Germ Oil, Squalane, Lauryl Pyrrolidone, Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Diazolidinyl Urea, Propylene Glycol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolised Wheat Protein, Tocopherol, D-Panthenol, Creatine, Hydrolised Silk, Guarana, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Parfum

Мисля, че ще се хареса на повечето, плътна става косата и здрава. Не е продукт за мекота, блясък и разресване, знаем има други неща за това. Бих го купила отново.

Feeling, в този реконструктор има и масла и силикони, което върши двойна работа, спреят на Редкен е в по-чист вид и според мен зависи кой какво търси  Hug



При всички положения, с пробване ще се разбере.   Wink  От Редкен за момента съм изключително доволна - дава ми усещане за здравина. Косъмът се втвърдява съвсем оптимално за мен.   Peace   Да си призная, напоследк доста често залагам на Редкен-а - през къпане-две, и съм много доволна от резултата.   Hug





о, йе  Party Party аз все отлагам  Crazy а не бива  newsm78 цената е като на твоя уред, остава да видим и самия уред ....  newsm78


На мен също ми е много интересно да прочета ревюто им, да видя снимка на продукта,...   Hug

# 509
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ами ще чакаме  Peace ти по следиш там какво става - ще разчитам да споделиш, ако забележиш добавена информация   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт