Слави най-после сгоден..

  • 8 936
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 503
И Годжи снощи в предаването намекна нещо. Thinking Grinning

# 31
  • Мнения: 155
Защо ли си мисля , че този път май наистина ще вземе да се ожени.



и аз така мисля.В снощното предаване Годжи намекна,че Слави се е "променил" и му смигна скришната.Не знам дали аз си втълпявам,или е истина и екипът му започва да се шегува с него за тази крачка.

# 32
# 33
  • Мнения: 6 417
Естествено, че не е вярно. Не знам какво се е променило у Слави, освен че Мартина го влачи от мол в мол. Е, взе си кученце...

# 34
  • Мнения: 984
Горкото момиче.
Струва ми се, че е лице на вездесъщия рекламен плакат на Град хотел Варна "Do you wonna play", ако се сещате. А може и да греша.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 15:58 от Мишона

# 35
# 36
  • Мнения: 28
Имам познат, който работи при Слави (не в шоуто).
Точно миналата седмица ми обясняваше, че наистина били заедно с тази балерина, но нямали сериозни намерения за сега.
Не съм го питала как точно е разбрал какви са намеренията на Слави  Grinning, тъй че не гарантирам за 100% истиност на твърденията.

# 37
  • Мнения: 599
Това го четох някъде още преди две седмици. Не смятате ли, че ако не беше вярно, Слави нямаше да го опровергае досега? Или поне да намекне, че някой си прави майтап?

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 814
Ще се жени ли Слави?

Според мен дори и да се ожени няма да дава никакви обяснения нито в шоуто си , нито където и да било другаде.Той толкова ревниво пази личния си живот и жените до него. Доколкото си спомням само с Маги се беше появявал на официално събитие като двойка във Военния клуб.

# 41
  • Мнения: 5 710
Нито съм чувала за  мама Здравка, нито за Мартина, но в миналото съм чувала за Слави Т. и знам, че рева по някаква жена на една сцена - много трогателно. Много се притесних тогава, така да се раздаде.. емоционално.  Сега вече съм спокойна за него , че си е намерил булка и мога окончателно да го забравя.

# 42
  • София
  • Мнения: 30 171
еми...много хубаво! Явно му е дошло времето за женитба! Ще се разбере на 22 окт. Според мен умишлено отрича, за да си осигури поне някакво спокойствие в деня на сватбата. После всички медии ще гръмнат и то най-вече БТВ Новините. Там съобщават, когато някой от телевизията се ожени/омъжи.

# 43
  • Мнения: 31 241
Нито съм чувала за  мама Здравка, нито за Мартина, но в миналото съм чувала за Слави Т. и знам, че рева по някаква жена на една сцена - много трогателно. Много се притесних тогава, така да се раздаде.. емоционално.  Сега вече съм спокойна за него , че си е намерил булка и мога окончателно да го забравя.

За Маги беше и наистина беше трогателно. Аз обаче дори да се бракува не го забравям. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 60
отрече го , няма да се жени ,
той не гони ли 50-така вече ?

Общи условия

Активация на акаунт