Езел / Иийт Озшенер * Ezel / Yiğit Özşener - тема 99 - НОВИ ПРОЕКТИ

  • 28 836
  • 722
  •   1
Отговори
# 210
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
О, Даж, подкдарала си отбора по азбучен ред  Peace Heart Eyes

Давай още!

# 211
  • Мнения: 0
Майтапа на страна , но наистина ги карам по азбучен ред  Laughing от комшийския форум  Mr. Green

Това е рейтинга от снощи

   TARIH   19/09/2011
        HEDEF KITLE   A/B
S NO   PROGRAM ADI   KANAL   BASLANGIC   SURE   (R) AMR %   SHR %
1   ARKA SOKAKLAR   KAND   20:58:48   1:32:22   5,29%   16,05%
2   AL YAZMALIM   ATV   20:35:21   1:32:18   4,55%   13,58%

       HEDEF KITLE   TOTAL
S NO   PROGRAM ADI   KANAL   BASLANGIC   SURE   (R) AMR %   SHR %
1   ARKA SOKAKLAR   KAND   20:58:48   1:32:22   7,18%   21,59%
2   YER GOK ASK   FOX   21:27:14   2:17:51   5,56%   19,64%
3   ARKA SOKAKLAR (OZET.)   KAND   19:59:27   0:44:53   4,79%   15,51%
4   AL YAZMALIM   ATV   20:35:21   1:32:18   4,64%   13,88%

# 212
  • Мнения: 0
Привет! Hug
Лакуна, щях да падна под масата - помислих, че е Баръш е снимка... и изведнъж той примигна и пусна една сълза Joy Joy Heart Eyes

# 213
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Рейтинга е повече от добър  Peace Радва ме!

jap, още снощи си ги представих гушнати и как ронят сълзи в един пост Laughing

# 214
  • Мнения: 4
Здравейте, патета!  Hug

Скоро не съм писала, защото учех за изпит, но ви чета редовно! Peace От новите филми изгледах един епизод от "Кузей- Гюней", изглежда обещаващ, но е трудно човек да прецени ще се гледа ли от първия епизод, все пак не е "Езел". Там най- ми хареса нашто Баде, толкова свежест внесе. Хубава роля са й дали, а и нали си я харесваме как чурулика. На Червената забрадка, гледах само фрагмана преди първи епизод, стори ми се много интересен, но епизод още не съм гледала. Опасявам се, че ще е прекалено тежък и тъжен за мен, но като Баръш навлезе в действието и го дават по цял епизод, може и да рискувам!  Peace Heart Eyes Иначе преоткривам "Езел" и все повече се влюбвам- на 14-ти епизод съм, някои неща не ги помня в детайли и дори ми е интересно какво ще следва....  Heart Eyes


Ето и една нова статийка с Кенан. Peace Както са написали, че без сериал през новия сезон прекарва времето си с Джанавара, упс Севгилито исках да кажа, ми звучи все едно си губи времето с нещо, понеже няма подходящ сериал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


YENİ SEZONDA HERHANGİ BİR PROJEDE YER ALMAYAN İMİRZALIOĞLU TÜM VAKTİNİ SEVGİLİSİYLE GEÇİRİYOR



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/yeni_sezonda_herhangi_bir_p … yle_geciriyor.htm

П.С - към факта, че тя не ми харесва ще добавя и това, че на снимки винаги стои като мамут - с очилата - без да се усмихне, без да реагира  newsm78

# 215
  • Мнения: 4
А за сравнение вижте с нашта хубавица колко са сладки и естествени!  Peace Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 0
Сани  Hug

Кенан е попрекалил със слънчевите бани май  Mr. Green

Йозгето явно вече е жителкана на Стамбула  Wink
П.С. Сани , нали знаеш "Гладна въшка на чело избива " Стандартно", ако реши Кенан ще си осъществи желанието за семейство и после знаеш жената в къщи мажът нощна смяна  Laughing

# 217
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Така е, Даж  Peace

Сани, мерси за снимките и инфото. Не се кахъри за Кенанчо, докато не го видим с пръстен, нищо не е загубено Laughing

Аз започвам да гледам епизода от снощи на спокойствие.
Очаквайте сбит  Mr. Green преразказ без елементи на разсъждение  Joy

# 218
  • Мнения: 0
Супер ще чакам  Heart Eyes

# 219
  • Мнения: 234
Лакуна , с тез сълзи в дует направо ще оставиш рибарника без риби Hug
В добавка  азбучният ред на Даж  и красоата на Сани-а сега иди ,че работи. Hug
Мъка, мъка Joy,

# 220
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Крисе, виждам те на балкона   love001

Слез да кажеш как си, и тъжиш ли като Сани по Кенан  Hug

Ники, меко казано избих рибата на Чешит  Joy Как го съеших с колегата Джемил Joy

Ай да види ся лесно ли му беше на Джемката в Мелодията Mr. Green

# 221
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy Тъжа разбира се, нивото на Искър от моите сълзи се е покачило  Joy Сега като слагах смеещата емотиконка се сетих,че тази нощ сънувах,че стрелям с пистолети,картечници , автомати....ама всякакви видове  hahaha
Много ме радва,че така недолюбвате Джанавара,защото се надявам,че предпочитате да бъдете поканени на сватбата на века в Истанбул т.е. на нашата К+К  Laughing Както се забелязва изтрещяла съм, заради Кенан вече не съм руса Sunglasses Шегата на страна,но наистина ми е интересно дали ще се вземат "младите" .
Целувки Simple Smile

# 222
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аз предлагам да стане К+К+С  Joy Joy Joy задачката, а пък вие със Сани как ще я решите, това няма да знаем. Важното е да сте щастливи с момчето  Laughing
Да вземеш да наминеш другия понеделник да рониш сълзи заедно с Баръш и да пуснеш някой лаф, че ни липсваш.

честит нов цвят на перушинката  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 417
Изпуснах снощи.Заспах рано,рано... Embarassed

# 224
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Изпуснах снощи.Заспах рано,рано... Embarassed

Нищо, де. Кво се червиш за глупости?!   Hug

пуснала съм назад в темата серията, може да я зърнеш, като ти дойде музата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт