90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 151

  • 29 018
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Добро утро фиданки!
Тинки, благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet

Днес съм на варива:
З: 2 нектарини, кафе без захар
О: купичка зелен фасул, салата домати
В: купичка зелен фасул, салата моркови със зехтин и лимон

Днес ми се очертава ходене по разни банки, та незнам обяда в колко часа ще се измести.

Усмихнат ден на всички   love001

# 47
  • Мнения: 1 517
NoraM  Hug много ти благодаря за милите думи. Само, ако знаеш как ми личи всяко грамче с този ръст Simple Smile
радвам се много, че ви харесва момичета новата тема, но тя е такава и заради всичко с което вие я пъстрите и заради прекрасните ви резултати Simple Smile
НОра  браво на теб! Гордея се с всички вас Simple Smile
Achillea millefolium спокойно днешния ден е стряскащ, но ще се правят нещата. Хапвай умерено, забрави 3 в 1 и се успокой. Ако трябва чай пийни, нещата ще станат!

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
Мимка,и аз през бременността не пиех кафе,но така се случи че го пропих отново.  Cry Започнах режима на 12ти Септември,днес ми е трети ден-критичния! Моя пък кантар днес ме показа 52,300 и му вярвам.Жалко,ама то не може резултатите да дойдат за 3 дена.Продължаваме на режим 

Чакай бе момиче, какви критични дни, какво чудо пишеш.
Айде стегни се най-сетне и си карай режима спокойно.

# 49
  • Мнения: 189
Добро утро на всички Hug

И аз ще се възползвам от сервираното кафе:)
Ден 15 (Въглехидрати):
З: круша+кафе   О:бисквитки  В:  newsm78 май спагетки

Интересно защо от спагетите имам най-голям минус и от въглехидратите изобщо newsm78 Сигурно защото не си падам нито по сладко, нито по тестени неща... а от нещата, които обичам-пълнея и това ако не е гадно Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!

Поли, благодаря за кафето, мила! Днес наистина имам нужда от две кафета, щото лудият ми кантар е решил да прави каквото си иска. Още повече нагоре отиде гадта. Плюс 400 гр и днес. За наказание днес няма да получи ядки. Ще кара само на плодове.  Twisted Evil

И аз в кюпа Mr. Green Ама тея дни прекалявам с количествата, голям глад ме гони, не е на добре.

Иначе Поли, как върви ли, ами да ти кажа, днес ми 81 ден, вече някак се чувствам изтощена, все гладна. Искам да седна и да ям, ей, така от всичко. Зная, че после ще ми е да се гръмна, ама такива мисли ми минават вече Mr. Green Стартирах второто връткане 78.5кг., достигнах най-малко до 69.3, днес съм 70.6. Така при мен, вижда му се края.

# 51
  • Мнения: 54
Мимка,и аз през бременността не пиех кафе,но така се случи че го пропих отново.  Cry Започнах режима на 12ти Септември,днес ми е трети ден-критичния! Моя пък кантар днес ме показа 52,300 и му вярвам.Жалко,ама то не може резултатите да дойдат за 3 дена.Продължаваме на режим 

Чакай бе момиче, какви критични дни, какво чудо пишеш.
Айде стегни се най-сетне и си карай режима спокойно.

 
  Нана това градивна критика ли беше или какво

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
Мимка,и аз през бременността не пиех кафе,но така се случи че го пропих отново.  Cry Започнах режима на 12ти Септември,днес ми е трети ден-критичния! Моя пък кантар днес ме показа 52,300 и му вярвам.Жалко,ама то не може резултатите да дойдат за 3 дена.Продължаваме на режим 

Чакай бе момиче, какви критични дни, какво чудо пишеш.
Айде стегни се най-сетне и си карай режима спокойно.

 
  Нана това градивна критика ли беше или какво

Това е призив да не драматизираш излишно. Само три дни си на режим. Каква критичност? Ако три дни не може да устоиш, как ще изкараш 90.
Режим се прави с хъс, воля и огромна доза желание.
И да се повторя - изразявам винаги лично мнение. Дали ще го приемеш като критика или съвет - остава твое решение.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 40
Здравейте,
Благодаря на Slb 83 за отговора. Честит първи учебен ден на всички, и аз като Тинки, тази година за първи път от 6 години не съм в училище, досега придружавах сина си, вече ве ме иска , че е голям, и ми е малко криво...
Всички , на които разгледах снимките , изглеждате невероятно, и аз се разтърсих, но за "преди" нямам почти никакви снимки в цял ръст, само една от миналата зима, ама е ужасна! ooooh! ooooh!
Днес след плодов най-после кантара се размърда и съм на минус, вчера за първи път не ядох ядки в плодов...
Днес - белтъчен
Закуска - грозде
Обяд - домат и печена чушка със сирене и кашкавал
Вечеря - миш-маш със салата
Хубав ден на всички .... И спорна учебна година   bouquet

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро!

Поли, благодаря за кафето, мила! Днес наистина имам нужда от две кафета, щото лудият ми кантар е решил да прави каквото си иска. Още повече нагоре отиде гадта. Плюс 400 гр и днес. За наказание днес няма да получи ядки. Ще кара само на плодове.  Twisted Evil

И аз в кюпа Mr. Green Ама тея дни прекалявам с количествата, голям глад ме гони, не е на добре.

Иначе Поли, как върви ли, ами да ти кажа, днес ми 81 ден, вече някак се чувствам изтощена, все гладна. Искам да седна и да ям, ей, така от всичко. Зная, че после ще ми е да се гръмна, ама такива мисли ми минават вече Mr. Green Стартирах второто връткане 78.5кг., достигнах най-малко до 69.3, днес съм 70.6. Така при мен, вижда му се края.

Руми - и аз забелязах че точно към 81-2 рия ден бях така - по същия начин Simple Smile Ама после мина.
Ти знаеш де, щом ти е вече поредно завъртане  Mr. Green
На мен ми липсва диетата, дано скоро минат тия 3 месеца Wink

# 55
  • Мнения: 1 531
аз след 4ти плодов имам -3кг и съм крооотко доволничка  Heart Eyes видях 6тичка в горната граница, което не е добре за мен,щото съм 153см  Crazy но е по-добре от 7ичка Grinning пупу!



Achillea millefolium беше даване на кураж, така си го тълкувай  Hug и от мен едно куражче, няма критични дни, дрън-дрън, просто си си решила,че ще спазваш режим и това е, не се гладува с диетата,само се внимава  Peace гъбите стават за всеки от 3те дни, виж на 1вия пост обобщеното от румка, много ми беше полезно на мен  bouquet мое да й сложиш на пицата и всякакви зеленчуци, само кашк и мръвка да няма  Peace 3в1 го забрави най-добре, дори и да си в млечен или захарен ден, така или иначе сутрин не може, иначе може 2в1 в млечен ден и кафе със захар във въглехидратен Peace всъщност няма да е много зле,ако е въглехидратен,но поне с обяда или вечерята, а не сутрин Peace

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 10:33 от ninochka

# 56
  • Мнения: 54
Няма да пия кафе за жалост.Ниночке,няма да слагам белтъчини,че съм във въглехидратен ден.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ дами Hug

Полинце Hug Hug Hug
довечера вадя дрехите от дълбоко замръзяване из под спалнята и ще се "жертвам" Joy
Днес накарах колежката да ме "фота" и довечера ще гледам да кача снимки от преди и сега Peace
Вчера установих ,че дънките които си купик ,преди да започна режима м.Януари ,
сега мога да обуя закопчани bowuu

Румка
и аз се въртя около 69-70кг,но имам още 26дни надежда да стигна 67кг Mr. Green

Тинки благодарско за темичката Hug

Achillea millefolium  настрой се и ще имаш успех Peace

NoraM Евала за прекрасния резултат и ти пожелавам с доста да го надминеш Hug

Днес съм Плодче:
нали е сезона на любимите ми тикви,тЪ сварена в микровелето+грозде+банан

Аз днес закарах моето момиче в"голямата"градина.
И пожелавам спорна и весела учебна година на мишоците и на майките Hug

# 58
  • Мнения: 124
Да се запиа и аз, че нещо ви поизпуснах Laughing

# 59
  • Мнения: 233
Прекрасна тема   bouquet

Аз днес белтъци - ден 25:

з - 2 малки банана
о - 3 малки кюфтета, печени чушки, салата домати
в - още не съм я измислила, но със сигурност ще има таратор! (толкова да обичам таратор, а само веднъж на 4 дни да мога да го ям  Crossing Arms)

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 11:17 от didka_midka

Общи условия

Активация на акаунт