Раздвоена и притеснена - къде да родя?

  • 2 093
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
newsm78 Здравейте всички мили и отзивчиви мамчета и бъдещи такива! Терминът ми е на 6 януари, а съм толкова объркана къде да раждам. Моля, искам съвет за добри болници. Насочила съм се към майчин дом-медицинска академия, но нямам лекар и материални възможности да плащам. Моля, помогнете. В паника съм.Раждала ли е някоя от вас мамчета наскоро там и как е?
Раждах в Шейново и съм много доволна.Всички бяха любезни,внимателни и то без да плащам и да уговарям екип.Правен е ремонт на болницата,условията са добри,особено предродилна и родилна зали. Бебетата не ги оставят при майките/носят ги само за кърмене/ и добре се грижат за тях.И за майките се грижат добре,отговарят на всички въпроси,които им задаваш. 

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
МА
Не дай боже  Naughty да имаш проблем, там той се решава най-качествено!

# 32
  • Мнения: 8 769
  Моля, помогнете. В паника съм.
Мацони, и не само към теб, а и към по-новите момичета-пишете си в профила града, от който сте. Много по-голямо ще е улеснението на останалите при даване на съвети при подобни въпроси.
Писането на кирилица още повече улеснява комуникацията!
Благодаря ви!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Дъщеря ми родих в Майчин дом.И преди и сега мизерията си е същатата.Мръсно и студено,течение става и груб персонал.Особено съм впечатлена от озлобените акушерки.Иначе като специалисти са добри.
Сина си родих в 1 АГ "Св.София"-условията там са определено по добри.По чисто е не става течение,а персонала,освен,че са добри специалисти,са и определено по нормални в отношението си с пациентите.Аз лично ти препоръчвам "Св.София"

# 34
Az rodih v 1 AG "Sveta Sofia" i sam mnogo dovolna.Obra6tat ti neobhodimoto  vnimanie i spored men si var6eha dobre rabotata.

# 35
  • Мнения: 498
az mislja 4e v 6einovo uslovijata sa dosta prili4ni-ima i svestni lekari, osobeno ako se ugovori s tjah 4ovek..

Общи условия

Активация на акаунт