Всяка една жена, в един момент .....

  • 11 685
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2

[/quote]
Няма такова нещо като "никога". Гледаш я сухарка ...
[/quote]
 newsm10 newsm10 newsm10 Hands Thumbsup smile3520

# 31
  • София
  • Мнения: 4 349
Те тихите води са най-дълбоки. Не е задължително да е сухарка, но има такива, които са толкова тихи и скромни, че не можеш да си представиш на какво са способни.

Но иначе не всяка жена в един момент ..... Но ако нещо й липсва по-добре слага край и след това търси ново начало.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Никой не е застрахован от това. Аз последните години се научих за нищо да не се заричам. За толкова неща съм казала "никога" и после са станали, че... Така че принципно на всяка жена може да и се случи. По различни причини според човека и житейската му ситуация, но гаранции няма и никой не може да даде.

# 33
  • Мнения: 741
Много вярно и точно! Не че е абсолютно правилният вариант, но ...  аз оправдавам "такъв момент" само ако жената има да си го върне заради изневяра на мъжа си!  Crossing Arms  Така че, мъже, бъдете верни на жените си, за да няма после  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 4 349
............. аз оправдавам "такъв момент" само ако жената има да си го върне заради изневяра на мъжа си!  Crossing Arms  Така че, мъже, бъдете верни на жените си, за да няма после  Tired

И какво става - жената връща на мъжа, после мъжът връща на жената и няма спиране. Къде е смисълът? Ако ще си връщаш, по-добре беж от връзката и хоп нова връзка. Иначе няма да има край това връщане.

Никой не е застрахован от нищо. И никога не казнай никога.

# 35
  • Мнения: 741
Ами тя да го направи тайно,  Mr. Green  защо мъжът й трябва да разбира?  newsm78
А пък и може да не са толкова трагични нещата, че чак към развод да се тръгва.
Поне на теория така разбирам нещата аз. На практика още не ми се е налагало, ама съм предупредила вкъщи, да внимават!  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 4 349
Между теорията и практиката винаги има огромна разлика. Едно си мислим, друго казваме, трето правим. Не могат да ни хванат края мъжете.

# 37
  • Мнения: 741
В едно съм абсолютно сигурна - в себе си - и в своята способност да бъда вярна (стига да ми бъде и на мен верен мъжа ми).  Crossing Arms  Какво да направя, такава съм си! Пък не ми е нужно някой друг да ми вярва, важно е мъжът, с когото живея да ми вярва!  Peace

# 38
  • Мнения: 241
Имаше едно статистическо проучване, на няколко континента, и се оказало, че средно на всеки 5 деца, едното е от друг татко. Явно кръшкането е заложено по природа и в жените, но не го правят така явно като мъжете...   Blush

# 39
  • Мнения: 741
Ми, аз нали това ви казвам!  Mr. Green
Най-после някой да ми повярва!  Whistling
Ще ви разкажа виц: Един мъж се оженил за жена, за която коментарите били, че доста си хойка.
Мъжът й не обръщал внимание - мислел, че хората искали да им развалят семейното добруване. Ден така, година, хората все му казвали, че жена му продължава да хойка, ама той все не вярвал.
Народили им се седем деца. Един ден, когато децата вече били големи, мъжът пита жена си: "Жено, абе, прави ми впечатление, че Иванчо - седмото ни дете, нещо не прилича на братята и сестрите си. Мой син ли е, ама ми кажи истината?" Жена му отговорила: "Ами, той точно Иванчо е твой син".  Joy

# 40
  • Мнения: 1 175
Не вярвам на такива клишета "всичко е възможно." Като че ли хората нямат никаква воля, никакъв характер, и видиш ли за всичко могат да омекнат и да поддадат, всичките от един калъп правени. Ами хората са различни бе, с различни наклонности, граници на търпението, дързост и т.н. Изобщо не значи че щото еди какъв си процент кръшкали, значи всички в един момент ще кръшнат  Tired От пет деца едно било на любовник, хубаво. А останалите четири за нищо ли не ги броите? Това "всичко е възможно" е по-скоро оправдание, отколкото обобщаваща истина. И най-вероятно точно такива оправдания дават смелост в критичния момент...

# 41
  • София
  • Мнения: 4 349
В едно съм абсолютно сигурна - в себе си - и в своята способност да бъда вярна (стига да ми бъде и на мен верен мъжа ми).  Crossing Arms  Какво да направя, такава съм си! Пък не ми е нужно някой друг да ми вярва, важно е мъжът, с когото живея да ми вярва!  Peace

Като си абсолютно сигурна в себе си, защо поставяш условиято в скобите. Когато човек е сигурен в себе си не могат да му влияят външни условия.

# 42
  • Мнения: 64
В едно съм абсолютно сигурна - в себе си - и в своята способност да бъда вярна (стига да ми бъде и на мен верен мъжа ми).  Crossing Arms  Какво да направя, такава съм си! Пък не ми е нужно някой друг да ми вярва, важно е мъжът, с когото живея да ми вярва!  Peace

Като си абсолютно сигурна в себе си, защо поставяш условиято в скобите. Когато човек е сигурен в себе си не могат да му влияят външни условия.

Защото, никой  не  може  да  бъде  сигурен. Защото, единственото  сигурно  е,  че  няма  нищо  сигурно. Wink
Всеки  е  имал моменти  на  слабост и  му  се  е  искало  нещо,  ново, непознато, различно,  интересно...дългите  връзки  са  скучни и  натежават.  Wink
Пък и  друго  си  е  чуждото...има  тръпка, и  както  разбрахме  в  някой  случай има  и  парички!   Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 4 349
В едно съм абсолютно сигурна - в себе си - и в своята способност да бъда вярна (стига да ми бъде и на мен верен мъжа ми).  Crossing Arms  Какво да направя, такава съм си! Пък не ми е нужно някой друг да ми вярва, важно е мъжът, с когото живея да ми вярва!  Peace

Като си абсолютно сигурна в себе си, защо поставяш условиято в скобите. Когато човек е сигурен в себе си не могат да му влияят външни условия.

Защото, никой  не  може  да  бъде  сигурен. Защото, единственото  сигурно  е,  че  няма  нищо  сигурно. Wink
Всеки  е  имал моменти  на  слабост и  му  се  е  искало  нещо,  ново, непознато, различно,  интересно...дългите  връзки  са  скучни и  натежават.  Wink
Пък и  друго  си  е  чуждото...има  тръпка, и  както  разбрахме  в  някой  случай има  и  парички!   Joy


Тогава е по-добре да даваш по-общи и по-разтегливи твърдения. Иначе нищо абсолютно сигурно няма!!! Така си е!!

# 44
  • Мнения: 1 310
Напротив - има едно единствено нещо сигурно и това е смъртта.

От един филм много ми хареса - остави вратата на клетката отворена, ако искаш птичката да се върне при теб. Peace

Общи условия

Активация на акаунт