Всяка една жена, в един момент .....

  • 11 685
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

"Всяка една жена (дори и най добрата), в един момент е в състояние да кръшне  и го прави"


Всяка е в състояние, но не всяка го прави  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 55

"Всяка една жена (дори и най добрата), в един момент е в състояние да кръшне  и го прави"


Всяка е в състояние, но не всяка го прави  Mr. Green

Въпрос на приоритети, лични норми и.... его!

# 62
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
На мен  вече ми поникнаха  крилца- превръщам се  в ангелоподобно  създание Laughing За девет  години  с моя мъж   не  съм  му  изневерявала никога, нито  пък някога  ми се е искало  да  го направя.Макар че не се свеня  да флиртувам, когато ми е кеф. Семейството  ни  изобщо не е идеално, така че липсата  на изневяра  от моя  страна  не е  резултат  от   дълбоките  ни чувства Laughing Вероятно  съм твърде инертна, та не ми се занимава  с глупости. За влюбване / тоест, емоционална изневяра/, пък да не говорим- там  съм  буквално  бетон. Не съм способна  да се влюбвам  от много дълго време- явно съм  се  осакатила  емоционално  някъде  в годините  на   съзряване Simple Smile
Така че  явно  ще  си остана  като Пенелопа  до  дълбоки  старини newsm78

# 63
  • Мнения: 741
Най-после една жена като мен!  Hug  Бронте, поздравления и прегръдки!  Hug
Само да уточня за моето семейство, че при нас няма неидеални ситуации, просто връзката между нас е страшно силна, та и нуждата един от друг не позволява да се мяркат разни мисли за извънсемейни забежки!

# 64
  • Мнения: 55
Ангелите долетяха!  Joy

И след 9 години се случва, може и след повече! Понякога ти идва изневиделица, без да си го търсил, но щом го имаш, защо да го изпускаш.

# 65
  • Мнения: 741
Корените с всяка следваща година стават все по-дълбоки... Така и с верността към съпругът!
Но и е важно да срещнеш човека, на когото искаш и можеш да си вярна! И не изпитваш нужда да търсиш някъде извън семейството емоции, които евентуално не съществуват в него... 

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Корените с всяка следваща година стават все по-дълбоки... Така и с верността към съпругът!

Това в Листопад ли го казаха  Laughing

# 67
  • Мнения: 55
Корените с всяка следваща година стават все по-дълбоки... Така и с верността към съпругът!
Но и е важно да срещнеш човека, на когото искаш и можеш да си вярна! И не изпитваш нужда да търсиш някъде извън семейството емоции, които евентуално не съществуват в него... 

Познавам хора, които такива гръмки мнения и слова са изказвали относно изневярата /някои сходни и с твоите/ и в един момент................ дори след 9 и повече години.

По реално е да се казва "в момента мисля или смятам така", без заричания, защото идеални хора няма и хората се променят.

# 68
  • Мнения: 55
Корените с всяка следваща година стават все по-дълбоки... Така и с верността към съпругът!

Това в Листопад ли го казаха  Laughing



 Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 741
Там, там!  Mr. Green  Фен съм на този сериал, та затова и се правя на остроумна!  Joy
Ама, който умее да е верен, той най-добре си знае!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 55
Ееех, това с умението си е важна работа!
Научава ли се или си е до чевек???

# 71
  • Мнения: 741
Понякога едното, понякога другото, а трети път - по средата! Всеки може да даде различно обяснение! Мога да кажа за мен какво е - потребност да бъда вярна! Тогава си ми е най-добре - и да, така както го е написала Бронте - наистина се чувстваш щастлива и окрилена!...
Категорична съм за това, че ако една жена намери нещо повече в друг мъж, то първо трябва да приключи настоящата си връзка. Пък после - нека си бъде щастлива в новата! И при всички случаи - добре да прецени - дали наистина в новата връзка ще получи всичко онова, което й е липсвало в предишната. Просто изневерите не ми ухаят на нищо красиво, романтично или морално! Последното ми е най-важното - моралът! А и нали щото съм си такава, мъжът ми ме хареса! Другото ми категорично мнение е, че ако има любов, то всички трудности се преодоляват лесно... Като че ли малко жени се замислят за това, че с всеки мъж биха имали разминавания, разногласия... Но не изневярата според мен е начинът за решаване на семейни проблеми!

# 72
  • Мнения: 55
Най-често изневярата не е за разрешаване на семейните проблеми! Къде ти хрумна това?
Но, както много биха се оправдали, е следствие от семейните проблеми!

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 11:36 от bjørndalen

# 73
  • Мнения: 741
Напротив, има случаи, в които изневярата се използва, за да се тушират семейните проблеми. И чрез нея да се избегне развода. Има жени, които смятат, че това което не получават в брака си, могат да получат извън него и така го правят поносим. Също така, създават по-спокойни взаимоотношения със съпруга си, не му намилат всеки ден, не си наливат нерви с него - просто им е кеф, че зад гърба на този смотаняк - съпругът - си вземат това, което той - некадърникът - не може да им даде... С други думи - бракът се крепи на извънсемейните връзки, защото ако ги няма, поносимостта между съпрузите ще изчезне...
Не казвам, че всички случаи са точно такива, има и други варианти - идеален съпруг, но жена с таралежи в ...., та мирно не й се стои... Аз вече писах за такива ситуации.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На мен  вече ми поникнаха  крилца- превръщам се  в ангелоподобно  създание Laughing За девет  години  с моя мъж   не  съм  му  изневерявала никога, нито  пък някога  ми се е искало  да  го направя.Макар че не се свеня  да флиртувам, когато ми е кеф. Семейството  ни  изобщо не е идеално, така че липсата  на изневяра  от моя  страна  не е  резултат  от   дълбоките  ни чувства Laughing Вероятно  съм твърде инертна, та не ми се занимава  с глупости. За влюбване / тоест, емоционална изневяра/, пък да не говорим- там  съм  буквално  бетон. Не съм способна  да се влюбвам  от много дълго време- явно съм  се  осакатила  емоционално  някъде  в годините  на   съзряване Simple Smile
Така че  явно  ще  си остана  като Пенелопа  до  дълбоки  старини newsm78

Същото се отнася и за мен - и ние сме 9г заедно и никога не съм изневерявала. Имала съм симпатии, но дотам. Вярвам в кармата и в това, че каквото направиш ти се връща, така че гледам да не правя неща, които не искам да ми правят на мен. Много хора не ми вярват, че не съм изневерявала - все пак толкова години заедно, а и аз съм си хубавка  Embarassed /и скромна  Laughing/, но съм вярна.....макар че на моменти, като ме натвари половинката ми се щеше да е обратното.

Общи условия

Активация на акаунт