Всяка една жена, в един момент .....

  • 11 682
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 127
Зависи от мъжката половинка. Ако и даваш достатъчно свобода (както правя аз), ще прави кавото си поиска. Ако си тиранин и деспот, ще ти козирува. Аз обаче съм от първият тип и затова често си патя...  Sad
Нищо подобно. Може би зависи от жената. Но при мен е точно обратното - оценям свободата, която имам, но не се възползвам в негативен смисъл.
Деспотизмът само би ме отвратил и отблъснал. ConfusedВ общия случай Савина е права - гаранции няма. Вероятно е въпрос на стечение на обстоятелствата и повече воля. Peace

# 76
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 143
Разбирам да й мине през ума,но чак пък да го направи,ми се струва преувеличено и не важи за всяка жена,както и обратното не важи за всеки мъж.  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 4 349
Дали ще имаш повече свобода и половинката ти ще е по-толерантна или ще си под чехъл, ако си си наумил и искаш да изневериш ще намериш начин  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil. Е в първия случай ще ти е значително по-лесно. Всичко опира до твоите разбирания и ограниченията, които сам си налагаш.
Така че всяка жена в един момент осъзнава, че не може да продължи повече с партньора се, разделя се и чак тогава си търси друга половинка. Това е най-чистият и безболезнен начин да разрешиш проблемите си, ако наистина смяташ, че напускайки някого с магическа пръчица проблемите ти ще се решат.

# 78
  • Мнения: 55
В общия случай Савина е права - гаранции няма. Вероятно е въпрос на стечение на обстоятелствата и повече воля. Peace

И повечето воля е доста разтегливо понятие. За някой неща може да имаш силна воля, за други да ти се окаже прекалено слаб коловоза.


Дали ще имаш повече свобода и половинката ти ще е по-толерантна или ще си под чехъл, ако си си наумил и искаш да изневериш ще намериш начин  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil. Е в първия случай ще ти е значително по-лесно. Всичко опира до твоите разбирания и ограниченията, които сам си налагаш.
Така че всяка жена в един момент осъзнава, че не може да продължи повече с партньора се, разделя се и чак тогава си търси друга половинка. Това е най-чистият и безболезнен начин да разрешиш проблемите си, ако наистина смяташ, че напускайки някого с магическа пръчица проблемите ти ще се решат.

 newsm10

Всеки един, не само жена!

Разбирания, ограничения, норми и воля!

 

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 12:15 от bjørndalen

# 79
  • Варна
  • Мнения: 289
Да, вярно е, ако ситуацията в живота и е наклонила везната към това...
Нужно е да липсва нещо в живота на една жена, за да стигне до там, да има семейство, а да иска друг мъж, или просто да има нужда да се разтовари с някой друг...

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 17:27 от Vessi_to

# 80
  • Мнения: 3
Ма все интересни теми тука  Hug На моя не съм му изневерявала за почти цяло десетилетие. Имахме една раздяла от 6 месеца преди, но не е била заради трети лица. Установихме по някой друг контакт (той даже се и разписа) и пак сме си заедно като преди. На всеки човек наистина в даден момент нещо му липсва, или и да не му липсва, просто му е еднообразно, скучно и т.н. И според мен зависи от обстоятелствата и волята, както и от самоуважението - ако изневеря на човека до мен, значи моя избор не е бил правилен. Малко крайно май звучи, ама при мен е така  Peace

# 81
  • Мнения: 755
Миии сигурно е вярно, но важи за всички хора - нали и от двата пола сме хора или имате съмнения? Laughing
Никой не е застрахован какво ще стане утре , контрол , контрол, но понякога нещата стават бързо и са взривоопасни. Виждала  съм разни сапунки на живо, чак не е за вярване.
Иначе за протокола- още не съм се оглеждала за "чуждо" дали щоТ съм смотана или е друго  ...не знам още. Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: 4
Лично на мен не ми се е случвало да кръшкам, дори в мимолетните си връзки преди брака. Започвам нова след като съм приключила предишната. Секс с някой за нощ също не съм правила. Съмнявам се, че ще ми се случи подобно нещо Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 2 510
Не вярвам на такива клишета "всичко е възможно."
Да, "всичко е възможно" , но не на всичко възможно човек реагира по един и същи начин.
Аз също приключвам едни отношения с "гръм и трясък" и добро и лошо и започвам други.
Това също не е много добре за всички страни.

# 84
  • Мнения: 741
Ех, че густоооо. Право в десятката!  Joy
Тъкмо да се опознаем. Евала на момчето!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639662.0

# 85
  • Мнения: 1 567
Четох разни темички във форума за семейните отношения, и се сетих за един разговор, а именно:
"Всяка една жена (дори и най добрата), в един момент е в състояние да кръшне  и го прави"
(За нас мъжете въобще и питане не може да става, ние сме си със слаби ангели, простаци, предатели , кръшкачи прочие). А именно какво мислите Вие по въпроса има ли истина в думите или са далеч от истината?

 Grinning

Темата за кръшкането,  зависи от човека (шъзпитание, светоусещане, мироглед и т.н) и няма нищо общо с пола. Мое мнение.

# 86
  • Мнения: 1
И аз познавам едно такова "семейство", той работи като вол, а тя се вее, незнам дали е редно да му кажа на човечеца, той и така вече изглежда доста съсипан, може и да поназнайва нещо, тия неща се усещат, но колко е редно аз да му кажа голата истина, болката ще е голяма, изживяла съм изневярата и знам какво е. Дайте съвет ...

# 87
  • Мнения: 135
И аз познавам едно такова "семейство", той работи като вол, а тя се вее, незнам дали е редно да му кажа на човечеца, той и така вече изглежда доста съсипан, може и да поназнайва нещо, тия неща се усещат, но колко е редно аз да му кажа голата истина, болката ще е голяма, изживяла съм изневярата и знам какво е. Дайте съвет ...

Глупаво е да му казваш.. на мен ако някой ми каже подобно нещо, едва ли бих му повярвал.. вярвам само на очите си.  Peace

По темата..
Всяка една жена, в един момент може да кръшне или изневери... но това най вече си зависи от нас мъжете.
Но пък никога не се знае колко може да и се размъти мозъка... демек, да влезе във фаза на безмислие!!!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 755
И аз познавам едно такова "семейство", той работи като вол, а тя се вее, незнам дали е редно да му кажа на човечеца, той и така вече изглежда доста съсипан, може и да поназнайва нещо, тия неща се усещат, но колко е редно аз да му кажа голата истина, болката ще е голяма, изживяла съм изневярата и знам какво е. Дайте съвет ...

Няма нужда да казваш, това съвсем ще го съсипе. Ако държиш да казваш въобще нещо някога , то е на жената. Но мое мнение , че не трябва да се меси външен, дори и да вижда и знае.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 12:24 от Fortune

# 89
  • Мнения: 1
Да така е, не се съм му казвала, но рано или късно той ще разбера, може би последен както се случва в по-вечето случаи, но болката ще е пак голяма, а връзката на жена му не е от вчера. Мисля си все пак не е ли редно човек да знае истината, да знае с какъв човек живее, отколкото да е в пълно невидение ... Защото това не е залитане (това може да се случи на всеки да залитне) - това нейното е избор. А и много техни познати мисля че знаят, в малкия град нищо не остава скрито, особенно дълги и продължителни връзки.

Общи условия

Активация на акаунт