Всяка една жена, в един момент .....

  • 11 672
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 364
GIZ, ако си му много близък човек, отношенията са ви открити и държите един на друг - кажи му. Аз очаквам от най-близките си да ми кажат в такава ситуация. Ако премълчат, ще променя отношението си към тях, най-малкото вече няма да им имам доверие. Да се получи, че целият град знае, но само той глупакът си мисли, че живее с ангел, а приятелите му мълчат...  Confused
А по темата - не, не всички жени, както и не всички мъже.
Жена, както и мъж, който е щастлив във връзката си, но изневерява, за мен има сериозен проблем - психологически, коренящ се в детството, има си психоаналитична трактовка на въпроса. По същия начин стоят и нещата с мъже/жени, обвързани, но поддържащи дългогодишна връзка с любовник/любовница.

А изневярата за отмъщение си е проява на как да кажа... правят го неособено интелигентни и/или инфантилни личности, които си мислят, че по този начин ще компенсират обидата.  Peace

# 91
  • Мнения: 2 510
GIZ, ако си му много близък човек, отношенията са ви открити и държите един на друг - кажи му.
Мисля, че не трябва да се намесва в личния живот на други хора. Второ - не се знае дали той не знае.

# 92
  • Мнения: 1
Вярно много деликатна тема е.Аз самата не съм обедена дали е правилно, ако бях постъпила първосигнално преди доста време когато разбрах, щеше да ми е по-лесно и на мен, мисля си че може и да знае, много зле изглежда вече момчето,а беше малка фурия до преди 2 години. Ако знае и аз му кажа може и по-зле да се почуства след като разбере че и познати и приятели знаят. Познавам го отдавна и мисля че е стойностен човек и не заслужава да живее лъган по този начин. Може би ще е по-добре да говоря с нея, мисля че идея си няма какво причинява и колко дълбоки са последствията върху човек след такива случки.

# 93
  • Мнения: 241
Глупости, всяка една, всеки един... Стига клишета и обобщения. Зависи от човека, от възпитанието, партньора, обстоятелствата. Тези мъдрости ми се струват много удобни за хората, на които им се кръшка без да се чувстват нещо зле. Нали така или иначе всички го правели...

Вярвай си. Човек може да се промени толкова много (или да направи нещо необичайно), че сам да не се познае. Въпрос на ситуация и натиск/свобода. "Стана като на сън.  Сякаш сънувах..." може да го чуеш навсякъде и от всеки, защото често е истина (за разказващия). Как мислиш, защо забежките се свързват с отпуските и почивките? Уж са същите хора, а резултата различен.
Въпроса, би трябвало да е "Коя ситуация води до момента, една жена да...?"  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 4 349
Глупости, всяка една, всеки един... Стига клишета и обобщения. Зависи от човека, от възпитанието, партньора, обстоятелствата. Тези мъдрости ми се струват много удобни за хората, на които им се кръшка без да се чувстват нещо зле. Нали така или иначе всички го правели...

Вярвай си. Човек може да се промени толкова много (или да направи нещо необичайно), че сам да не се познае. Въпрос на ситуация и натиск/свобода. "Стана като на сън.  Сякаш сънувах..." може да го чуеш навсякъде и от всеки, защото често е истина (за разказващия). Как мислиш, защо забежките се свързват с отпуските и почивките? Уж са същите хора, а резултата различен.
Въпроса, би трябвало да е "Коя ситуация води до момента, една жена да...?"  Peace

Че то ако чакаш ситуации, си го закъсала тотално. Изневярата е решение, осъзнато и непоправимо.  Mr. Green Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 175
Мдаа..същото е като при мъжете..Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт