Най-големият детски център CAPELLA PLAY SOFIA Ви подарява 1 час безплатна игра!

  • 10 047
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 097
Кога намалиха цената?!
Нали бяхме там преди 2 седмици, платихме по 7 лв. за 1 час.
Бяхме, бяхме, но аз понеже не помня цени и се подведох от инфото от тук без да видя, че става дума за Варна.
Извинявам се за дезинформацията!

# 16
  • Мнения: 804
Благодаря ви много, момичета  Hug

# 17
  • Мнения: 649
Някой посещавал ли е ресторанта и какви са отзивите? Има ли изглед към зоната за игра?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 994
Някой посещавал ли е ресторанта и какви са отзивите? Има ли изглед към зоната за игра?

И мен това ме интересува. Освен това след като не носят отговорност за безопастността на децата родителите влизат вътре да ги наглеждат, така ли?

# 19
  • Мнения: 3 993
Е, който иска, не е задължително. Идеята е всеки родител да си прецени рисковете за неговото дете в динамичната среда вътре. Предполагам, че за по-големите деца не е необходим родителски надзор, ама пак зависи от детето. Мойта е малка още и обича да ме държи под око  Laughing, затова трябва да бъда около нея.
В ресторанта не успях да поседна, нямам впечатления за менюто и обслужването. Ресторантът е отделен от джунглата с големи стъклени прегради, така че има видимост, но не към всеки ъгъл от зоната за игра, защото тя е доста голяма, пък и зависи на каква маса си седнал. Но общо взето, да, може да се каже, че има видимост.

В темата за детските клубове има повече отзиви, включително за ресторанта и храната.

Общи условия

Активация на акаунт