Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 533
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 240
ili7372  Hug Praynig Hug Браво! Много се радвам! Страхотна новина! Честито!

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 11:35 от krisi72

# 106
  • София
  • Мнения: 6 232
ili,определено,звънни да си затворят лабораторията  #2gunfire Кой знае кой е спал,като е слагал точката между цифрите.Като съм виждала уринарния как показва блееееда чертичка на 90,не знам каква стойност трябва да си му "сипала",за да изравни чертите  Mr. Green Стискам палци този ти опит да е много различен от предишния  Praynig Hug

# 107
  • Мнения: 6 730
Или, честито и тук! Много се радвам! Много!!!
А, аз май се отказах от кръвен. С тези лаборатории... най-много съвсем да лудна  Naughty
Ще си чакам- то половината мина вече. Само да не вземе да ми дойде, че тоз корем днес пак ме мъчи ooooh! ooooh!

# 108
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
мигра, или честито момичета  bouquet
аз се записвам в темичката да си чакаме заедно със ЗЕТ на 27.09
успех на всички!

# 109
  • Мнения: 240
Или, честито и тук! Много се радвам! Много!!!
А, аз май се отказах от кръвен. С тези лаборатории... най-много съвсем да лудна  Naughty
Ще си чакам- то половината мина вече. Само да не вземе да ми дойде, че тоз корем днес пак ме мъчи ooooh! ooooh!
Подкрепям решението ти. Не го разбирам това с петия ден... Нямаше да ми е много добър резултата, ако бях направила кръвен тогава и щях безсмислено да се тормозя. И понеже стана въпрос, че е "практика" в "Щерев", ще уточня, че явно тази практика не е по отношение на всички  WinkPeace

# 110
  • Мнения: 456
 Здравейте, момичета! Имам питане най-вече към тези от вас, които са пред мен в класацията:)) Аз съм в 5 г.с. и днес имам някакви странни пробождания в левия яйчник- по особени са, като почукване- но са постоянни цял ден. Може и да е нормално, но понеже от няколко дена нямах никакви оплаквания сега започнах пак да се филмирам. Пия нош па и може би заради това други болки никакви нямам...Та питам вие имате ли такива боцкания и дали е нормално? Преди 2 дена ходих на сакче и доки ми каза, че не е хубаво да ме боли кръста и аз затова сега се чудя дали е хубаво да ме болят яйчниците...стана малко дългично, ама съм притеснена...чакам коментари

# 111
  • Мнения: 240
6mati , на мен ми се случват придърпвания, много рядко пробождания, но болките са леки и затова мисля, че са от промените на матката. И аз пия но шпа и като ме заболи сменям позата /лягам или се раздвижвам/. Чувала съм, че болките в кръста могат да продължат и през цялата бременност. За болките в яйчниците ще ми  е интересно ако се включи още някой с повече инфо.

# 112
  • София
  • Мнения: 6 232
Криси,Шмати, може би,по-полезната тема за тези въпроси ще ви бъде отчетната на проблемното http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590199.630; там би трябвало да  получите по-адекватни отговори, в случая, от момичетата,които са минали по нашия път и вече бременеят или се радват на децата си  Thinking

# 113
  • Мнения: 225
записвам се  Grinning успех на всички

# 114
  • Мнения: 240
hristina21 , благодаря, все не събирах смелост да се запиша при тях...

jasil , успех!  Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 6 232
Криси,че то това му е най-хубавото на цялата процедура-да се запишеш възможно най-скоро там  Wink

# 116
  • Мнения: 34
честити illi7573.ти беше зет нали.успех на всички

# 117
# 118
  • Мнения: 368
Момичета, днес бях при лекаря, на когото имам доверие. Определено едното сакче има ембрион, отговарящ на седмиците, със сърдечна дейност. Другият обаче е с много малка наченка на структура и съвсем мъничко едва видимо жълто тяло. И за този лекар, говорим за синдром на изчезващ близнак.
Слава Богу поне с другия всичко е наред.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
May be ,много се радвам,че едничкото продължава да се развива добре,дано все така да продължава,споко сега,че доста се беше притеснила май Hug Ти нали си искаше едничко, то и аз така  Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт