Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 534
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 368
6mati, Да ,да имам, и моята е толкова, дори е нещо като двукамерна.  Peace Наблюдаваме я и нея наред с малчо, явно е "бонус" към процедурата.


слънце, Определено ден номер 9 имах предвид  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 456
да, голям бонус е  Laughing а болки имаш ли?

# 137
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Момичета, ще си развържа езика най-накрая
5ти ден - 2.26
7ми ден - 36.92
8ми ден - положителен тест
9ти ден - 153.62, леко кафеникаво течение
10ти ден положителен уринарен тест, леко кафеникаво течение
11ти ден кафеникаво течение и преглед при доки - всичко било наред, няма повод за притеснение и да си чакам още поне 10 дни
12ти ден/днес/ - 756.70 , засега нямам кафеникаво течение Laughing

сега си чакам още поне една седмица и очаквам да стискате силно палци за сакчета и сърчица Laughing

# 138
  • Мнения: 456
kateto_85... Hug страхотна новина ...честита бременност..лека и безпроблемна да бъде и на финала здраво бебче или бебчета  bouquet

# 139
  • Мнения: 796
Леле, Кате, страхотна новина, толкова много се радвам за теб Hug

# 140
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
kateto_85  мила бравоооооо  newsm44 newsm44 newsm44 много се радвам, ето видяли сега Андреева ти беше късмета Hug Hug Hug/шегичка/ Нямаш си на идея каква усмивка имам на лицето си, много се радвам още веднъж за теб  Hug Hug

# 141
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
kateto_85  честитооооо Hug леки и безпроблемни 9 месеца!
 

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Кате,така се радвам,страхотна новина  bouquetМай сте трима Laughing

# 143
  • София
  • Мнения: 6 232
Охоооо,Кате,май вярно сте трима  Peace Не се притеснявай за течението-това е стара кръв,останала в матката,която не може да навреди с нищо  Hug ЧЕСТИТО!!!!!  Hug Hug Hug

# 144
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Благодаря, момичета за пожеланията  bouquet..да ви се връщат тъпкано Laughing ..днес нямам течение и се надявам да е било от тези зацапвания, които са около деня на цикъла и вече да е отминало..аз също мисля, че може да сме три, но след около две седмици ще стане ясно със сигурност.. Laughing

# 145
# 146
  • Мнения: 368
kateto_85, ЧЕСТИТО !!!  Много леки оставащи 8 месеца пожелавам ! И тук всяко изминало ЧХГ чупи рекорди май  Crazy

6mati
, Болки нямам, рядко се появяват онези като ПМС, гълтам 2 но шпа и толкова.  Simple Smile

# 147
  • София
  • Мнения: 1 146
kateto_85 честито  Simple Smile, стискам палци за сакчета и сърчица  Praynig Praynig Praynig

# 148
  • Мнения: 240
kateto_85 Честито! Лека бременност и щастлив финал!  Hug Hug Hug

# 149
  • Мнения: 856
Да попитам и тук, че може би имате повече опит с инжекциите. Sad
Преди малко си поставих за първи път сама инжекция за стимулация. Толкова се бях ошашкала как да пипам спринцовката, как да смеся разтворите, как да я набода, че забравих да почистя мястото със спирт преди да набода. Sad Хем всичко си бях приготвила предварително, всичко седеше пред мен, ама забравих.  Confused Имате ли идея дали това е голям проблем? Много се притесних. Sad

Общи условия

Активация на акаунт