Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 587
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 248
Бамбукита, недей така, бременна си разбира се..след трансфер всички сме бременни  Laughing
  202uu

# 361
  • Мнения: 222
Момичета разумно ли е да си пусна тест на 7-ми ден? Веднъж вече чаках до края и бях много разочарована, има ли шанс да си спестя мъка или пък да се зарадвам още утре? Praynig

# 362
  • Русе
  • Мнения: 571
Бамбукита и аз съм за бременност до доказване на противното. Аз се възприемах и държах като бременна още след трансфера. Реално ни връщат ембриончета, така че всички ме бременни след трансфера. Пожелавам ти късмет и да видиш двете чертички, едно хубаво ЧХГ.
tayrissima някой ми беше казал на мен, че имплантация може да се получи някъде 7ми ден. Мисля, че е най-добре да изпълниш предписанието на доктора, той най-добре знае. И аз бях много любопитна какво е станало. Преди два дни мъжа ми имаше рожден ден и много се чудех дали да не направя теста, беше ми 12ти ден, но в крайна сметка реших да изчакам, така както ми е казал доктора. Днескашната дата е специална за доктора, защото имат двоен празник - като професионалисти и отделно клиниката има празник. Аз вярвах, че късмета ми е именно на тази дата и така си дочаках днескашния ден. Ако решиш все пак да правиш тест, то задължително да е кръвен. Стискам палчета  Praynig Praynig Praynig

# 363
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
tayrissima, всеки има различно мнение за ранните тестове..аз лично съм за..поне знам какво става, а не се чудя..разбира се има вероятност да се окаже биохимична и напразно да си се зарадвала, но поне ще знаеш, че е имало имплантация..ако все пак искаш да си спестиш евентуално такова разочарование си изчакай до край..за мен неизвестността беше по-лоша, но всеки си решава..стискам палци за положителен резултат Praynig

# 364
  • София
  • Мнения: 6 232
tayrissima ,най-добре си слушай лекаря. Наистина,всеки има различно мнение. Аз също съм ЗА ранните,но,това предполагам е,защото в Щерев ме "разглезиха"-тест на пети,тест на 10, после,припишквам уринарния.... Аз съм правила и на девети,като не съм имала никакви съмнения в достоверността.... със стойност 5 на пети ден, 0,83 на девети....приключвам опита с всичките му илюзии,но ти нямаш база за сравнение и,ако нещо вземе,че не ти хареса напълно-в средата-7 ден,може и да се разочароваш неоснователно,както и да се зарадваш неоснователно/което изобщо НЕ ти го пожелавам/,но се случва при биохимичните.

# 365
  • Мнения: 222
Благодаря ви момичета,
Прави сте, по-добре да изчакам, нали съм чакала толкова до сега, няма да ме убие ако изчакам още малко.
Благодаря ви за съветите, накарахте ме да се почуствам по-добре!
 Hug Hug Hug

# 366
  • Мнения: 248
Аз предишния път ей така от страх чак на 17ти ден се осмелих да направя пикливия тест (вътрешно вярвах че съм бременна)Нали ми беше първи опит. Същия ден като направих пикливия пуснах и кръвен и резултата беше доста нисък - 28, което ме усъмни че нещо не е както трябва. Доктора тогава ме поздрави, ама сигурно и той е предполагал че има нещо нередно. След 4 дни пак пуснах кръвен и вече нещата си бяха плачевни - 5! След 2 дни - 3 и край. Имплантация имаше, но ембриона не бил много качествен и затова е отпаднал. Такова беше мнението и на док. и на ембриоложката. Ако бях тествала по рано щях да знам примерно на 10 ден дали чхг е било по високо. Сега сменям тактиката и наистина в неделя ще направя първия кръвен, а втория ще е на 10ти ден. Така че моя съвет, tayrissima, е да пуснеш кръвен още утре. Мисля, че ще се зарадваш от резултата, но пък ти най добре си знаеш, мойто е просто съвет аз какво бих направила.

# 367
  • Мнения: 10
Петя честито , радвам се на всички полоцителни резултати. smile3535.Бамбукита , ако трансфера ти е на бластоцит , можеш да направиш кръвен на 5ден , но ако е на 3дена , по добре си пусни на 10ден.Аз миналата година не дочаках 14я ден , прицапа ми и резултата бе 0,0.Този път  на 10ден пуснах кръвен и бе положителен ; сега имам 2 тупкащи сърчица ; вече съм 38ден след трансфер.Успех и позитивно мислене.

# 368
  • Мнения: 248
Радвам се твоя успех Карола Simple Smile Ембрионите ми са на 3ти ден, но ми казаха, че на 5ти ден след трансфера може да пусна кръвен. По  принцип имплантацията по книга я дават около 7ми ден след оплождането, което при мен ще е 4ти ден след трансфера и до 5ти ден вече ще почнал да се отделя хормона в кръвта.  Rolling Eyes

# 369
  • Мнения: 10
Не съм лекар , но дано да е така , защото съм чела че понякога има късна имплантация и може да не ти отчете на 5ден.Пак повтарям не съм лекар , а щом твоят лекар ти е казал така да пуснеш кръвен на 5ден ОК.Наистина и мен ме е човъркало в тези дни след трансвера дали има имплантация , за това дано ти покаже положително ЧХ.Желая ти успех и да се похвалиш  EFP

# 370
  • София
  • Мнения: 6 232
KOROLA,понеже и аз бях чела същото,но не в статии,а тук из форумите,говорих с лекарката ми и ембриолозите,които ми обясниха,че няма "късна имлантация",защото ембрионът,когато е качествен и продължи да се дели правилно,вече върнат,следва определени стадии на развитие-на трети-да е разделен между толкова и толкова клетки,на пети- бластоцист,после се "излюпва"...и така...но,в крайна сметка,каквото и да се случва,най-важното е финалът да е успешен  Grinning

# 371
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,

вчера ходих на лекар, защото много ме боли корема и е много надут.
Доктора не се стърпя и пусна теста - резултата е на 8-ми ден ЧГХ 180.
Според него и ембриолога съм всичко е наред и чакаме 2 бебета, защото показателите са много високи Simple Smile

Стискам Ви палци и при вас всичко да е наред. Не се притеснявайте и си мислете само за хубави неща Simple Smile EFP

# 372
  • Русе
  • Мнения: 571
Честито magipetrova    bouquet. Лека и безпроблемна бременност. Hug

# 373
  • София
  • Мнения: 6 232
Ехаааа,magipetrova,с това ЧХГ на 8 ден,направо са си две бебета  Grinning Дано все така растат стойностите  Hug

# 374
  • Мнения: 222
Честито Марги,
пожелавам ти след 9 месеца да гушкаш двете мили душички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт