Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 509
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 114
Момичета, благодаря Ви за подкрепата!!! Hug Hug Hug ДВЕ ЗВЕЗДИЧКИ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ  Wink Wink Wink

# 616
  • Мнения: 3 404
Момичета, благодаря Ви за подкрепата!!! Hug Hug Hug ДВЕ ЗВЕЗДИЧКИ ДВЕ ЧЕРТИЧКИ  Wink Wink Wink
             НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ще те поправяяяяяяяя             ДВЕ ЗВЕЗДИЧКИ,     ЧЕТИРИ ЧЕРТИЧКИ    Heart Eyes   

# 617
  • Мнения: 263
Ей, звездичките, много сте сладки  Grinning Имате стиснати палци и от мен за чертичките

# 618
  • Мнения: 240
Две звездички с по две чертички! Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 619
  • София
  • Мнения: 3 050
Звездички, много стиснати палчета и успех. Simple Smile Hug

# 620
  • Мнения: 975
Две звездички с по две чертички! Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
newsm26 newsm26 newsm26

# 621
  • Мнения: 3 404
Момичетаааа,писах и в друга тема макар,че тук е мастото на моите притеснения.2-ри ден ми е след трансфера,наясно съм,че това подуване няма да мине скоро,но понякога имам по -тъпа болка отдясно(там бяха повечето фукита) и ми е болезнено докато приседна за да легна.Все едно ми подпира нещо.Преди докато пишкам пак имах претъпяване и да не смея да ходя до тоалетна,ама ми поразмина.Как сте вие след последната манипулация,някакви оплаквания имате ли?

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 113
Момичетаааа,писах и в друга тема макар,че тук е мастото на моите притеснения.2-ри ден ми е след трансфера,наясно съм,че това подуване няма да мине скоро,но понякога имам по -тъпа болка отдясно(там бяха повечето фукита) и ми е болезнено докато приседна за да легна.Все едно ми подпира нещо.Преди докато пишкам пак имах претъпяване и да не смея да ходя до тоалетна,ама ми поразмина.Как сте вие след последната манипулация,някакви оплаквания имате ли?
Не се притеснявай. То май да не те боли нищо е по-учудващо. Най-малкото е имало пункция (то пръст да си убоде човек и минава за седмица). Ако е имало стимулация - то те фоликулите продължават да си се развиват и това също може да е причина за болки. Изобщо не си слагай сега тези неща насърце. То ще си покаже след няколко дни.

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 21:47 от an4eto

# 623
  • Мнения: 240
ZVEZDA * Изписаха ли ти но шпа? На мен много ми помагаше...

# 624
  • Мнения: 114
Нормално е да те боли след пункцията!Аз трудно дишах от болка,не можех да си вдигна ръцете дори.Не се притеснявай, дано си заслужава за всичко през което минаваме,само тази мисъл ми дава сила !

# 625
  • Мнения: 114
Аз взимам Spasfon Lyoc ,Paracetamol , живея в Франция,казаха ми друго да не взимам !Бавно ще минават дните ....

# 626
  • Русе
  • Мнения: 571
Звезда, нормално е да има болки, стимулация, пункция, няма как. Аз лично след трансфера нищо не усещах, моите болки дойдоха след като видях трицифреното число на ЧХГ. При някои, като мен, болките се проявяват много след имплантация, но си бяха болки точно на яйчниците. Говори с доктора, ако не ти е предписал нещо обезболяващо. Аз пиех но шпа за болките. Много късмет на теб и всички чакащи момичета, да видите двете чертички.  babydust7 babydust7 babydust7

# 627
  • Мнения: 13


[/quote]
Беки, а ти консултира ли се с док за това? Все си мисля ,че беше добре и кръвен да си пуснеш....
[/quote]
Дживотинче  Благодаря ти миличка ,но няколко последователни теста показват един и същи резултат.Обадих се на лекаря да му кажа точно как стоят нещата ,да той каза,че е хубаво да направя кръвен тест,но нямах  никакво желание да пропътувам 350 -400 км за да чуя това,което вече ми беше ясно по много други причини.
Хубаво е човек да се надява,надеждата умира последна,но за съжаление трябва да приема ,че нещата при мен поне никога не стават от пръв път.
Всеки пада става и се опитва да продължи напред колкото и да ни е трудно на този етап имам нужда просто от време за да се стабилизирам,нали има приказка ние предполагаме а господ разполага после пак напред и само напред....
 

# 628
  • Мнения: 248
Момичета, аз минавам да се отчета след първия ми преглед днес (много си я обичам тая темичка и затова не ви пропускам). И такаа... днес док.откри един плоден сак 0,8мм с правилните размери за седмицата на развитието му, и един по-малък който е около 0,3мм и май няма да се доразвие Sad Обаче аз тайничко си се надявам на някакво чудо и за  малкото сакче  Praynig След 2 седмици точно, ще слушаме за сърчице  Praynig
На мен май седмицата долу на лентичката не ми е точна. Док. каза че съм 3та и 3-4 дни, защото той брои дните от датата след пункцията (т.е.16.10, а не датата на последната менструация, която аз въведох за изчисление). Ще поразровя в нета какво пише по въпроса. Желая ви хубава вечер и успех на чакащите  Hug

# 629
  • Мнения: 3 404
Момичета много сте прави,както и аз си мислех де,ама знаете като ви подгонят лошите мисли.Говорих доки,каза,че е нормално,ако незачестят болките.Май ми спомена за нош па,ама аз така като се стресирам и забравям.То болките не ме плашат,ще ги изтърпя,ами ме е страх да не се случва нещо лошо с дребосъците.Утре като ги разходя и като ги почерпя една  beer3  cheers и ще ги наместя  Joy .Благодаря ви за бързото реагиране.Заредихте ме с оптимизъм.   love001

Общи условия

Активация на акаунт