Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 18

  • 57 151
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Само на мен ли не ми хареса тази прочута Go Pasta? И да, не само изглежда, а и си е заведение за бързо хранене. Пастата не е лоша, но е преварена и сосът като количество е ОК, но нещо пестят от съставките в него. И чак пък най-добрата паста... И десертите не са нищо особено. Доволна съм че посетих с ваучери да си изградя мнение, но лично аз не бих повторила.

# 736
  • София
  • Мнения: 13 148
Само на мен ли не ми хареса тази прочута Go Pasta? И да, не само изглежда, а и си е заведение за бързо хранене. Пастата не е лоша, но е преварена и сосът като количество е ОК, но нещо пестят от съставките в него. И чак пък най-добрата паста... И десертите не са нищо особено. Доволна съм че посетих с ваучери да си изградя мнение, но лично аз не бих повторила.

Моята беше прекалено твърда и за втория ваучер помолих да я сварят повече, но пак не бях много очарована. Ваучерите бяха от първата им оферта и повече не повторих. Иначе са любезни. И магазинчето им, макар и малко, е чисто и приятно.

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 12:31 от Тaня67

# 737
  • Мнения: 3 786
И на мен не ми харесва пастата им-в соса няма почти нищо,а десерта беше развален-не бих отиша там дори и с ваучер.

# 738
  • Мнения: 1 685
Преди време гледах, че в първия пост бяхте сложили класация на различните места с квалификация "ДА" и "НЕ ходете там".Защо ги няма вече?
Отзиви за масажно студио DIVI FASHION?
http://hitro.grupo.bg/bg_BG/-/-/561

# 739
  • софия
  • Мнения: 25 458
Това се опитах да направя за 2, макс 3 теми, но информацията е безумно много и за да я поддържам актуална и точна трябва да се занимавам само с това (за което нямам време). Ако някой се наема да го прави, няма проблем да се пуска.

# 740
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Отзиви за този тип масаж? Гледам доста има закупени.

# 741
  • Мнения: 498
Само на мен ли не ми хареса тази прочута Go Pasta? И да, не само изглежда, а и си е заведение за бързо хранене. Пастата не е лоша, но е преварена и сосът като количество е ОК, но нещо пестят от съставките в него. И чак пък най-добрата паста... И десертите не са нищо особено. Доволна съм че посетих с ваучери да си изградя мнение, но лично аз не бих повторила.

Въпрос на вкус  Grinning Никога не ми е била преварена, напротви пастата трябва леко да "хрупка", така се готви традиционната италиянска паста и преди бях писала че ако не се консумира веднага, нормално да е като разварена, защото се дозадушава в кутията и със соса... няма как да не стане! Сосовете за "заготовки" не ги правят там. Те са от сорта на Маги. Разтваряш и е готов. Няма как да пестят от съставки, защото такива са ги направили в завода  Wink Не им играя защитник или нещо, само давам скромно мнение. Десерт не съм яла, нямам мнение, харесвам пастата и само нея взимам.

# 742
  • софия
  • Мнения: 757
Мами, тъй като темите са много, не мога да ги прочета всичките...кой салон ми препоръчвате за фотоепилация на горна устна? Няма значение цената...да е качествено Rolling Eyes

# 743
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ина, мога да ти препоръчам къде да хапнеш истинска и вкусна паста, дори има и паста фреска(прясна), ако искаш да пробваш. Но на лични разбира се. И естествено е въпрос на вкус, на мен не ми допаднаха просто, а аз обожавам италианска кухня. И аз обичам пастата ал денте, в Италия даже ми хрупкаше странно първите 1-2 пъти, после почна да ми харесва  Mr. Green
Иначе за задушаването може би си права, ние я хапвахме вкъщи, че нещо не ни хареса обстановката. А това, че ползват готови фиксове за соса съвсем ме отказа.

# 744
# 745
  • софия
  • Мнения: 25 458
Стана време за
Hug

# 746
  • Мнения: 383
Само на мен ли не ми хареса тази прочута Go Pasta? И да, не само изглежда, а и си е заведение за бързо хранене. Пастата не е лоша, но е преварена и сосът като количество е ОК, но нещо пестят от съставките в него. И чак пък най-добрата паста... И десертите не са нищо особено. Доволна съм че посетих с ваучери да си изградя мнение, но лично аз не бих повторила.

Въпрос на вкус  Grinning Никога не ми е била преварена, напротви пастата трябва леко да "хрупка", така се готви традиционната италиянска паста и преди бях писала че ако не се консумира веднага, нормално да е като разварена, защото се дозадушава в кутията и със соса... няма как да не стане! Сосовете за "заготовки" не ги правят там. Те са от сорта на Маги. Разтваряш и е готов. Няма как да пестят от съставки, защото такива са ги направили в завода  Wink Не им играя защитник или нещо, само давам скромно мнение. Десерт не съм яла, нямам мнение, харесвам пастата и само нея взимам.
Е, заради това със сосовете вече не бих ги пробвала. Тези а ла Маги полуготови неща са с най-вредните съставки на света  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 16:33 от pokita

# 747
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Отзиви за този тип масаж? Гледам доста има закупени.

Масажът е много хубав, но на мен мястото ми е страшно неудобно.
Погледнах на картата - хотелът се намира на гарата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт