Президентска надпревара.

  • 2 865
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 916
Владко,
тази тема не е твоя, стига си грандоманствал.
В днешната ти тема не съм писала, нито в миналата. Само проверявам в кои други форуми още си ги пуснал, понеже профилът на платения писач е точно такъв - да пуска едни и същи теми и мнения в различни форуми, явно с цел максимизиране на печалбата.

Извинявам се на авторката на темата.

# 61
  • Мнения: 2 480
Владко,
тази тема не е твоя, стига си грандоманствал.
В днешната ти тема не съм писала, нито в миналата. Само проверявам в кои други форуми още си ги пуснал, понеже профилът на платения писач е точно такъв - да пуска едни и същи теми и мнения в различни форуми, явно с цел максимизиране на печалбата.

Извинявам се на авторката на темата.

Пак сбърка името ми, но твоя работа. Ако щеш Алипи или Прокопи ме наричай! Сега слушам Веселина Кацарова по БНТ и се затруднявам да отговарям на поредните ти глупости.
Какъв интерес само!!! Никога ни ми е хрумвало да търся кой къде в други форуми пуска теми! И какви са те. Е, аз не участвам във 100 форума, нито в 50, нито дори в 10, а само в 3-4. И това те притеснява, така ли??? Явно, че добре познаваш профила на платения писач, защото ти от доста години си такава. Само че на мен не ми е хрумвала "гениалната" идея да те търся по другите форуми. Нямам нито време, нито желание за такива упражнения.
Остава да си отговориш на друг важен въпрос-моите теми какви пари могат да донесат на някого, за да ми плаща. Та те в доста случаи правят точно обратното-объркват нечий бизнес. Дали пък не объркват и твоя? Или на твоите приятели и съпартийци?

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 15:52 от vl

# 62
  • Мнения: 654
Ми..тя темата не е моя,тя е народна. Mr. Green
Целия народ има право да се изкаже по всичко и по всеки.

Общи условия

Активация на акаунт