Отговори
# 375
  • У дома
  • Мнения: 59
Честит първи рожден ден на Ева, Ники и Елица

Орхид, страхотно клипче!

# 376
  • София
  • Мнения: 483
Ами така се прави, а не като мен - всички наведнъж! Откакто се е родило малкото човече не съм вадила снимки.

Краси, дано са готини новите съседи  Hug

# 377
  • Мнения: 2 286
Ами така се прави, а не като мен - всички наведнъж! Откакто се е родило малкото човече не съм вадила снимки.

Краси, дано са готини новите съседи  Hug

И аз не съм вадила, добре, че на изписването имаше фотограф... Ама все не се вреждаме с парите ooooh!
Благодаряа ти! Hug

# 378
  • Мнения: 80
  Честит 1-ви рожден ден на Евичка на Орхидейка,Ники на Рени и Елица на Жана  bouquet!Мили деца пожелавам ви много здраве и едно щастливо детство!А на вас мили майчета само хубави и щастливи моменти с милите ви дечица!
  Честит рожден ден и на вчерашните сладурчета Никола и Димитър!Много да сте палави и щастливи!
  И аз на това дете не съм извадила нито една снимка,само от изписването  Embarassed!Ама къде да го слагам този албум,само прах да хваща!Но сега ме накарахте да се замисля и ще взема скоро да се поправя!
 Диди,ние имаме и двете,определено ги харесва и двете!Ако трябва да избирам обаче първоначално бих взела колелото,с колата още е нестабилна и е малка за нея.
  Аз смесвам сребърна вода с клеева тинктура и капя в носа на Весето.Дано задържим положението с болестите и при двете.Весела вече показа действителния си характер и в детската  Confused!Вчера госпожата ми се оплаква половин час от нея,умрях от срам.Бие децата,не си носи очилата,тя я наказала,а нашта се направила на ударена и си станала  ooooh!!Незнам как ще се борим с нея,но и бях много сърдита и цяла вечер не и говорих.Тя пък го прие много тежко,ужким обеща че няма да се бие,ама аз не и вярвам.Май така ще си я караме,гледам да пазя Цвети и другите деца,пък в детската госпожата да се оправя,немога и там да съм.....
  А Цвети е такъв бонбон,само обикаля стаите и се самообслужва за всичко  Crazy!И все си слага ръка на ухото и говори по телефона  hahaha!Нещо е много крива тия дни,да видим зъбче ли ще бъде или и тя е лепнала някое вирусче!

# 379
  • Мнения: 486
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ!Нека растат живи и здрави ,много щастливи и много обичани!

Орхид,уникален клип! Peace HugАко мождех и аз бих си направила! Blush

Да се похвалим ние вече сме с колело ,тъй като от месец въобще не сяда в количката!тук
 
Благодаря за линка ,който пуснахте за он-лайн поръчки за снимки (ще поръчам тези дни) и за лукс-парти(поръчах поканите в цвета на тоалета)!Много сте ми полезни! Hug

# 380
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит рожден ден на ИЛИАНА на фата моргана



Честит рожден ден, Илиана !
Слънчево детство, щури игри с много приятелчета !
Малко бели, но помнещи се дълго време !
Весел рожден ден - подаръци, балони, изненади !

# 381
  • Мнения: 2 286
Честит рожден ден на Илианка! Да е здрава, весела, щастллива, усмивката да не слиза от лицето й! Да расте умна и смела за радост на мама и тати!

# 382
  • Мнения: 790
Честито на Илиана, както и с малко закъснение на Ева, Ники и Ели! Да растат здрави и добри деца и да радват мама!    bouquet

Орхид, страхотен клип!

# 383
  • Мнения: 1 599
Добро утро!

Честит рожден ден на Илиана!!!



Ние имахме ужасна нощ. Пищя, плака, има разтройство, преобличахме се, и накрая й дадох мляко, а не беше яла от 3 дена през нощта! Иначе е в добро настроение, не иска много да яде, но може би коремчето я мъчи. Все казват, че може от зъб да се случи такова нещо, а аз все не вярвах. Дано да е зъб де  Praynig

# 384
  • Мнения: 65
Добро утро  Hug

Честит Рожден Ден на Илиана!Да е здрава,жизнерадостна и много игрива!

И ние се присъединяваме към бебетата с тежка нощ,не съм мигнала!Не е плакала,ама само мрънкаше и искаше цица,а на мен така да ми се спешеееееее  ooooh!

Пашик,вашето колело е убийствено яко,но на мен ми идваше доста скъпичко,ако е това,което си мисля де Simple Smile Smart Trike!Продаваха го по 300 лв в софийските магазини,а за мен това си е сериозна сума!Да си го ползвате със здраве!И 3те сте разкошни ,а кака Габи е  толкова чаровна с падналото зъбче Simple Smile

Съни,без лоша дума за Весето  Hug Crazy

# 385
  • Мнения: 36
Честит рожден ден на октомврийчетаата ни вчерашните рожденници
ЕВА ,НИКОЛАЙ, ЕЛИЦА ,и днес на порасналата кукла ИЛИАНА      bouquet     bouquet     bouquet     bouquet
Да са здрави и послушни!!
А на техните родители пожелавам  само приятни моменти и радости с малките съкровища.....
 АРИМ  за какъв албум споменаваш, аз май съм пропуснала ако сте коментирали     ooooh!    newsm78  а толкова много обичам фотография и всичко свървано със снимки..... Heart Eyes
Много хувави и незабравими моменти ще ни съпътстват този месец    Grinning Heart Eyes  И аз чакам да раглеждам ТОРТИИИ Naughty

# 386
  • Русе
  • Мнения: 904
Добро утро и от нас на всички ранобудни мами и бебоци  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИЛИАНА ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ИМНОГО ЩАСТЛИВА   bouquet Hug
Пашик страхотно колело със здраве да си го ползвате .И ние вече сме за колело че неще в количката и това е като тръгна да го слагам все едно нещо лошо искам да му направя реееев и кълчене ужас е .Дали има такива по евтини ,че и ние не сме цъфнали финансово особенно след последните събития .
Охрид страхотно клипче как се прави с коя програма .Аз сега съм на тема покани за РД ама още не сме решили дали ще има парти или само ще се почерпим близките ,а така ми се искаше голям рожден ден ,но няма как
Това е от мен за сега лек ден на всички

# 387
  • Мнения: 486
Колелото наистина е мн добро,най-вече колелата са с гума,а евтините не са и това ме дразни много тракат.Тук са по -скъпи да .Аз го взех от амазон .Обаче трябва да се е наспала ,за да излезем и малко ме ограничава.
Каката се боричкаше със Симона и малката я ритна по устата и зъба ,който мн се клатеше падна.Сега е мн смешна и й казах да не се усмихва на снимките ,ама на ... Crazy

Честит рожден ден  на Илиана на Фата !Да й е жива и здрава!

Хубав ден на всички!

# 388
  • Мнения: 6
Честит първи рожден ден на Илиана  bouquet Щастливо детство, много приятели, щури игри и да е здравичка!

Благодаря ви много, момичета за отговорите  Hug. Мамчето, за чийто синковец ще е подаръка каза, че няма място в тях да прави автопаркинг и не може да се реши кое от двете да му подарим. Аз лично също съм се спряла на колелото, въпреки, че с колата ще може да вилнее в къщи през студените дни. Но съм осигурила, поне за сега, други забавления и колата няма да й липсва чак толкова, все си мисля  Laughing
Miss Fain, обмисляхме този вариант, но младежа е от по-пълничките и ни се струва, че бързо ще му омалее. Въпреки това пак ще помислим, защото наистина е нещо средно между двете  Hug
Орхидейке, мен също ме просълзи от умиление клипчето  Heart Eyes
pashic - големи красавици си имаш  Hug Със здраве да си ползвате колелото!
Наденце, напредва ли Даричка със стъпките?
Съни, още малко търпение, миличка, ще отмине този период  Hug
Аничка, аватарчето ми е благодарение на златните ръце на Краси  Laughing Hug

# 389
  • София
  • Мнения: 1 925
Честит рожден ден на Илияна!

pashic дано да излезе сполучливо вашето колело, ние имаме от Гого и гумите вече почти са се разпаднали, гума е само средната част и се отлепи много бързо. Колелото обаче е страшно удобно лесно се управлява.

Снощи оставих мъжете в спалнята за да се наспя понеже Иван си приревава нощем и едвам гледах вчера.

Орхидейке клипчето е супер.

Общи условия

Активация на акаунт