90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 327
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Viena
  • Мнения: 3 588
И аз от днес стартирам,да видим колко минуси ще има.

# 31
  • Мнения: 0
Stardust* , janaa777 много се радвам , че ще си имам компания за водните и дано този ден ни е на късмет и свалим толкова , колкото ни се иска, че и повече:)

# 32
  • Мнения: 472
И аз от днес стартирам,да видим колко минуси ще има.
И аз съм на старта днес Simple Smile

# 33
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добро утро всички!Пиша за вчерашния ден-въглехидратен(след който съм плюс много:) )
З: две ябълки
О:Домашна питка с маслинки,малко масълце и лютеница+доматче
С.З: Simple Smile сладолед
В: Домашна питка с маслини,без масълце,лютеница+доматче
Лентичака черен шоколад
П.С Знам,че е многооооооооо:(((
Днес ми е протеинов,ще бъда много стриктна и ще намаля количествата
За сега: закуска: голяма чепка грозде+нес кафе без мляко,но пък с подсладител
Хайде,ще ви следя менютата-много ми помагате


След въглехидратен следва плодов, какви са тези протеини днес?

# 34
  • Мнения: 1
Dzak,добре че ми каза ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy Съвсем съм се объркала!!!Преди какво съм смятала,че днес ми е протеин,даже си сварих кълка за обяд:)) Нищо,днес плодов,дано да сваля от вчера килцата!Мерси,отново

# 35
  • Мнения: 36
здравейте,
днес съм на плодов
з-грозде
о-грозде
в-грозде и банан

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 723

Dzak,добре че ми каза ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy Съвсем съм се объркала!!!Преди какво съм смятала,че днес ми е протеин,даже си сварих кълка за обяд:)) Нищо,днес плодов,дано да сваля от вчера килцата!Мерси,отново

аз дЪ вметна,че тази следобедна закуска/от вчера/ е"леко"казано грешна.
Следобедна закуска е допустима,НО е ПЛОД!
И си направи една табличка,за да не си бъркаш дните Peace

# 37
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Защо пишете в тази тема преди да е изписана предната всъщност.... newsm78

# 38
  • Мнения: 189
Ден 26-ти Бобов:
З: банан+кафе     О: ризото и доматки    В: ризото+мексиканска салата

# 39
  • Мнения: 1
Nedialka_81,знам че е грешна,ама...какво да правя,като знам,че е въглехидратен ден и си хапвам яко.Но от днес съм твърдо решена да съм много строга.Кажете ми,колко плод е границата за едно хранене?Аз мога да изям бая,а не смятам,че се прави така:)) Избирате ли по-нискокалорични плодове за вечерта?

# 40
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте на всички смели жени, готови да се борят с излишните кг!
От много време насам се каня да започна и аз, но все си намирам оправдание Embarassed Е, вече не кърмя, минаха и рожденните дни на всички(че сме в един месец Simple Smile) и сега трабва да се залавям за диетата  Naughty Крайно време е Rolling Eyes Радвам се, че имам толкова много съмишленички, макар и виртуално, които могат да ме подкрепят в трудните моменти.
Имам за сваляне 25-30кг, които натрупах неусетно за няколко години. Преди съм гладувала по Лидия Ковачева, но вече ефекта не е същия, а пък и след захранването съм гладна като динозавър и много бързо си наваксвам. Дюкановата диета никога не ми е била при сърце, даже я считам за нездравословна и затова не съм си правила труда да я пробвам.
Тази диета, обаче ми се струва идеалната за мен. След толкова години борба с кг достигнах до извода, че трябва да се сваля бавно и постепенно, а и разделния принцип на хранене също е много логичен от здравословна гледна точка. Малко сложна ми се вижда за запомняне, но ще си направя табличка за улеснение Laughing
За пръв път ще я почвам и се надявам да издържа и да има желания ефект!!!

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 11:23 от iv4i_79

# 41
  • Мнения: 495
От днес и аз съм във вашите редици !
В последните 2 години успях да натрупам 14 излишни килограма. След Дюкан . Всъщност нещата са комплексни . Тъй като имам проблеми с бъбреците, не мога да се върна (а и не искам) отново към Дюкан. Затова идвам при вас  Wink

# 42
  • Мнения: 110
Stardust* , janaa777 и аз съм с вас момичета! Laughing
Ще се подкрепяме взаимно,днес започвам второто зъвъртане,че първото не постигнах желаното ,през почевката качих 2 кг .
Успех на всички и само минусчета да си пожелаем!

# 43
  • Мнения: 1
Тинки   bouquet

Elence, масло само в белтъчен ден, а във въглехидратен може маргарин.

rochi, би ли споделила какви са ти резултатите при новия старт?

Добре дошли на новите момичета, желая ви много минуси Simple Smile

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 723
Nedialka_81,знам че е грешна,ама...какво да правя,като знам,че е въглехидратен ден и си хапвам яко.Но от днес съм твърдо решена да съм много строга.Кажете ми,колко плод е границата за едно хранене?Аз мога да изям бая,а не смятам,че се прави така:)) Избирате ли по-нискокалорични плодове за вечерта?

Аз не ограничавам приема на плодове,освен на закуска.
Ям каквото ми се яде-банани,грозде,тиква и тн.
Също ако много ми прегладнее си имам винаги под ръка 100гр орехи.
Този режим не толерира ГЛАДА!!!
Трябва да си сита и спокойна,иначе тялото започва да складира всяка хапка
и става лошо...........

iv4i_79 табличката е страхотно улеснение,особено по празници и поводи Peace
Аз спрямо нея си правя менютата,ако ходим на гости предупреждавам какво мога да ям
и домакинята си знае Wink

Общи условия

Активация на акаунт