90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 351
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 370
Днес въглехидратен:
З: 1 банан
О: спагети със зеленчуци на Чоис с лютеница
Сз: сладолед
В: зеленчуци - домати, краставици; зеле с моркови; тиквички на скара; гъби; царевично хлебче; половин парче торта; вино

качих и слязох три пъти стъпалата до осмия етаж

# 631
  • Мнения: 135
Вчера на белтъчния ден вечерях посно зеле около 300 гр +3 чаши водни прясно мляко.После ми стана доста тежко.Мислите ли,че съм прекалила с количеството?

Ами ти как мислиш? Три водни чаши прясно мляко са 600 мл мляко и 300 гр зеле - как погълна изобщо такова количество?
Еми да ти кажа хич не ми е проблем.Нали заради тази лакомия съм на това дередже Simple SmileОпитвам се да намаля количествата,но понякога не се усещам.Днес съм значително по-добре според мен .За цял ден на обяд и вечеря изядох  2 царевички и може би 300-400 грама картофи с праз.Чакам с нетърпение утрешния ден,че хем въглехидратните храни са ми най-вкусни,хем по-лесно котролирам количествата.Лека вечер

# 632
  • Мнения: 97
Момичета вие по кое време на деня се теглите? На мен днес ми е 8ми ден, стартирах 77кг. Тази сутрин тежах 76кг, а вечерта 74,5кг. Колко съм в действителност Sad

Според мен, не ти е наред кантарът!!! Ако е електронен, батериите му са за смяна, ако е механичен, проблемът е в центровката. За механичните кантари е задължително да си стоят на едно и също място, а не да се вадят и прибират, и да са върху твърда и равна повърхност. Това - от опит Mr. Green!
Относно тегленето,  добре е да става в един и същи час и с едно и също облекло всеки път. Т.е., ако първия ден си се претеглила сутрин на гладно, след посещение на WC и по бельо, всеки път за отчетите си по отслабването да се теглиш по същия начин. А повечето хора практикуват теглене точно по този начин, аз - също Peace.

Моят отчет на кантара тази сутрин показа още минус 1 кг. Очаквах да е повече след вчерашния компот от круши Joy.

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 06:33 от vessit

# 633
  • Мнения: 99
Здравейте, аз съм нова в темата, но я следя с итерес от 4-5 месеца. Очарована съм от резултатите, които постигате. Самата аз с Ваща помощ свалих 8 кг / височина 152 и януари тежах 58 кг/. След като стартирах итензиво със спорт и режима на хранене... всеки ден се чувствах супер. Истината, че не съм била стриктна и не устисках 3 месеца - Ето това ми е грешката. Последния месец се отпуснах и веднага съм 2.4 кг отгоре - т.е сега съм 52.4кг. Лично аз искам 49-50 - това е моето тегло.  Т.е съвсем малко имам, но трябва да задържам - на мен ми се вижда адски трудно това. От днес пак съм в редиците Ви. Nana - имам въпрос към теб и ако не е супер дразнещо моля за отговор. Как се храниш в периодите, които не се храниш режимно? Спортуваш ли?

# 634
  • София
  • Мнения: 12 568
Вчера на белтъчния ден вечерях посно зеле около 300 гр +3 чаши водни прясно мляко.После ми стана доста тежко.Мислите ли,че съм прекалила с количеството?

Ами ти как мислиш? Три водни чаши прясно мляко са 600 мл мляко и 300 гр зеле - как погълна изобщо такова количество?
Еми да ти кажа хич не ми е проблем.Нали заради тази лакомия съм на това дередже Simple SmileОпитвам се да намаля количествата,но понякога не се усещам.Днес съм значително по-добре според мен .За цял ден на обяд и вечеря изядох  2 царевички и може би 300-400 грама картофи с праз.Чакам с нетърпение утрешния ден,че хем въглехидратните храни са ми най-вкусни,хем по-лесно котролирам количествата.Лека вечер

Не се опитвай, просто си сипвай по-малко.  Grinning

Добро утро сега. Моят кантар се размърда надолу с минус 300 гр.
Днес съм на варива - менюто ще е боб и по 1 варена царевица за обяд и вечеря.

bubolinnkata писала съм неведнъж. Закуска - само плодове. Часовете се спазват. Алкохол не пия, газирано и натурални сокове също - само вода и в много редки случаи съм си позволявала студен чай. От 14 хранения седмично - максимум 4 смесени. Останалите са разделни. Пица - един път месечно.
Досега не бях спортувала - сега от три седмици ходя веднъж седмично на фитнес - карам вело и ходя на пътека. Но не с голямо натоварване и не за да отслабвам - за тонус.

# 635
  • Мнения: 434
Добро утро, фиданки.
Тази сутрин за първи път видях минус след варива, и то -900, явно картофите ми действат по-добре от бобовите.

Днес въглехидрати-ден 23
З:грозде
О:баница със спанак
В:баница с ябълки

Лек и успешен ден от мен!

# 636
  • София
  • Мнения: 0
Добро утро, фиданки! Не мога да повярвам след първата четворка: стартирах-93,600, а сега 91,500, при височина 1,70. Вчера
З- грозде
О- 3 круши
СЗ- пак круши
В-салата от пр. зеле и малко черен хляб Embarassed
Днес не съм решила още какво ще ми е менюто, засега грозде+кафе. А да ви кажа, че кафето го пия с малко мляко и захар, заради стомаха. Вчера някой беше готвил картофи с ориз, може ли рецептата, била много вкусна, още ми текат лигите Joy
Успешно слабеене днес!!!

# 637
  • Мнения: 6 060
Добро утро фиданки,  Hug
Вчера плодовия мина с 1 банан, 2 моркова и 100гр. сурови фъстъци.
Много зле се чувствах от банана и не ми се ядеше нищо. Знаех си,че имам проблеми с бананите, повръщания и т.н.,но от чуденка какво да ям си взех, за което много съжалих след това, но беше късно. Света ми беше черен... Sick
Водата ми беше 1.5л, нямам минус след него, но ще дойде. Лек и отслабващ ден от мен.
 Heart Eyes

# 638
  • Мнения: 120
Аз да попитам набързо нещо.Вчера забравих да си купя плод и сега няма нищо за закуска Sad( Обаче имам доматки.Дали мога да си хапна 1-2 и пак да съм режимна.Помня ,че доматите са повече плодове ,отколкото зеленчуци,но да питам все пак .
Кантара след вчера не е мръднал,но за да си изпия 2та литра вода за деня се нагълтах мнооого късно.

# 639
  • София
  • Мнения: 12 568
Добро утро фиданки,  Hug
Вчера плодовия мина с 1 банан, 2 моркова и 100гр. сурови фъстъци.
Много зле се чувствах от банана и не ми се ядеше нищо. Знаех си,че имам проблеми с бананите, повръщания и т.н.,но от чуденка какво да ям си взех, за което много съжалих след това, но беше късно. Света ми беше черен... Sick
Водата ми беше 1.5л, нямам минус след него, но ще дойде. Лек и отслабващ ден от мен.
 Heart Eyes


Фъстъците са за бобов ден, не за плодов.

# 640
  • Мнения: 80
ДУ! Деси7878,  рецептата я има в темата за рецепти на  21 стр. , ако не се лъжа,  направи си ги стават много бързо,  лесно и вкусно  Peace  Аз днес съм  на въглехидрати още не съм решила какво ще се яде , засега кафе с  мед + круша . LOVE ,  защо така ти става лошо от банан за първи път чувам  newsm78,  на мен след праскова ми е било зле на стомаха, но на закуска ям предимно банани , другите  плодове много ми дразнят стомаха( имам гастрит) и не ме засищат.

# 641
  • София
  • Мнения: 7 879
Добро утро  Hug

Днес стартирам третата четворка. След вчерашния плодов отчетох -500гр, общо за първите две четворки -2кг.


Момичета, а с какво си овкусявате тези  зелени, зелеви салати през плодовия ден, нали не са разрешени никакви подправки ?


devil_kin , режимни са доматите, хапвай спокойно.

# 642
  • Мнения: 36
добро утро Simple Smile
днес плодове
з-банан и кафе без захар
за обяд и вечеря имам грозде, банани и портокали
мноооооого голям глад ме гони. ПМС ме е хванало и е нещо страшно, но ще удържа  Crossing Arms

# 643
  • Мнения: 434

Момичета, а с какво си овкусявате тези  зелени, зелеви салати през плодовия ден, нали не са разрешени никакви подправки ? 
Аз точно по тази причина не ям салата в плодовите дни, ако ям зеленчук в този ден го ям натурален, режа си моркови, чушки и краставици на пръчици и си ги хапвам като солетки  Laughing

# 644
  • София
  • Мнения: 7 879

Момичета, а с какво си овкусявате тези  зелени, зелеви салати през плодовия ден, нали не са разрешени никакви подправки ? 
Аз точно по тази причина не ям салата в плодовите дни, ако ям зеленчук в този ден го ям натурален, режа си моркови, чушки и краставици на пръчици и си ги хапвам като солетки  Laughing

И аз не хапвам никакви зеленчукови салати в плодовите дни, но доста момичета си правят. А не мога да си представя салата без сол, зехтин, балсамико, чисто нарязано зеле или марула. Интересно ми е да споделят.

Общи условия

Активация на акаунт