Ще имам близнаци! Тема с продължение....22!

  • 46 898
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 638
Честити бебчета на Танита! Да са им живи и здрави и да изпълнят със щастие дните на мама и татко! stork-girl stork-boy

# 736
  • Мнения: 285
Честити бебчета Танита много да ви радват   bouquet
val_sm изтеглих 6 от тото както се смеят в къщи  Joy hahaha мойте са по наследство

# 737
  • Мнения: 102
Хех, Дани, много хубаво наследство Simple Smile моите даже не са и наследство, само 6-ца от тотото  Laughing А иначе да ви се пооплача малко, бебоците тая нощ не ме оставиха да мигна, тъкмо почнах да се радвам, че сутрешното гадене изчезва и тая нощ ново 20. Всъщност не съм сигурна дали в тях е причината, че все пак са още много малки, Thinking ама така ми тежеше нещо долу върху пикочния мехур, че ме караше да ставам да пишкам през 20 мин и като отшуми тежестта долу ниско и се почва едно разпъване и дърпане около пъпа, място не можах да си намеря до преди 1-2 часа. Сега вече всичко отшумя и ми е време да поспя, Хубав ден на всички мамита   Hug

# 738
  • Мнения: 192
Честити бебенца на Танита. Да са живи и здрави и само радот да им носят!
  Момичета, някой от вас са вече със стаж в гледането на близнаци. Колкото повече наближава раждането, толкова повече се притеснявам, че няма да мога да ги качвам до нашия апартамент. Количка не се събира в асансьора, а и да се събере, има 3 етажа, които трябва да се изкачат по стълби. Това , даже и с количка е невъзможно. Дайте ми някаква идея, как да се телепортираме с децата от апартамента, до входа на блока. То за сега няма да се налага, докато са малки, но в последствие, няма все да има човек с мен.  Thinking

# 739
  • Мнения: X
Аз ги носех в порт-бебета. Родиха се есента и взех порт-бебета към количката, хем да им осигуря пълното легнало положение, което е необходимо за новородени, хем да са на по-закътано през зимата. Вкъщи си ги увивах хубаво в порт-бебетата, долу ги мятах в количката и после даже заспали съм си ги пренасяла обратно нагоре след разходката. И двама души да сме били, пак не повече от един е бил ангажиран с пренасянето им.

# 740
  • София
  • Мнения: 12 236
  Аз си държах количката в багажника на колата, която беше пред блока. Бебетата също ги свалях с портбебета докато бяха малки и ги слагах в количката. После същото наобратно. Като по-големи едната беше в слинг, другата в ръка, слагах ги временно в колата в столчетата, изкарвах количката и ги натоварвах. Сега като се замисля не е било много лесно, но не беше чак и невъзможно.

# 741
  • Мнения: 1 777
За първи път съм доволна, че живея на 1-вия етаж. Нашата количка е на Пег Перего. Ще си свалям рамката и после седалките (или столчетата за кола) с бебетата и ги щракам на количката. Последно чантата и заключвам Simple Smile После по обратния ред.

# 742
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И нашата количка не влизаше в асансьора. Държах я в багажника на колата. Чантата на рамо, едното дете в кенгуро или слинг, другото в ръцете. Оставях ги в колата докато извадя и наглася количката. На прибиране пак по същата схема. Някъде след 3ия месец започнах да ги свалям с кошниците за кола, оставях ги или на земята до мен, или в колата, според атмосферните условия, докато извадя количката. Мъкнах ги така докато проходиха. После вече за ръчичка. Не е лесно, но се свиква. А и е за около година време, децата няма да са вечно бебета.

# 743
  • София
  • Мнения: 5 724
В нашия асансьор количката влиза даже има място за 3 ма поне Simple Smile и е маханичен направо супер доволна,че живея в този блок  Laughing

# 744
  • Мнения: 192
Благодаря ви , момичетаявно трябва да си купя  кенгуру и 2 портбебета. Ще имам нужда от тях. Поне ще направя мускули. newsm44 newsm44

# 745
  • Мнения: 1 777
Някоя наскоро родила мама ще направи ли нова тема?

# 746

Общи условия

Активация на акаунт