Ин-витро в Истанбул 2

  • 51 666
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен и аз да се запиша.
Успех на всички Peace

# 31
  • Мнения: 746
Сега като чета постовете на МАРГИ и Miho_She  за лекаствата направо ужас ме избива,тук  в ЩЕРЕВ,са ме обрали за лекарствата за стимулацията,тук моето ИКСИ излезе околко 7 000 лв...)))направо съм шокирана..))))

Моето 6000лв без пътни всеки ден до там а с тях 6600лв Peace Peace Peace Peace Да бяхме заминали за Истанбул ,но...мислехме,че ще се получат нещата тук в БГ..

# 32
  • София
  • Мнения: 6 232
mimaa,за съжаление,тук лекарствата са доста по-скъпи и това гълта много  Close. Аз при най-ниските дози Гонал в Щерев докарвам опитите до към 5500,при това,нямам пътни / и то,ин-витро,не ИКСИ/,не мога да си представя,ако съм с по-високи,какви трябва да са цифрите  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 661
Сега като чета постовете на МАРГИ и Miho_She  за лекаствата направо ужас ме избива,тук  в ЩЕРЕВ,са ме обрали за лекарствата за стимулацията,тук моето ИКСИ излезе околко 7 000 лв...)))направо съм шокирана..))))
Мда, в БГ си е живо обирджийство за лекарствата за стимулацията. При мен само лекарствата тук в БГ струваха 5110 лв.+2900 за ИКСИ=8010лв. ShockedТова беше в Плевен, като тук не смятам другите прегледи и изследвания, нито пък пътните.  ooooh!

# 34
  • Мнения: 780
Мда, в БГ си е живо обирджийство за лекарствата за стимулацията. При мен само лекарствата тук в БГ струваха 5110 лв.+2900 за ИКСИ=8010лв. ShockedТова беше в Плевен, като тук не смятам другите прегледи и изследвания, нито пък пътните.  ooooh!

5110 за лекарства само, стига бе! #Crazy #Crazy Shocked Shocked Няма ли кой да сложи максималнои цени на тези лекарства. Мирише ми на злоупотреба, иначе съм с най-добри впечатление от КИРМ Плевен.

# 35
  • Мнения: 1 661
Мда, в БГ си е живо обирджийство за лекарствата за стимулацията. При мен само лекарствата тук в БГ струваха 5110 лв.+2900 за ИКСИ=8010лв. ShockedТова беше в Плевен, като тук не смятам другите прегледи и изследвания, нито пък пътните.  ooooh!

5110 за лекарства само, стига бе! #Crazy #Crazy Shocked Shocked Няма ли кой да сложи максималнои цени на тези лекарства. Мирише ми на злоупотреба, иначе съм с най-добри впечатление от КИРМ Плевен.
И аз бях с най-добри впечатления от тях, но като слушам какви са цените на лекарствата в Турция и на мене ми мирише на яка надценка на лекарствата в БГ като цяло. Тя и стимулацията беше с големи дози,ама хайде извинете да има пък чак такива разлики в цените на лекарствата  в БГ и Турция. Това ми прилича на пладнешки обир, не ми е ясно как точно става ценообразуването на лекарствата в БГ, ама разликата е меко казано огромна.   #Crazy


# 36
  • Мнения: 139
Да, разликата наистина е огромна. 12% разлика идват от ДДС което тук в БГ е 20 % , а в Турция е 8%. Но пак не се вързват сметките!

# 37
  • Мнения: 60
di_ta, дано всичко е наред и нещата се наредят така както кте планирали.

# 38
  • Мнения: 616
И моят опит ИКСИ преди една година при Владимиров излезе 8000лв! И това без пътни, нощувки, храна и т.н.

# 39
  • Мнения: 1 053
Незнам ама направо съм шокирана,честни ви казвам,7 000 лв,ИКСИ с лекарства,и като сложа пътя през ден до СОФИЯ..))))направо ми се мисли...))))Наистина да бях отишла до Инстанбул с престоя пак щеше да ми излезе толкоз..))))Кожодерска работа...))))Момичета днес си преведох епикризите на английски,по основното,че и там сума ти пари взимат за превод,ама има научни термини които незнам и не посмях аз да си ги преведа да не объркам нещо..)))Хормоните са на латиница тях не съм превеждала,генетичните преведох..))))

# 40
  • Мнения: 746
Сега като чета постовете на МАРГИ и Miho_She  за лекаствата направо ужас ме избива,тук  в ЩЕРЕВ,са ме обрали за лекарствата за стимулацията,тук моето ИКСИ излезе околко 7 000 лв...)))направо съм шокирана..))))

Моето 6000лв без пътни всеки ден до там а с тях 6600лв Peace Peace Peace Peace Да бяхме заминали за Истанбул ,но...мислехме,че ще се получат нещата тук в БГ..

Първата ми стимулация в Лондон  беше 7000паунда от който 1200 паунда за лекарства икси+ инвитро
Втората в Щерев - около 2800 лв  за лекарства  /само Икси/,но дозите бяха 2но по виски от първата и май там беше голямата грешка Peace Поне това е мое мнение де...

Иначе аз да кажа ,че често си кореспондирам чрез емайли с Дидре/ тя е кореспондент в Мемориал/ Казах и за неуспешния опит и ,че сега нямаме средства да идем там за нов опит ,но много бих искала да направя следващият при тях и тя все ме пита как съм и как стоят нещата .Може да и искате и обратно обаждане за тяхна сметка  Peace  също така тя може да даде и координати на други клиники в Истанбул и Кипър Peace

# 41
  • Мнения: 345
Леле, какви са тези цени! Аз с моите 6 опита на ЕЦ в Св лазар направо съм минала метър!

# 42
  • Мнения: 1 053
Ей красавици пътувам към Босфорааа,очаквайте новини от мен,като се върна живот и здраве...))))Стискайте ми палци..))) Hug  bouquet Hug

# 43
  • Мнения: 1 661
Здравейте момичета, хем да побутна темичката, хем да ви попитам за нещо. Аз заминавам за Турция утре, тъй като съм на сватба Two Hearts а в понеделник ми е прегледа. Исках да ви попитам освен в турски лири, мога ли да плащам в евро или в долари? Говоря за ресторантчета, магазини и т.н. Иначе в болницата мисля да платя с кредитна карта, вие сте писали, че може и така. Хич не ми се тръгва с пълен джоб пари кеш, затова се чудя колко долу горе ми трябват и искам да обърна възможно най-малко в турски лири, че после ако не ги изхарча няма да ми потрябват пак скоро.
По-добре да си взема паричките в друга валута, това имам в предвид. Благодаря за отговорите предварително! Hug

# 44
  • Мнения: 1 494
и аз лекичко да побутна, че като гледам ще изпаднем на втора  Mr. Green

Жълта роза, весело изкарване на сватбата и успех на прегледа  Praynig Praynig Peace Hug

Аз намерих тези хотели в темата за Истанбул, за които пише, че са "проверени" и реших да ги публикувам и тук, цените не са от най-приятните, но може би с пазарене да се докарат и до по-добри. Ето ги, за ваша информация :

OTEL ŞEN PALAS (ОТЕЛ ШЕН ПАЛАС)
Adres: Asmalı mescit mah. Asmalı mescit sok No:30
Tepebaşı-Beyoğlu /Istanbul
Tel.: +90 212 293 84 37 Fax: +90 212 292 66 73
info@hotelsenpalas.com
senpalasotel@gmail.com
www.hotelsenpalas.com
 
Hotel Paradise
1легло:             70 TL
стая с 2 легла:  90 TL
стая с 3 легла: 130TL
Phone:+90 212 243 36 51
                        243 53 30
    fax:+90 212 252 94 81
e-mail: rezervasyon@beyogluparadisehotel.com


Hotel Birol
1 легло            50TL
стая с 2 легла  70TL
Phone:+90 212 252 58 03
    fax:+90 212 293 87 68
www.hotelbirol.com
e-mail: rezervasyon@hotelbirol.com

Hotel Silviya
1 легло            60TL
стая с 2легла   80TL
Phone: + 90 212 292 77 49
                          245 06 01
    fax: + 90 212 243 61 15
www.hotelsilviyaistanbul.com
e-mail: hotelsilviyaistanbul@gmail.com
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт