В любов и §*#$ ще се удавим и летни бебчета за догодина ще направим :) - тема 73

  • 22 425
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
В запис-и ще се удавим май  Laughing

# 16
  • Мнения: 7 118
И аз малко неуверено да се опитам да вляза в тази тема. По принцип ги избягвам такива сладникави със смешни заглавия и шарени надписи и списъци - действат ми супер подтискащо, но видях познати от други теми. Sick

 newsm78

# 17
  • Мнения: 182
Ехеее, аз докато се запиша в предната тема и вие отворихте нова  Laughing
Здравейте и от мен, виждам, че наистина кипи оптимизъм тук и се настанявам да си пием кафето заедно в очакване  Hug
Ние с партньора ми пробваме от два месеца, но съм с висок тсх и мисля още следващия месец да ида на ендокринолог да решим какво правим.
Слънчев следобяд  Hug

# 18
  • Мнения: 723
Пльос и аз в новата темичка!! Нека се изпълни с много магистралки, хубави новини и весели бъдещи мамчета!   Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 19
  • Мнения: 7 118
Ехеее, аз докато се запиша в предната тема и вие отворихте нова  Laughing
Здравейте и от мен, виждам, че наистина кипи оптимизъм тук и се настанявам да си пием кафето заедно в очакване  Hug
Ние с партньора ми пробваме от два месеца, но съм с висок тсх и мисля още следващия месец да ида на ендокринолог да решим какво правим.
Слънчев следобяд  Hug

Добре дошла!   bouquet И хайде третия месец да е на късмет, а?  Wink Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 358
Това §*#$ , мисля че умишлено е сложено всеки да си го тълкува както смята за добре, а аз ще дам едно предложение за прочит - защо да не е БОЗА  Mr. Green Joy hahaha

# 21
  • Мнения: leet
Запис и от мен
Кафенце   bouquet за темичката
Дано да е много късметлийска Hug
Ренденце съгласна съм и с боза става да се настроя на романтична вълна, само да даде резултат вече Joy Mr. Green

# 22
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Това §*#$ , мисля че умишлено е сложено всеки да си го тълкува както смята за добре, а аз ще дам едно предложение за прочит - защо да не е БОЗА  Mr. Green Joy hahaha
и халвааааааааааа  Mr. Green Laughing

# 23
  • Мнения: 27 524
Нека се изпълни с много магистралки...

Какви са тия магистралки?  hahaha Кокаинови?  Thinking  Laughing

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
и аз пих Боза- офффф не мога да ги смъкна тези 5 кила и това е ........

момичета да питам по опитните- Дуфастона който ми предписаха ми е написано  да започна  на 15-тия ден от цикъла .....- вие така ли го пиете.... не е ли по-добре по-раничко да го започна или..... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 309
Линко честит рожден ден на патерици!  bouquet
Doni М честит рожден ден   bouquet
Кафенце   bouquet за темичката!
Карола добре дошла и за напред само хубави новини!
на всички спорен ден и само хубави новинки в новата темичка!

# 26
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
мадам тиква зависи за какво е изписан, не при всеки е еднакво  Peace

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
мадам тиква зависи за какво е изписан, не при всеки е еднакво  Peace
подкрепям  Peace

# 28
  • Мнения: 229
Запис  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 118
Нека се изпълни с много магистралки...

Какви са тия магистралки?  hahaha Кокаинови?  Thinking  Laughing

бели и червени, румени, засмени  Laughing .... по една поне за всяка от нас  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт