Жената Лъв-57-ма тема

  • 17 636
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Спонджи, а каква връзка имаш с Балчик?

# 721
  • Мнения: 9 776
Спонджи, а каква връзка имаш с Балчик?

Ми тамошно чАдо е. Wink

Ха здравейте! Hug
Бях на работа, вечеряхме и седнах да ви прочета. Ма не сте се скъсали да пишете днес де. Mr. Green

Люско, аз вече имам друг Ежко, хартиен, но почти веднагически краката му бяха откъснати. ooooh! Голям ми е разсипник, да ми е жив и здрав. Blush

Гери, всичко лека-полека ще се нареди. Peace Нерви и търпение да има човек само. Whistling
И се сетих за Руми. Жилище обзавеждаха и те, нова работа почна, и не се вясва вече, като много други също. Thinking
Венче, ела ни кажи как сте. Hug
Отивам да гледам снимки. Flutter

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Верно е малък света. Grinning Сега може да се окаже, и че се познаваме. И аз съм родом от там.

# 723
  • Мнения: 699
Хелоу  Hug Hug Hug

Вени, мини на отчет  Hug

Бенджи, имам един въпрос към теб. Какво означава да си застъпник на избори, чудим се с мъжа ми и се сетих, че ти беше там като такава. Та любопитно ни е каква е ролята и каква е целта. Демек какво правиш там.

Спонджи, джуджи е добре, ходи с кеф и ми пее песни, уникални песни.

Ето и текста на едната песен:

Хей ръчички, хей ги две
Те копаят най-добре
Със мотичките в ръце
Прекопава се добре
Всяка сутрин със мотички
ний на раНота сме всички
ех, че славно е това
да работиш сутринта
Тук лехичка зеленчук, ще засадая малко лук, хопа хопа редове за салатка е добре

# 724
  • Балчик
  • Мнения: 742
Верно е малък света. Grinning Сега може да се окаже, и че се познаваме. И аз съм родом от там.
еееееее  малък е света вярно ,
от кой баир си на Балчик ?
 Laughing

Хаясче Joy Joy Joy много весела песничка

Поли, е  майстор си Н., майсторите не
пестят мАтриали  Joy

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 20:40 от спондж боб

# 725
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Приемате ли още една Лъвица? Simple SmileВлизам в темичката и чета,че сте се разговорили за Балчик,за Варна....Ееееех,накрая да не кръстим темата "Лъвиците от морето"?

# 726
  • Балчик
  • Мнения: 742
Blue Rose ами добре си дошла
гледам подписа ти
какво общо имаш и
ти с Балчик ? Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Ха така  Grinning
Спонджи, преди живеехме горе в Балик до яслата. Сега майка ми и баща ми се изнесоха на вилата и са там целогодишно. А аз съм във Варна. Ти гимназията ли завърши?

# 728
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, морски хора - хубави хора  Hug! Добре дошла Блу Роуз   bouquet!
Хаяси, абе дай и някоя песен за мързел, бре  Joy!
Аз да отчета, ама няма какво... Правиха му днес тест с обременяване с глюкоза, взеха му кръв за още един куп изследвания и са го мерили на един апарат, който така и не можа да ми обясни за какво е. Сложили са го бос и държал някакви неща с ръце  newsm78. Според мен са му изчислявали индекс на телесна маса или някакви такива неща... Там навсякъде бил над нормата, но това не ме учудва, той качи доста килограми последните години. Резултатите ще са готови утре, но пък ендокриноложката е болна и ако не е на работа, за диагнозата ще трябва да гадаем, докато не се появи жената.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
hayasy, не е кой знае какво застъпничеството...всяка партия или независим кандидат, трябва да имат във всяка избирателна секция поне по един представител /не тия, които са в комисията, а други/ Та, тия, другите представители се наричат застъпници: следят внимателно всичко законно ли е, присъстват и на броенето, после се попълват протоколи от избирателната секция, комисията си слага парафа, че са верни и застъпникът ги предава още вечерта след изборите в централата на партията, за която работи...По тях после се правят справки и предварителни резултати, още преди да е излязъл окончателният резултат...по тях, може да се сверят и крайните резултати от дадена секция /т.е. ако са претърпели промяна някъде по пътя... Mr. Green/, щото те са си официален документ за резултата на място...и т.н.
Съответно това си е работа и се плаща като всяка друга.. Ако нямат пари да платят, и не могат да намерят доброволни застъпници, които да бачкат цял ден и до незнайко колко през нощта, само заради идеята, кандидатите остават без застъпници в някои секции...а това не е желателно... Flutter

Blue Rose, добре дошла и от мен!  Hug

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Хопала  Hug

Добре дошла, Blue Rose!

Спонджи, Л. ще ме побърка  smile3511. Влязла е в серия от изпълнения. И да ви кажа, смятам да разкрия феята на зъбките, защото си вкарах таралеж в гащите с таз персона  Twisted Evil.
Отивам аз да тургам скромните 2 лв. за зъб под възглавницата и откривам послание + други 2 лева. В едно тотално неграмотно писмо моли феята за 16 лева, като я подкупва с 2  hahaha. Също така я кани да живее в нас, както и да я събуди, като дойде.
Тъй. За едните 2 лева имахме колосална разправия относно произхода им вчера. Днес пък изпадна в истерия за другите два, защото отказах да ги харчи за простотии. За капак одеве нахрани кучето със собствената си лъжица, след което лазеше из хола с един масажор, нахлупен на главата.

# 731
  • Балчик
  • Мнения: 742
antonia  Joy
от квартала си значи
и аз и аз , но моята къща
е до Елпром - завода , помниш го нали  Grinning
Средното го завърших в Добрич през
далечната 1992 г. , еййй всичко си
казах  Joy, давай на лични ако
искаш, да не оспамим темата с
балчишките си спомени  Peace

Вени  Hug

Кипре  Joy Joy Joyей голяма беля си е тая фея
 Joy Joy Joy

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Кипре, уникална е просто! Чета и не мога да спра да се хиля... Joy Joy Joy
Но си представям на теб какво ти е, нъл същият дзверин си го имам и аз вкъщи...днес ми донесе поредната забележка за дисциплината в час /тоя път и междучасието е добавено  hahaha/..само се чудя къде щъ ги пишат тия забележки като свърши страницата, а то ще е скоро, тъй като гледам... newsm78

# 733
  • София
  • Мнения: 6 210
Кипре, кат дойде Феята, ти се изнасяй, бе мило, остави я тя да се разправя малко с домашни задължения  Joy Joy Joy! Ей, опасна е тая твоя дъщеря  hahaha!

Спонджи, ако се изкарате роднини с Тони, пишете и тук, за да ни осведомите  Laughing  Hug!

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Майтап, майтап, ама за малко да и кажа. Всъщност, мъжът ми ме спря. Вика - ще трябва да разкриеш и останалите - демек дядо ви Коледа и баба ви Яга  Joy. Вашите деца просветлени ли са по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт