София МЛАДОСТ (17)

  • 83 158
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 281
Много се радвам, че ви намерих - благодарение на новото оформление на сайта  Peace
В Младост 2 сме от месец и половина и още се ориентираме в обстановката, та темата ще ми е много полезна - благодаря!  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 193
 Hug

и аз да напомня :Младост 2 бл.261В бебе Йоана мама:geryaleksandrova

# 32
  • Мнения: 3 634
О-о-о, Бърди! welcome

# 33
  • Мнения: 7 263
Ха Бърди и съседи се оказваме, май е време да се видим на по кафе квартално Simple Smile)))

# 34
  • София
  • Мнения: 35 098
Меги, чудесна тема Flutter Благодаря!

# 35
  • София
  • Мнения: 12 229
  Мерси за темичката  Hug

# 36
  • Мнения: 3 634
От Фейсбук (не знам колко е вярно):


Тест на сиренната система в 10 града
На 1 октомври, в 13.00 ч., в София, Бургас, Варна, Пловдив, Плевен, Пазарджик, Русе, Монтана, Кърджали и Смолян ще има тест на сиренната система, чрез задействане на акустични сигнали,
които ще бъдат придружени с кратки речеви съобщения. Това съобщиха от МВР.

Тестът ще продължи 12 минути. Целта му е проверка на техническото състояние на системата и обучение на населението за разпознаване на сигналите.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 281
Лени, Октопод, добре заварили  Hug
Ние сега по бебешки обикаляме сутрин из градинката на Младост 2, по обяд като се прибере баткото, се прибираме всички за хапване и спане и после пак. Търсим си сега компания за 11-годишния-почти-тийн-ама-не-съвсем  Laughing
Иначе живеем на 5 крачки от Пухената къща, та като застуди мисля там да пием кафенца, м? Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 4 588
Привет!

Някой знае ли къде в Младост мога да открия пюрета Сънвал?

# 39
  • Мнения: 2 805
Привет!

Някой знае ли къде в Младост мога да открия пюрета Сънвал?

На пазарчето Мания в Младост 3 и в Хит мисля, че има.

# 40
  • Мнения: 7 263
passion в Меджик ленд в Младост 2, до РУМ-а - точния адрес го има в първия пост на МЕГИ.
Бърди, като застудее ще е добре да се видим там.  Hug, а иначе може и на баткото да намерим компания, ако ще преживее някое "бебе" с 1 година по-малко  Mr. Green
Самсара, бях ти обещала като приключим с Коколино да дам отзиви - доволна съм. Добре го гледаха, ходеше и се прибираше захилен, честичко излизаха поне лятото. Нямам забележки.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 588
Благодаря ви за отговорите!
В Хита проверих преди няколко дни, но нямаше.
Ще проверя на посочените места. bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 193
Пюрета на Сънвал има в магазин Бейбиленд.Намира се до Рума ,в посока Пухената къща ,преди него е Пощата и една железария /само как обясних и аз  Mr. Green /.

# 43
  • Мнения: 7 263
Пюрета на Сънвал има в магазин Бейбиленд.Намира се до Рума ,в посока Пухената къща ,преди него е Пощата и една железария /само как обясних и аз  Mr. Green /.

точно този магазин имах предвид, но съм объркала името - много добре си го обяснила ГериPeace

# 44
  • София
  • Мнения: 4 588
Още веднъж благодаря!  bouquet
Тези дни ще се разходя дотам.

Общи условия

Активация на акаунт