Novata mus boq na Wella...

  • 22 254
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Здр.момичета току що се боядисах и аз с N 3, направо се учудих колко е голямо количеството  боя, а моята коса е доста дълга и гъста, ще видим коло ще е трайна:)

# 16
  • Русе
  • Мнения: 223
Здравейте,ползвах боята преди 2 седмици,по точно 3 номер - тъмно кафяво.Моята коса е със средна дължина и преди бях на руси кичури.През август бях на фризьор ,за боядисване,и искам да ви кажа че ме боядисваха с боя Paul Mitchel ,и след измиването и сешоара,русите ми кичури лъщяха отвсякъде.Както и да е.Боядисах се с Велатон,и боята е много хубава,лесно се смесва,лесно се нанася и има страхотно покритие,и косата остава бляскава ,и не е изтощена ,а и боята е доста като количество.Цвета ми стана доста тъмен,почти черно,а сега след 2 седмици все още нямам русо никъде по косата.Цвета поизсветля ,стои тъмно с кафяв оттенък.Засега ще ползвам тази боя,много съм доволна.

# 17
  • Мнения: 54
Онзи ден се боядисах с нея. Живея в Благоевград и тук боята я намерих за 7,40лв. Израдвах се толкова,че не можах да устоя. За пръв път се боядисвам сама, аз съм червенокоса, и винаги съм ходила на фризъор. Наскоро се преместихме, и не смея да рискувам със салоните тук, така че си харесах цвят 77/44 . Нанасянето беше изключително лесно, боята е доста като количество. Имам сравнително дълга, не гъста коса- остана ми 1/3 от шишето, и дадох на приятелка да си направи кичури. Аз съм вече с червена коса, така че при мен цвета се получи идеално, точно както исках - не огнено червено, но все пак доста ярко. Приятелката ми е с изсветлени руси кичури, така че при нея стана идеалния червен ярък,огнен нюанс. Там където беше хванала от натуралната и коса ( тъмно русо ) , стана по-убит цвят, но пак хубав. Доволна съм много, като се има предвид, че за 1/3 от това, което давам в салоните, мога сама да се правя, без проблем. А и серума към боята наистина е страхотен!

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile
Аз понеже се занимавам с рекламна дейност на тази боя, мога да ви кажа и мнения от клиенти, а и малко повече информация за нея Simple Smile
Значи - като първо - ако сте използвали старата серия на Wella и сте доволни от нея, ще бъдете доволни и от тази. Огромен плюс е нанасянето - всеки може сам да се боядиса вкъщи, без никакъв проблем. Боята по време на нанасянето не се стича и 100% покрива белите коси.
За момента са само 18 нюанса, които се припокриват с някои цветове от старата серия. На някои хора, които имат по нежна кожа, е възможно да се получи алергична реакция - може да ви щипе по време на нанасянето.
И да - ако гледате цвета на кутията - да, ще се получи един тон по-тъмно. За това е най-добре, да гледате каталога, който е оставен в самия магазин - там се вижда какъв всъщност е цвета. Но и резултата след боядисването зависи и от вашия цвят. Simple Smile

Дано съм помогнала Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Аз пък не съм доволна от муса на Велатон- стана хубав цвят, да - серума е добър, но само след едно измиване цвета доста поизбледня. Честно казано ще пробвам друга марка.

# 20
  • София
  • Мнения: 171
Да споделя моя опит - използвах номер 8/1 от муса и косата ми стана видимо по тъмна, отколкото с 8/1 на боята. Една опаковка ми стигна без притеснения, косата ми е дълга, от боята ползвах две кутии. Като заключение съм много доволна и мисля и за в бъдеще да го ползвам

# 21
  • Мнения: X
Тази седмица Велатон мус е на промоция в Кауфланд за 7.99 лв.  Peace

# 22
  • Мнения: 54
Мина месец от както се боядисах. Първоначална харесах колко ярък е цвета, и колко лесно се нанася. Но до край, при всяко миене на косата течеше оранжева вода. Не веднъж, не два пъти, ами сигурно 10 пъти. Прекалено е. Много лесно пада цвета.

# 23
  • Мнения: 0
Момичета,
здравейте. Сега си направих регистрация за първи път във форума, защото случайно попаднах на темата за новата боя на Вела и исках да споделя какво ми се случи. Майка ми е фризьор, аз се боядисвам от много години, само с професионални бои, косата ми е в много добро състояние. Миналата седмица, не знам какво ми щукна да си купя въпросната боя и да помоля майка ми да ме боядиса- просто много ми хареса цвета. Резултатът- почна тя да ме маже, като на 1 минута от мазането, на мен вече ми се стичаха сълзи от очите, от щипане и и казах че не мога повече да издържа. Тя ме намаза до край, за да, ако случайно ме е хванала, да не стана на петна, т.е. седях около 5-7 минути с нея, веднага щом приключи с корените, изтичах и се измих. Последиците- кожата на главата ми е ужасно изгоряла, на едни огромни червени петна, които чак сега, след като майка ми ме маже всяка вечер с крем, почна да хваща кора.
Правете си изводите за боите, които се продават на пазара.

# 24
  • Мнения: 54
Момичета,
здравейте. Сега си направих регистрация за първи път във форума, защото случайно попаднах на темата за новата боя на Вела и исках да споделя какво ми се случи. Майка ми е фризьор, аз се боядисвам от много години, само с професионални бои, косата ми е в много добро състояние. Миналата седмица, не знам какво ми щукна да си купя въпросната боя и да помоля майка ми да ме боядиса- просто много ми хареса цвета. Резултатът- почна тя да ме маже, като на 1 минута от мазането, на мен вече ми се стичаха сълзи от очите, от щипане и и казах че не мога повече да издържа. Тя ме намаза до край, за да, ако случайно ме е хванала, да не стана на петна, т.е. седях около 5-7 минути с нея, веднага щом приключи с корените, изтичах и се измих. Последиците- кожата на главата ми е ужасно изгоряла, на едни огромни червени петна, които чак сега, след като майка ми ме маже всяка вечер с крем, почна да хваща кора.
Правете си изводите за боите, които се продават на пазара.

Да, това може да се получи от най-различни бои, предполагам е алергия към PPD. Майка ти със сигурност знае много по-добре от мен, опитах се да започна тема тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624089.0
но нямам особен успех. Ще се радвам да се включиш.

# 25
  • Мнения: 0
I az q  probwah. Mnogo mi haresa kak stana cveta swetlo kafqvo/bqh na rusi kichuri i te stanaha nqkolko tona po swetli / No byrzo padna cveta za dve sedmici tam kydeto bqha kichurite, predpolagam e normalno. Friziorkata mi q preporycha za6toto nqmalo da ima rijavi lil chervenikavi otenaci i naistina e taka ot koeto sym mnogo dovolna. Kosata mi dosega s kakwoto i kafqwo da q boqdisam stawa chervenikava.

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте! Аз съм се боядисвала с нея 5 пъти. Много е трайна и се нанася изключитемно лесно. Аз съм с дълга коса и досега при всяко боядисване трябваше да ангажирам някой да ме наклепа. Косата става страхотна.

# 27
  • Мнения: 0
Страхотна боя, няколко пъти съм я ползвала, покрива отгоре до долу!  newsm10 И е супер лъскава и косата ти е жива! И цената е добра, а и количеството е повече от достатъчно! Simple Smile Досега се боядисвах с тъмните, сега ще пробвам от светлите, дано пак остана доволна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10
има всякакви мнения по въпроса и се чудя дали да я пробвам или да си продължавам с къната  Thinking

# 29
  • Мнения: 0
мусът на Велатон е най-фалшивата боя. По-добре никога не си купувайте!!!

Общи условия

Активация на акаунт