Опасен лигавник!

  • 2 665
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мерси за инфото да не взимаме такива

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз разбрах, че само чесалката е опасна, олово съдържала.. Че откъде се е взело туй нещо там?  Crazy Брех!!
Не му разбирам, но пък зная, че в печатарското мастило има олово, сигур и в щампата, ако е някаква такава боя, може да съдържа вредни елементи, обаче в статията само за чесалката става въпрос.
Не, че ползваме такива лигавници, ама последно те самите ли са опасни или само чесалките? Интересно ми стана.

# 32
  • Мнения: 6 164
А те ако същия материал използват и за други стоки, които произвеждат? Тогава значи всичко на тази марка е под съмнение?
Например пластмасата в чесалката, ако е същата като пластмасата в друг продукт? Или мастилото, или... което е там вредното? Rolling Eyes

# 33
# 34
  • Мнения: 449
Айде стига, бе! И пак добре, че тая комисия се е раздвижила! Щото моето дете като падна 2 пъти от оная люлка на Чиполино, ми казаха, че не можели да направят нищо, ако при търговеца нямало 4 броя от опасния продукт в наличност ShockedСякаш са необходими 4 люлки за да се убие едно дете. Е, в крайна сметка ми върнаха парите, но не ми е известно да са подложили люлката на изпитания-а моята цел беше именно  тази Close

# 35
  • Мнения: 585
тия Бертони правят доста неща, другитв дали са читави?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт