дневно колко често усещате движенията, ритниците на бебока?

  • 1 546
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
... има дни когато мърда много, после затишие и въобще незнам кое се смята за нормално.

Точно това е нормалното-понякога са по-активни,друг път като че ли почиват.
А най-много моето диване се мяташе надвечер-имах чувството,че кореме ми е целия в синини.

И при мен беше така Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
От как започнах да го усещам, бебчо напомня за себе си вечре и сутрин (рреално това за мен е единственото време, когато съм в легнало положение, а не спя)

# 17
  • Мнения: 498
az ne sum bremenna ve4e de, no doskoro bjah i moga da kaga 4e taka zverski me rita6e(osobeno nakraja, 4e imah 4uvstvoto 4e 6e mi izleze prez korema...tova se slu4va6e nai-4esto ve4er kogato tolkova uporito se opitvah da spja.. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 111
Мойто е ниско долу и като се размърда имам чувство че се мърдат яйчниците ми.Усещам го различно всеки ден,но вечер като си легна винаги.

# 19
  • Мнения: 23
da ti kaja i pri men razli4no rita. svlqzah predi sedmica v devetiq mesec i trqbva da ti kaja 4e kato 4e li rita postoqnno /da e jivo i zdravo/, no ritnicite sa po-leki navqrno zashtoto ima po-malko mqsto.No predi tova v sedmiq i smiq , 4e dori i v shestiq mesec ritashe po-silno.shto se otnasq do inrevalite na ritane,te qvno sa razlichni pri razlichnite bebeta, no te mnogo spqt ponqgoga taka 4e ne se pritesnqvai ako nqkolko 4asa ne te e sritvalo

Общи условия

Активация на акаунт