Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -5

  • 72 231
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 313
Здравейте момичета,не съм писала в темичката ви,но ви чета от няколко дни и благодарение на вас леко ми просветна относно перилните препарати Grinning
Аз от доста време си перях с первол-черен и зелен,бях доволна,пере си,мирише си добре.Преди няколко дни излезнах да купувам памперси на дребната и случайно видях ново магазинче в квартала.Имаше на прозореца изложени памперси,та влезнах.Заговорих се с момичето-от около месец били отворили.Поразгледах-доста нещица имаше,пък и цените ми се видяха сносни.Взех си памперсите,видях и первол 4л на 12лв Rolling Eyes Grinningта реших да си взема,че моя е на привършване,обаче момичето взе да ми предлага доста неща и се навих да сменя праха за разнообразие.Сред предложенията имаше някъв Есекс/познат ми звучи,но не съм го ползвала/,ариел,персил.Имаше от червения ариел-basico,някоя от вас го беше постнала преди няколко странички,но голяма опаковка-1,7л за 12 лв.Имаше и лилав ариел актилиф-2,5л за около 18 лвПредпочетох малка разфасофка като за проба,пък ако съм доволна,ще си взема по-голяма GrinningТа накрая се спрях на ариел ексел гел-литър и малко за 13,60лв Ей такъв
Взех и син ленор febreeze,момичето каза,че предпазвало от попиването на неприятни миризми-1,5л за 8лв,за малката взех бинго софт 4л за 8лв.А бях тръгнала само за едни памперси,бая се охарчих,но дано си заслужава,вие какво ще кажете. Thinking
Ооо и за капак ми подариха течен сапун медикс-защото съм напазарила за над 20 лв Crazy Laughing Laughing

# 736
  • Мнения: 2 047
 За ариела и ленора - хубави са и на добра цена си ги взела, а за Бинго софт - ако е бял омекотител това с едно бебе - също много ми харесва.

# 737
  • Мнения: 116
Някой ще направи ли нова тема?......Време е  bouquet Може да добавим и анкета за омекотители ,примерно Simple Smile

# 738
  • Мнения: 19
Заповядайте в новата тема Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 10:04 от if_you_seek_ammy

Общи условия

Активация на акаунт