Целулит - 2 тема

  • 73 956
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Истината е само в мануалния масаж, като в това включвам и вакуума.  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 941
Попитах и в друга тема...и тук да попитам... Simple Smile Можете ли да ми препоръчате добър масажист в района на Черни връх или Фритьоф Нансен? Искам да пробвам антицелулитни масажи, да сменя LPG-то малко...или вендузи... Thinking

# 677
  • Мнения: 1
Някой ползвал ли е антицелулитен или отслабващ крем? Казаха ми, че при редовна употреба Леокрема давал добри резултати. Споделете!?!  Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: X
Някой ползвал ли е антицелулитен или отслабващ крем? Казаха ми, че при редовна употреба Леокрема давал добри резултати. Споделете!?!  Rolling Eyes

само с крем не става  Peace

Ползвала съм и Леокрема и Нивеа и Евелин и Дева и Икаров и какво ли още не и то с по няколко опаковки, месеци на ред. Требва си или спорт, или диета или масажи и то ударно. Аз файда виждам само от комбинацията на крем с масажи  от вендузи.

# 679
  • Мнения: 1
Да, смятам да комбинирам с масаж. Въпроса ми е точно за марка кремове и по-точно дали имате наблюдения за Леокрема.

# 680
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Аз от никой крем не съм имала видимо стапяне на обиколките, по-скоро заглаждане на кожата, ползвала съм и леокрема  Peace вкл, бифазния  Peace

С масажите би било по-ефективно  Peace вариант е да вземеш и ампули  Peace

# 681
  • Мнения: X
Да, смятам да комбинирам с масаж. Въпроса ми е точно за марка кремове и по-точно дали имате наблюдения за Леокрема.

Леокрема попива мн бързо в кожата и не е удобен за масаж. Той като цяло не е мазен крем.  По-добре вземи мазажно олио. В темата момичетата са споделили опит за такива от които са доволни. Аз лично ползвам Икаров.


Леокрема-та преди година и аз четох в една тема тука, колко мн го хвалят и прехвалват и го купих. Мазах, цапах 3 опаковки изхабих и на фитнес ходих тогава и никакъв резултат не видях от него. Вече си мисля, не само за него, но по наблюдения и за други продукти, че имат тайни емисари по форумите, които ги рекламират. Не знам, мое мнение е това от личен опит до тоя извод стигам.

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
за масаж - масажни кремове или масла, а от типа леокрема са за след масажа - да подействат с активните съставки, докато е засилено кръвообращението  Peace

# 683
  • Мнения: X
Леокремата мисля беше на кофеинова основа. Аз лично съм доволна от пилинга с кафе, което си правя в банята. Има ефект и е кажи-речи без пари. Ние задължително си мислим, че трябва да хвърлим мн пари за някакъв проблем, а понякога решенията са мн прости.

Същото се отнася и за скъпите масажни процедури с всякакви вносни машини. И аз съм се лъгала, но ефект не съм виждала от тях. Ей, това с вендузите е потвърждението. Елементарно, просто, без пари и ефективно.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Леокремата мисля беше на кофеинова основа. Аз лично съм доволна от пилинга с кафе, което си правя в банята. Има ефект и е кажи-речи без пари. Ние задължително си мислим, че трябва да хвърлим мн пари за някакъв проблем, а понякога решенията са мн прости.

Същото се отнася и за скъпите масажни процедури с всякакви вносни машини. И аз съм се лъгала, но ефект не съм виждала от тях. Ей, това с вендузите е потвърждението. Елементарно, просто, без пари и ефективно.
Подкрепям те абсолютно в мнението ти!!
Освен Икаров и пилинга с кафе правиш ли друго?

# 685
  • Мнения: X
Леокремата мисля беше на кофеинова основа. Аз лично съм доволна от пилинга с кафе, което си правя в банята. Има ефект и е кажи-речи без пари. Ние задължително си мислим, че трябва да хвърлим мн пари за някакъв проблем, а понякога решенията са мн прости.

Същото се отнася и за скъпите масажни процедури с всякакви вносни машини. И аз съм се лъгала, но ефект не съм виждала от тях. Ей, това с вендузите е потвърждението. Елементарно, просто, без пари и ефективно.
Подкрепям те абсолютно в мнението ти!!
Освен Икаров и пилинга с кафе правиш ли друго?

За банята съм си направила две кутийки едната кафе с малко мед за спойка, че иначе не полепва мн добре по кожата и смляна морска сол със зехтин.

Масажа с вендузите го правя с Икаров. И това е  Peace

Ако трябва да сметна до преди година колко пари за кремове и процедури съм хвърлила сигурно са хиляди левове. И все съм си мислила, че не е достатъчно за това няма ефект. Обаче като започнаха да споделям и с други дами се оказа, че и те не са имали резултати от ЛПГ- та , честотни масажи и не знам още какви щуротии. Дори като се размисля не съм мн убедена, че са съвсем безвредни за организма ни.

Това е от моя опит в последните 6-7 години.

# 686
  • Мнения: 1
Аз от никой крем не съм имала видимо стапяне на обиколките, по-скоро заглаждане на кожата, ползвала съм и леокрема  Peace вкл, бифазния  Peace

С масажите би било по-ефективно  Peace вариант е да вземеш и ампули  Peace

Извинете, какви са тези ампули??? Марка, от къде се купуват? Аз ходя да тичам, и се завивам във свежо фолио. Според вас, крема преди или след тренировка да го мажа? Embarassed Мислех си също да си купя и колан с термоефект.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
ами например на лирак - 20 бр бяха около 60 лв, а на мен 1 ампула ми стига за 3 пъти, големи са и имат шишенце, в което да прелееш течността и да впръскваш

за крема, ако се потиш при тренировката и вземапш душ след нея - то мажи след душа - хем мястото е добре кръвоснабдено и в-вата ще се разнесат пълноцено, хем порите на кожата са отворени, кожата е чиста  Peace

# 688
  • София
  • Мнения: 965
Момичета, вендузите от Самоздрав само по интернет ли могат да се поръчат?
Нямат ли магазин в София, от където мога да отида и да си ги купя?

# 689
  • Мнения: 444
Мария, имат магазин в централни хали и на още едно място. Погледни в сайта им, там са посочени  Peace
http://www.samozdrav-bg.com/shops.phtml

Общи условия

Активация на акаунт