Целулит - 2 тема

  • 73 957
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 338
Liposvelte се казва. На базата на мастикова смола и мастиково масло. А на този Алмисан каква му е активната съставка? Rolling Eyes

# 646
  • София
  • Мнения: 299
Liposvelte се казва. На базата на мастикова смола и мастиково масло. А на този Алмисан каква му е активната съставка? Rolling Eyes
Кофеин и Карнитин , розмарин и пантенол  мисля че бяха!  Embarassed

Последна редакция: пн, 21 май 2012, 19:31 от Tancheti

# 647
  • Мнения: 338
10х, Танче Hug И в Liposvelte има и кофеин, че даже и какаово масло, но мастиковото за мен е нещо ново. В повечето такива продукти има кофеин(може и във всички да има), но не съм забелязала кой знае какъв ефект досега. Да видим мастиковата смола ще свърши ли работа Praynig
Гледах вчера в ДМ на промоция(13-14лв) един на Нивеа с Q10, уж нямало нужда от масаж с него...ама нещо дълбоко ме съмнява. Някой да го е пробвал вече? Rolling Eyes

# 648
  • София
  • Мнения: 299
10х, Танче Hug И в Liposvelte има и кофеин, че даже и какаово масло, но мастиковото за мен е нещо ново. В повечето такива продукти има кофеин(може и във всички да има), но не съм забелязала кой знае какъв ефект досега. Да видим мастиковата смола ще свърши ли работа Praynig
Гледах вчера в ДМ на промоция(13-14лв) един на Нивеа с Q10, уж нямало нужда от масаж с него...ама нещо дълбоко ме съмнява. Някой да го е пробвал вече? Rolling Eyes
И мен ме съмняват тези на Нивеа,но поне са хубави за самата кожа!  Simple Smile

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
На Алмисана активните съставки са карнитин, кофеин и розмарин.
Преди малко се намазах с него и си пуснах вибриращия колан, яко ме загря тази комбинация. Мисля да я правя по-честичко и да редувам с вендузи.
Damaris , мерси за инфото за крема от Грация.
Алена, Леокремата беше неприятна за мазане, но имам чувството, че намалих малко обиколки с нея 1вия път, когато я ползвах(преди години), втория нещо май бяха промениили консистенцията и не видях ефект.

Последна редакция: пн, 21 май 2012, 19:49 от Margi

# 650
  • Мнения: 3
Да се похваля и аз,за 20 дни мазане с маслото на Икаров прорив целулит,маска с морска сол и зехтин,както и масажи с антицелулитен диск и масажор съм изчистила целулита! Ще подържам ефекта с масажи и фитнес,с който не съм спирала.Остана ми една дупчица по дупето,но там ми е трудно да се самомасажирам

# 651
  • София
  • Мнения: 299
 Twisted Evil   Браво на НАС съсипахме го този целулит  Hug

# 652
  • Мнения: 432
Да се похваля и аз,за 20 дни мазане с маслото на Икаров прорив целулит,маска с морска сол и зехтин,както и масажи с антицелулитен диск и масажор съм изчистила целулита! Ще подържам ефекта с масажи и фитнес,с който не съм спирала.Остана ми една дупчица по дупето,но там ми е трудно да се самомасажирам

Аз пък по време на първата бременност пробвах на Икаров маслата (и за стрии и т.н.), никакъв ефект.  Sad
После само с яко процедури се възстанових.

# 653
  • Мнения: 36
Да се похваля и аз,за 20 дни мазане с маслото на Икаров прорив целулит,маска с морска сол и зехтин,както и масажи с антицелулитен диск и масажор съм изчистила целулита! Ще подържам ефекта с масажи и фитнес,с който не съм спирала.Остана ми една дупчица по дупето,но там ми е трудно да се самомасажирам

Аз пък по време на първата бременност пробвах на Икаров маслата (и за стрии и т.н.), никакъв ефект.  Sad
После само с яко процедури се възстанових.

С какви процедури успя да премахнеш стриите?

# 654
  • Мнения: 1 432
Има ли заличаване на тая гад? Аз като се погледна ми се реве...... Cry

# 655
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
аз имах тийн стрии (напълняване-отслабване ...) и за месец и нещо с вендузите, масажния крем с капсаицин и протеилитични ензими се бяха заличнили  Peace

# 656
  • Мнения: 1 432
Да така е, но като го спрях този крем пак се виждаха. Той е оранжев и леко оцветява кожата, придава и тен, затова се заличават леко.

# 657
  • София
  • Мнения: 965
В аптеките се продава един антицелулитен гел с термоефект  ALMISAN / Немски е/ ползвала съм го и е добър, но е малко известен и попаднах случайно на него! Laughing
Tancheti
На каква цена е този крем и каква разфасовка?

# 658
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
моят е 250 мл за 10 лв  Peace

Скрит текст:

# 659
  • София
  • Мнения: 965
Мерсаж   bouquet
Ще взема и аз да се пробвам
До сега съм използвала мнооого продукти.
Ефект съм имала само от Дева  Shocked и продуктите на Венус  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт