Къде в mенюто се вписват плодовите пюрета?

  • 2 010
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
[И аз днес реших да запозная дъщеря си с един нов вкус, а тя взе че хапна цялото бурканче и накрая жално плачеше за още. На мен лично не ми допада идеята да й взема пюрето на третата лъжичка и да я дохраня с мляко, изхождайки от презумпцията, че би следвало да сме на етап захранване, а не наяждане.

Жалко. Бебета плачат и ракийката на тати да опитат. Дай да им дадем.  Party И то не да близнат, ами 200мл наведнъж  Wink
Много сте забавни понякога, като започнете да си оправдавате грешките с някакви сълзливи обяснения, тип - горкото дете, как не може всичко да си опита, сега веднага, че и да се натъпче до насита  Tired

Подкрепям Ивенце, само дето тя е много по-сдържана от мен  Heart Eyes  Laughing

# 31
  • Мнения: 249
Аз въведох плодовото пюре на 4 месеца.Давах по 1 бурканче разпределено сутрин в 10 и следобед в 4.

# 32
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Давам плодово пюре между храненията, чисто. Сутрин около 10-11 ч и следобед като се събуди по 4-5 лъжички. Не го харесва много, предпочита зеленчуци. Напоследък оставям по-големи парченца от плода, не е гладко пасирано и и харесва повече, явно и е интересно да дъвче.

# 33
  • Мнения: 103
давам плодово пюре в 10 часа с бисквитки, или в 16 часа с каша. Има дни, в които го пропускаме  Peace

# 34
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Аз също давам плодово пюре с бисквитки или с кашата,но само следобяд! Слагала съм няколко пъти и в грис!

# 35
  • София
  • Мнения: 357
Давах плодово пюре за следобедна закуска, но моят син не им беше фен, предпочиташе каша.

# 36
  • Мнения: 6 713
В началото давах плодово с каша сутрин.
Сега обикновено давам след основно ядене за десерт, или следобед за закуска (но не всеки ден, редувам с други неща). Също и между храненията се е случвало да дам.

# 37
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Давала съм плодово пюре с каша за следобедна закуска или между храненията.

# 38
  • Мнения: 11 845
Плодово пюре давах  на обяд 1/2 бурканче като десерт и за след обед след кашата другата половина  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт