Какъв крем/лосион за тяло ползвате

  • 6 756
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Оставам с убеждението,че някой от вас се епилират и вземат душ ,според мен това е много грешно.Епилирана кожа ,дали с кола-маска или епилатор-не се мокри!
Аз винаги вземам душ и на чиста и суха кожа епилирам,след това мажа обилно с крем.  Peace
Peace

# 31
  • Мнения: 3
Аз съм много доволна от продуктите за тяло на Lycia. От доста време използвам розовия вариант (просто атоматът ми харесва повече) на маслото им за тяло.
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://beautycosmetic.biz/im … 3Divns&itbs=1

Консистенцията е по-мазна и оставя лек слой върху кожата чак до следващото измиване. Розовият е с оризово масло и се води стягащ, но за да се постигне този ефект (минимален е разбира се, но пък кой то го дава) е неохбодимо ежедневно нанасяне. Чувала съм, че бил ефикасен срещу поява на стрии...

Относно миенето веднага след епилация също не мисля, че е удачно...най-малкото, защото порите не са все още затворени и по-силната козметика под душа може да раздразни кожата Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз сега съм се запалила по аромата на канела и търся такъв лосион и душ гел.
Моля ви,ако сте виждали-кажете на кои марки?

# 33
  • Мнения: 4
Сетих се за един антицелулитен крем с аромат на Канела на Христина! Кремът е хубав, но на мен ми е силен ароматът, защото не харесвам много канела, но продуктите на тази марка се намират малко трудно!  bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Мерси,но ще го ползва и дъщеря ми-продължавам да търся.

# 35
  • Мнения: 3 675
През зимата използвам това

и съм много доволна  Heart Eyes

# 36
# 37
  • Мнения: 71
Аз сега съм се запалила по аромата на канела и търся такъв лосион и душ гел.
Моля ви,ако сте виждали-кажете на кои марки?
заповядай
Надявам се да съм помогнала Hug

# 38
  • Мнения: 1
Не съм попадала на такива с аромат на канела. Но ако си подаш по по-екзотични аромати, мога да ти препоръчам пяната за вана Ароматна лилия на organic surge - с масла от карамфил и пачули - и душ гела Ориентал на logona, който е с нар и масло от сусам. Има ги в organic shop.

# 39
  • Мнения: 2
Аз вече споделих в друга тема за новият ми крем за тяло на Плантерс, стягащ, интересното е, че  е с хиалуронова киселина, ефект още немога да кажа, защото ми е новичък Simple Smile но има страхотен аромат Peace Peace
А за след епилация ползвам на SVR един крем с уреа 10%, почти няма аромат, но ми омекотява страхотно, а те имат крем за враснали косми, ползвала съм го преди време и бях много доволна Peace

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 12:31 от Derinka

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
През зимата използвам това

и съм много доволна  Heart Eyes
B & C ,може ли малко повече информация за този продукт? трябва ми нещо супер ходратиращо или мазно за зимата..

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз сега съм се запалила по аромата на канела и търся такъв лосион и душ гел.
Моля ви,ако сте виждали-кажете на кои марки?
заповядай
Надявам се да съм помогнала Hug



Много благодаря!

# 42
  • Мнения: 3 157
През зимата използвам това

и съм много доволна  Heart Eyes

И аз съм с него,но наистина е по-тежък(и като миризма и като усещане) и  е удачен само за по-студено време.За суха коже предполагам,че ще е идеален(моята не е чак толкова,само след плуване се мажа).

# 43
  • Мнения: 3 675
armira, този продукт е много подходящ за суха кожа. Миризмата е въпрос на вкус - на едни би им харесала, а на други не. Според мен може да се използва както през зимата, така и през лятото, но заради миризмата му аз го използвам предимно през зимата.

http://icyabstract.onsugar.com/ReviewRave-Elizabeth-Arden-Green- … ody-Cream-9136804

# 44
  • Мнения: 54
Не само след, но и преди епилация/кола маска не е подходящо да се къпе човек. Единствено 2 часа след ( така ми е казвала козметичката, така съм правила ). Моята кожа е суха, чувствителна на лицето. Започнах сама да си взимам над устната с ленти - е няма такъв ад, минимум седмица беше отгоре зачервено и пъпчици ( грозотия ). Последния път пробвах с Lycia , крем депилатоар за лице (може да се ползва за над устна, за вежди също) - страшно съм доволна !!!
1) Не мирише неприятно.
2) Не боли както с лентите (единствено загрява там, защото кожата е много нежна)
3) Маха всичко
4) 2 седмици са минали, и в скоро време няма да се налага да го използвам пак.

За първи път да съм толкова доволна от депилатоар, и то да си отговаря на описванията, че забавя растежа на косъма. Ще си взема и този за тяло най-вероятно, горещо препоръчвам!

Все пак, за тялото използвам кремовете на Фрутини, Лаура и Алдо Вандини. Имам на Ейвън с пшеничен зародиш - доволна съм. Може би ще ти е от полза да си капнеш няколко капки базово масло в тях, например кокосовото е подходящо след епилация - може да го използваш особено самостоятелно.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт