Гласът на България - Четвъртфинали - Тема 6

  • 28 237
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Тошко и Миро - страхотна песен, но класата на Миро направо уби Тошко

Ивана и Роксана - песента - нищо особено, гласовете им ужасно се различаваха

Кирил и Игор - Игор отначало все едно пееше друга песен, на няколко пъти сбърка текста. Накрая се поокопити, но ... Съжалих, че гласувах за него предварително

Стеляна и Марияна - разкошна песен, любима ми е, гласовете им много си подхождаха, много чисто и красиво я изпяха. Мереленда - Стеляна и аз отначало не я харесвах, чудех се как стигна до тук, но сега за нея ще гласувам (дано остане в следващия кръг). Свита ми е на вид, но пее наай-добре, в сравнение с останалите участници. И се надявам да не се получи както с Невена Цонева (но не е само тя - кажете КОЙ от спечелилите всички проведени досега музикални формати стана някакъв певец). Единствено Аксиния (първата отпаднала от Стар Академи) има някакви парчета дет се въртят ...

# 691
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Аз съм си твърдо за Игор, прощавам му всички дребни грешки, но само той може да докосне сърцето ми. Но ако той не стигне до финал ще гласувам против Роксана при всяко положение.

# 692
  • Мнения: 31 381
Вече ми се повдига от Ивана, която да ме агитира, че Роксана пее българска музика и заслужава подкрепа, а защо не и титлата Гласът на България, като пък пеела толкоз много българско  Sick
На мен също. А как е нагиздена като стара чанта. С обици полилеи, пера и мазен, огромен кок. Как не се облече тази жена веднъж с вкус. Sick Пък после се сърдят, че ги наричат чалгаджиики и че им се подиграват за липсата на стил.

# 693
  • Мнения: 3 678
Вече ми се повдига от Ивана, която да ме агитира, че Роксана пее българска музика и заслужава подкрепа, а защо не и титлата Гласът на България, като пък пеела толкоз много българско  Sick

Обаче пък Мариана я закопа Simple Smile

Точно! Рокса си е с циганска орнаментика. Вие, като вълчица.

# 694
  • София
  • Мнения: 8 019
Странно.. Тодор 4-ти, след Роксана даже...

# 695
  • Мнения: 31 381
Хайде Роксана си тръгна. За съжаление и Тошко.
Дано спечели Игор.

# 696
  • Мнения: 271
Водещите са като баскетболни звезди до финалистите Grinning

# 697
  • Мнения: 2 172
Уу,йеее....Роксана си отива  Whistling

Стана ми тъжно за Тошко,че е след Роксана  Confused

# 698
  • Мнения: 501
Ауууу, най-накрая се разкара Рокса, много съм доволна ...
И може би искам да спечели Стелияна ....

# 699
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Допада ми вота, но и на мен ми е странно. Тошко 4ти при толкова много подръжници  newsm78

# 700
  • Мнения: 221
Хайде Роксана си тръгна. За съжаление и Тошко.
Дано спечели Игор.


+1

# 701
  • Мнения: 943
Вече ми се повдига от Ивана, която да ме агитира, че Роксана пее българска музика и заслужава подкрепа, а защо не и титлата Гласът на България, като пък пеела толкоз много българско  Sick
На мен също. А как е нагиздена като стара чанта. С обици полилеи, пера и мазен, огромен кок. Как не се облече тази жена веднъж с вкус. Sick Пък после се сърдят, че ги наричат чалгаджиики и че им се подиграват за липсата на стил.

Щото Марианчето е много стилна!  Whistling

# 702
  • Мнения: 338
Много ме е яд за Тошко Cry. Направо се разпаках. Невероятно талантливо момче Hug

# 703
  • Мнения: 11 775
Вече ми се повдига от Ивана, която да ме агитира, че Роксана пее българска музика и заслужава подкрепа, а защо не и титлата Гласът на България, като пък пеела толкоз много българско  Sick
На мен също. А как е нагиздена като стара чанта. С обици полилеи, пера и мазен, огромен кок. Как не се облече тази жена веднъж с вкус. Sick Пък после се сърдят, че ги наричат чалгаджиики и че им се подиграват за липсата на стил.

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Радос, права си.

# 704
  • Мнения: 31 381
Е с Ивана никой не може да се сравнява.

Общи условия

Активация на акаунт