Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 793
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 19
Понеже имам много запитвания на лични за жената от Пловдив, ще отговоря тук. Успях да се свържа с нея, поговорихме около 10 мин и ми отговори доста изчерпателно на въпроса, който ме касаеше. Преди малко ми се обадиха и потвърдиха това, което тя ми беше казала че ще стане до три дни - днес е втория. Може и да е случайност, а може - не. Аз лично съм доволна и смятам по-нататък да отида при нея. Публикувам телефона и ( отговаря на въпроси вторник сутрин 9-10, четвъртък след 17 часа и понякога събота). Аз когато и се обадих беше понеделник, каза ми по-късно същия ден да и звънна , явно се беше освободила и ми отговори. Не е импулсен - това го проверих. Тел - 0898 666838, Ани се казва.
Искам да попитам как е възможно да се занимава с астрология, а да не ме попита кога ми е рождената дата, нито име...?

# 451
  • Мнения: 0
Понеже имам много запитвания на лични за жената от Пловдив, ще отговоря тук. Успях да се свържа с нея, поговорихме около 10 мин и ми отговори доста изчерпателно на въпроса, който ме касаеше. Преди малко ми се обадиха и потвърдиха това, което тя ми беше казала че ще стане до три дни - днес е втория. Може и да е случайност, а може - не. Аз лично съм доволна и смятам по-нататък да отида при нея. Публикувам телефона и ( отговаря на въпроси вторник сутрин 9-10, четвъртък след 17 часа и понякога събота). Аз когато и се обадих беше понеделник, каза ми по-късно същия ден да и звънна , явно се беше освободила и ми отговори. Не е импулсен - това го проверих. Тел - 0898 666838, Ани се казва.
Искам да попитам как е възможно да се занимава с астрология, а да не ме попита кога ми е рождената дата, нито име...?


Позна ли ти иначе? Ще следя коментарите за Ани

# 452
  • Мнения: 3
Понеже имам много запитвания на лични за жената от Пловдив, ще отговоря тук. Успях да се свържа с нея, поговорихме около 10 мин и ми отговори доста изчерпателно на въпроса, който ме касаеше. Преди малко ми се обадиха и потвърдиха това, което тя ми беше казала че ще стане до три дни - днес е втория. Може и да е случайност, а може - не. Аз лично съм доволна и смятам по-нататък да отида при нея. Публикувам телефона и ( отговаря на въпроси вторник сутрин 9-10, четвъртък след 17 часа и понякога събота). Аз когато и се обадих беше понеделник, каза ми по-късно същия ден да и звънна , явно се беше освободила и ми отговори. Не е импулсен - това го проверих. Тел - 0898 666838, Ани се казва.
Искам да попитам как е възможно да се занимава с астрология, а да не ме попита кога ми е рождената дата, нито име...?
Последно астроложка или ясновидка е? Че за мен разликата е огромна. А какви данни ти иска и позна ли ти?

# 453
  • Мнения: 0
Здравейте,

Нека и аз да споделя моите впечатления от Стефка от Генерал Тодоров.
Днес ходих при нея. Ами...със смесени чуства съм. Не ми каза много много.
Отидох с конкретен проблем по който говори но...,абе може и това което ми каза да не ми харесва просто, но все пак ми каза че имам шанс да стане но ще ми е трудно много трудно. Прати ме при една жена Зафире или Зарифе в съседно село Яворица, за да ми направи вода за отключване на късмета и да ми потръгне малко. Поговорих си с жената, тя също ми каза някой неща и които виждала в водата и като цяло че не ми бил заключен късмета.
Само и казах че не искам никакви магии и се чудя дали не съм сгрешил с това което направих че оставих да ми бае.
Просто ме е страх така да се каже да не ми се разсърди господ заради това.
Ако някой има впечатления, и особенно от кокнретната жена, нека сподели моля.

# 454
  • Мнения: 0

               Здравейте,

Отговарям Ви веднага.Аз също минах по същия път.Направих си труда да мина и през Яворица.Зефире ми се стори много благ и добронамерен човек.Мисля,че има добро сърце и помисли,нищо,че не е българка.Ние на дълго и широко си говорихме с нея за много човешки неща и това,което чух от нея ме кара да мисля,че е на светлинни години от тези софийски шарлатанки.Желая Ви здраве и късмет.

# 455
  • Мнения: 2
Някой има ли информация и отзиви за Борислав Котев - "Боби Скенера" ? Скоро имаше телевизионно предаване по канал 1 с негово участие.

# 456
  • Мнения: 0
Здравейте,
дойде момента да споделя впечатления си за Величка от с.Катуница, изключително мила и позитивна, но в моя случай не позна.


Ей, някой ако познава още МИЛИ и ПОЗИТИВНИ ЖЕНИ, да ги публикува във форума, за да идем и да си ги спонсорираме- по 10 лв. или повече, колкото по мили и позитивни-толкова повече.
  bouquet. Май, не е важно дали познават!

# 457
  • Мнения: 19
Понеже имам много запитвания на лични за жената от Пловдив, ще отговоря тук. Успях да се свържа с нея, поговорихме около 10 мин и ми отговори доста изчерпателно на въпроса, който ме касаеше. Преди малко ми се обадиха и потвърдиха това, което тя ми беше казала че ще стане до три дни - днес е втория. Може и да е случайност, а може - не. Аз лично съм доволна и смятам по-нататък да отида при нея. Публикувам телефона и ( отговаря на въпроси вторник сутрин 9-10, четвъртък след 17 часа и понякога събота). Аз когато и се обадих беше понеделник, каза ми по-късно същия ден да и звънна , явно се беше освободила и ми отговори. Не е импулсен - това го проверих. Тел - 0898 666838, Ани се казва.
Искам да попитам как е възможно да се занимава с астрология, а да не ме попита кога ми е рождената дата, нито име...?
Последно астроложка или ясновидка е? Че за мен разликата е огромна. А какви данни ти иска и позна ли ти?
И аз не знам каква е, но в предишния пост на lara fab пишеше, че се занимава с астрология и Таро, на мен не ми поиска никакви данни, само си зададох въпросите. Не мога да кажа колко познава, но е на противоположното мнение, което ми казаха леля Искра, Величка от Катуница и Веска от Джулюница.    Днес след разговора ми с тази Ани, ходих до Веска, която за трети път ми казва едно и също, не вярвам да помни какво ми е казала преди, при положение, че толкова хора минават при нея.

# 458
  • Мнения: 0
Искам да направя едно пояснение. Понеже съм любител на астрологията ( много любителски разбира се) това беше една от причините да се обърна към Ани. Вgorsdk  преди да съдиш някой се постарай да прочетеш за астрологията. Дата и място на задаване на въпрос е дял от хорарната астрология. Това е хороскоп на въпроса - би трябвало само да те попита от кой град се обаждаш. Това е хороскоп само за въпрос който те касае, не е астрологичен анализ.Построява се карта в момента на питането - то си е цяла наука да успееш да я тълкуваш. Поради тази причина не ти е искала данни, защото при пълни данни би трябвало да ти направи пълен анализ по телефона, което смятам че си е доста работа. Тя не е врачка, не се бъркайте.

# 459
  • Мнения: 411
Искам да направя едно пояснение. Понеже съм любител на астрологията ( много любителски разбира се) това беше една от причините да се обърна към Ани. Вgorsdk  преди да съдиш някой се постарай да прочетеш за астрологията. Дата и място на задаване на въпрос е дял от хорарната астрология. Това е хороскоп на въпроса - би трябвало само да те попита от кой град се обаждаш. Това е хороскоп само за въпрос който те касае, не е астрологичен анализ.Построява се карта в момента на питането - то си е цяла наука да успееш да я тълкуваш. Поради тази причина не ти е искала данни, защото при пълни данни би трябвало да ти направи пълен анализ по телефона, което смятам че си е доста работа. Тя не е врачка, не се бъркайте.
Хм,и за хорарната астрология е необходимо точен час и дата на раждане.разбира се и място.твърде оспорван дял от астрологията е обаче.
За астролог мога да препоръчам Муси Дачева от Пловдив.Работи и по скайп.Ще я намерите с гугъл.

# 460
  • Мнения: 0
Здравейте,
дойде момента да споделя впечатления си за Величка от с.Катуница, изключително мила и позитивна, но в моя случай не позна.


Ей, някой ако познава още МИЛИ и ПОЗИТИВНИ ЖЕНИ, да ги публикува във форума, за да идем и да си ги спонсорираме- по 10 лв. или повече, колкото по мили и позитивни-толкова повече.
  bouquet. Май, не е важно дали познават!
Напротив, важно е най-вече дали познават и точно затова споделих мнението си. В моя случай, нещата се развиха в съвсем друга посока и позитивизмът и не ми помогна изобщо  Cry

# 461
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Ще предложа нещо по-различно за тези, които имат конкретен въпрос и знаят английски. Могат да зададат въпрос към тази гадателка тук: http://www.energytherapies.co Доста е популярна и има много добри отзиви за нея. Отговаря на един въпрос безплатно, оттам на сетне се заплаща. В менюто вляво има бутон Free reading, след  като се зареди тази страница отново още един такъв. Трябва да имате поща в gmail или yahoo доколкото си спомням. Писах й и ми отговори с доста подробности по интересуващ ме въпрос, но още не мога да кажа дали ми е познала, тъй като предстои да се случат нещата.

А след колко време се получи отговор?

Здравейте , момичета!  Simple Smile
Имам един въпрос за Дороти и за другите, дето сте ги открили- освен ясно зададен въпрос, името ти и други имена /ако трябват/, трябва ли друго да се пише? newsm78 Имам предвид рождени дати? Вие писахте ли си рождените дати?
Благодаря!   bouquet


На мене и Hollywood Psychics ми отговориха.Доста обширно (може и да има типови моменти), но психологически са ги нацелили нещата, за събитията - всеки ясновидец, с който съм имала контакт, казва различни времеви координати - явно от нас си зависи кога точно  ooooh! Simple Smile

За Ивелина - и аз имам известни съмнения дали да пусна смс, подробни ли са й отговорите  Thinking В сайта видях че има голямо поле за въпроси през смс 
Вчера прочетох от тук за Дороти и веднага й писах. Все пак беше безплатно. Пари трудно давам за такива неща, да не кажа, че и повече от 2лв. не искам да давам. Още вчера ми върна отговор - две изречения. Със срок декември и 16 февруари. Не знам дали  е познала,  ще поживеем, ще видим. Сега има нещо около мен във връзка с този въпрос и е напълно възможно тогава да стане по-ясно или да излезе друга възможност.
Писах й от поща в gmail - малко име, дата на раждане и въпрос.

# 462
  • Мнения: 19
Искам да направя едно пояснение. Понеже съм любител на астрологията ( много любителски разбира се) това беше една от причините да се обърна към Ани. Вgorsdk  преди да съдиш някой се постарай да прочетеш за астрологията. Дата и място на задаване на въпрос е дял от хорарната астрология. Това е хороскоп на въпроса - би трябвало само да те попита от кой град се обаждаш. Това е хороскоп само за въпрос който те касае, не е астрологичен анализ.Построява се карта в момента на питането - то си е цяла наука да успееш да я тълкуваш. Поради тази причина не ти е искала данни, защото при пълни данни би трябвало да ти направи пълен анализ по телефона, което смятам че си е доста работа. Тя не е врачка, не се бъркайте.
Постарах се да прочета за хорарната/часова/ астрология, която посочва отговори водейки се от часа на задаване на въпроса. Първо аз се обадих и тя ми каза да се обадя по късно, пробвах , но даваше заето няколко пъти, докато се свържа с Ани. През цялото време въпроса ми е бил един и същ, но ако се бях свързала по-рано или по-късно щеше ли да бъде различен отговора???

# 463
  • Мнения: 287
И аз писах на Дороти и ми върна невероятен отговор...Тъй като съм сама от доста време, борейки се с депресия от раздялата с онзи, когото мислех, че е мъжът на живота ми, я питах дали ще срещна друг мъж в живота ми, когото ще мога да обичам.  Трябва да кажа, че след бившия не мога да погледна друг просто, неволно сравнявам и винаги всичко е в негова полза. Та тя каза - да. Една връзка скоро, която няма да се получи, раздяла, малко самота и после истинския - "The One", който щял да се появи след малко повече от една година. Всичко това ми изглежда невероятно!
Записах си час при Карла също, макар и да нямам вяра, който е за другата седмица. На вас позна ли ви тя?

# 464
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
здравейте,
 дайте линк за ДОРОТИ !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт