Спамо-чат /10 - 16.10/ Лейзимаммадженералспамтийм - N-та

  • 9 706
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 632
Искам камина и ааааааааааааааааз  Crazy

А аз искам парно! Ама нямаааа. Това с камината и аз го исках, докато не го проимах. Е, нЕма такова мъкнене, чистене и хамалогия.  Tired  А като си доставяме горивото не ме питай как пренасяме по 1-2 тона на ръка с милУто. Съдба!

... мдааа започва мъкненето на дърва, чистенето на пепел и т.н....,и аз предпочитам парно или отопление с едно натискане на копчето... мани я тая романтика... Laughing

# 16
  • Мнения: 35 983
Мон, да ти е жив и здрав!  Hug
и да те слуша не много  Whistling

нещо като общ подарък   Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
Това го копнах от моята отчетна:

Днес е Денят на Психичното здраве.
Припомням ви онзи добър начин за постигане на душевен мир 

Как да постигнем душевен мир

Изпращам ви това, защото определено при мен имаше ефект и всички, които следват този съвет биха имали много по-спокоен живот. Следвайки едно просто правило, което чух от едно здравно предаване най-после постигнах своя вътрешен мир и душевно спокойствие. Докторът в предаването съветваше, че за да се постигне това е необходимо да довършиш всички неща, които си започнал.
Така че се огледах вкъщи за неща, които съм започнала и стоят недовършени и преди да тръгна за работа тази сутрин довърших една бутилка "Мерло", една бутилка "Шардоне", ендна ботилка "Бейлис", дна бутхилка с воткъ, дно стекше биришка, към шетфърт ракииийка, ндна малкъ мъстишшшкааа, млкху тортичшкхааа... иии... ндни шукуладофи бунбонкички..
И си немате нъ предхстаа колку ми е кефф и спукхоиноо...
Пр..препр... препредайте тфа на койтуу може повеше да постигнт душевън мир...


# 18
  • Мнения: 4 434
ЧРД на синчето на Мон.   bouquet

Мене цял ден глава ме боли...аххх...значи поне не е празна.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 35 983
звучи логично, но все още съм в добро психическо здраве
подозирам обаче, че довечера ще се влоши и ще трябва да взема мерки за подобряването му  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 632
Това го копнах от моята отчетна:

Днес е Денят на Психичното здраве.
Припомням ви онзи добър начин за постигане на душевен мир  
Как да постигнем душевен мир
Изпращам ви това, защото определено при мен имаше ефект и всички, които следват този съвет биха имали много по-спокоен живот. Следвайки едно просто правило, което чух от едно здравно предаване най-после постигнах своя вътрешен мир и душевно спокойствие. Докторът в предаването съветваше, че за да се постигне това е необходимо да довършиш всички неща, които си започнал.
Така че се огледах вкъщи за неща, които съм започнала и стоят недовършени и преди да тръгна за работа тази сутрин довърших една бутилка "Мерло", една бутилка "Шардоне", ендна ботилка "Бейлис", дна бутхилка с воткъ, дно стекше биришка, към шетфърт ракииийка, ндна малкъ мъстишшшкааа, млкху тортичшкхааа... иии... ндни шукуладофи бунбонкички..
И си немате нъ предхстаа колку ми е кефф и спукхоиноо...
Пр..препр... препредайте тфа на койтуу може повеше да постигнт душевън мир...

hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy Joy на това се казва душевен мир........ Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 632
Наздравееееее  Party Party Party

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей, днес форумът бълва бисери, които не мога да не споделя с вас:

Мислете глобално.
Все пак, водата на планетата не е сменяна от сума ти време.
Просто преминава от един организъм в друг.

Reza

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
ПП - наздраве! Аз с чай, по-късно може да капна и малко уиски в него...  Blush

# 24
  • Мнения: 632
ПП - наздраве! Аз с чай, по-късно може да капна и малко уиски в него...  Blush

...задавих се от смях с тоя дшевен мир..., вече е разпространено и във фейсбук  Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 35 983
Ей, днес форумът бълва бисери, които не мога да не споделя с вас:

Мислете глобално.
Все пак, водата на планетата не е сменяна от сума ти време.
Просто преминава от един организъм в друг.

Reza

Реза е класик  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдам. Като имаш предвид, че това е извадено от тема за едни паднали хлебчета на един под в един хипермаркет, които са се върнали обратно при чистичките...  Mr. Green

 Crazy

# 27
  • Мнения: 632
Как е душевният мир?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Душата ми броди и мир не намира... сигурно иска да й сипя още едно...  Crazy

Навън времето хич не е за пушачи, искам да ви кажа! Whistling

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ирисче, благодаря  Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт