Отговори
# 660
  • Мнения: 21 201
Две са нещата, които ми харесаха в серията. Това, че Левент не си тръгна и второто, че отново виждам Фери стъпила здраво на краката си, а това не е никак малко за нея.
Не Ви ли се струва, че някак си Емир не беше толкова гневен и страшен в тази серия, както беше в предните, или аз нещо си въобразявам?

# 661
  • Мнения: 180
А докога ще гледаме себичната Джансу моля ви се?

# 662
  • Враца
  • Мнения: 791
Незнам но мен ми се струва че и Хазал и Чаги са станали по-хубави  Crazy
На Чаги му отива да е леко небръснат  Blush Blush Blush

# 663
  • Мнения: 2 449
  за мен слаба серия и все едно и също #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 664
  • Мнения: 180
Незнам но мен ми се струва че и Хазал и Чаги са станали по-хубави  Crazy
На Чаги му отива да е леко небръснат  Blush Blush Blush

Даа Peace

# 665
  • Мнения: 21 201
Сега Емир, ще го раздава, като Ангел хранител на Джансу и видиш ли ти, ще я пази от "лошата" Фери. Пълен перко наумов е Емир, но всичко това, ще му излезне през носа. Фериха няма да си остави магарето в калта, сигурна съм в това. Сега наш мачо, като се загледа и по Азра, стой та гледай шоу без завеси. Sick
Емир предаде чувствата на Фериха и според мен не я заслужава.
Ще дойде ден, може би Лара, Левент, или някой друг, ще се намеси и Емир, ще прогледне за Джансу, но дори и да си отвори очите, той вече, ще е сляп за Фериха. Тя няма вечно да му се кланя и моли да я изслуша, ще го постави на място, убедена съм.

# 666
  • Мнения: 21 201
Ичи, бабче, определено и Чаги и Хазалчето се разхубавиха много във втори сезон.

# 667
  • Мнения: 21 201
Мели, нали не си забравила молбата ми Praynigза превод на диалога между ФЕмир в апартамента му? Hug

# 668
  • Мнения: 8 596
Представям си сега глупакът Мехмет какво ще си помисли. Crossing Arms



Наде, в крайна сметка пак ще са заедно. Все пак те са главните герои и сериалът разказва тяхната история. Останалото е пълнеж, така че, рано или късно ще се съберат. Hug

# 669
  • Мнения: 180
Да видим Азра като как ще го раздава.

# 670
  • Мнения: 1 306


Наде, в крайна сметка пак ще са заедно. Все пак те са главните герои и сериалът разказва тяхната история. Останалото е пълнеж, така че, рано или късно ще се съберат. Hug

Съгласна съм с кака. Peace

# 671
  • Мнения: 21 201
Що за човек е Емир? Нали Фери не го интерсува, не я иска в живота си, от къде на къде, ще и търси сметка за всяко нейно действие, или казана от нея дума? И аз да бях, щях да му посегна, както направи Фериха, че и повече щях да му направя и в никакъв случай не бих го търпяла толкова дълго време да ми се качва на главата и да ме обижда.

# 672
  • Мнения: 180
Представям си сега глупакът Мехмет какво ще си помисли. Crossing Arms



Наде, в крайна сметка пак ще са заедно. Все пак те са главните герои и сериалът разказва тяхната история. Останалото е пълнеж, така че, рано или късно ще се съберат. Hug
PeaceНаш М пак ще тръгне на бой понеже това му е призвание в живота

# 673
  • Мнения: 21 201


Наде, в крайна сметка пак ще са заедно. Все пак те са главните герои и сериалът разказва тяхната история. Останалото е пълнеж, така че, рано или късно ще се съберат. Hug

Съгласна съм с кака. Peace
Зори аз те поздравих за добре дошла, че те нямаше цяла седмица, но отговор никакъв. Crossing Arms

# 674
  • Мнения: 21 201
Мехмед е такава лукова глава, че въобще не знае на кой свят е. Все на бой налита, като някой петел, но какво, защо, въобще не му е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт