Отговори
# 780
  • Мнения: 969
шоколадче, дадоха ми Синупрет (не форте), т.е от възрастни се взимат 2 по 2 таблетки дневно, а опаковката е 8.70лв за 50 таблетки. Ще го погледна другото от iherb! Мерси!

Моля ви, помогнете с идеи!!! Откриха ми радикулит (било възпаление на коренчетата на прешлените). Инжекции, лекарства, но кръстът си ме боли. Кои добавки и витамини ще ми помогнат? Пинко, дали пак не трябва да взимам ензими? Пише из нета за магнезий, кордицепс, цинк, дали ще са ми от полза?  Praynig

liu jo, дано ти помогне Синупрета! А за ензимите и аз се надявах да е за постоянно, но май болежките ми са хронифицирали, та трябва може би периодично да се повтаря курса с ензимите! Успех!

# 781
  • Мнения: 800
Нова тема.

Ето тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620351.0

Всички са добре дошли.


Отговорите - там.
 bg Код за 5 $ отстъпка в iHerb: ХIХ862 animal037

# 782
  • Мнения: 2 140
Момичета, знам, че това не е нормално да го получа като отговор, моля ви кажете ми къде съм сбъркала - не трябва сигурно такава карта да използвам? Картата не е кредитна, но системата я прие.
*Please include your order number on all correspondence for quicker handling

Thank you for your recent order with iHerb. For your protection and ours, it is important to make sure credit cards are being used by their proper owners. So customers ordering from iHerb.com may need to fax or email us information. We need you to fax (001.951.616.3601) or email (verify@iHerb.com ) as an attachment the front page of your monthly credit card statement or bill. (This is the document that shows your charges for that month.) Another option is to send us a copy of the front and back of the credit card along with a utility bill (water, electricity, or gas) that shows your shipping address. Your privacy is assured. Please understand that we respect your privacy and have no interest in your personal spending habits. (We do not sell or distribute any of your personal information.) If you are sending us a copy of your credit card statement, you may delete any purchase history from this document if you like. All we need is your credit card company''s logo and address, your name and address, and the last 4 digits of your card. Easy enough? Thanks for your cooperation!

# 783
  • Мнения: 800
Има нова тема...

Как получи това съобщение?

Отказаха ли ти поръчка?

Досега никому не са искали подобна верификация, въпреки че имат право.

Иди до банката и поискай едно месечна извлечение от картата (на български) и им го прати (сканирано и аташирано към имеил).

Да ги видим какво ще прочетат!

# 784
  • Мнения: 2 140
Ами вече ми отказаха поръ4ката защото аз много се мотах с отговора. Ина4е това е картата Виза на приятеля ми, с която залага в Интернет и може да се пазарува. Не знам с извле4ението какво ще видят, тя картата е дебитна. Там е проблема - как да им пратя документ за credit card statement or bill, като той няма месечни вноски - внася само когато ще пазарува чрез нея. Не знам с извлечението как ще докажа, 4е съм редовен платец.

# 785
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
подадох сигнал за заключване и ще ти отговоря в новата тема   Peace така, че виж за отговор в нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт