Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 71

  • 38 593
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 835

Много мо харесва колажа, излъчва спокойствие и загатване.
 
Той Саваш преспа с Ясемин,тя  девственна, изгуби се една година- била при майка си, а сега го посреща с дете в ръцете, откъде да предположи, че веднага е заченала Joy Joy

# 706
  • Мнения: 28
Ох, успяхме да намерим кусур и най-обичния образ в темичката. Няма съвършени. Сега спокойно вече мога да поспя.

ЛЕКА НОЩ, МОМИЧЕТА! ЖЕЛАЯ ВИ КРАСИВИ СЪНИЩА!   smile3524      Hug      Hug      Hug

# 707
  • Мнения: 12 835
Но от тук започват хубави сериии, ще си ги гледаме с удоволствие.Но и Нургюл си е артистка от класа, как само играе с очите, тъжни и радостни, все си е хубавка и най -вече убедителна в ролята си.

Лека нощ и от мен!



Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 00:12 от eliNIM

# 708
  • Мнения: 1 065
Но от тук започват хубави сериии, ще си ги гледаме с удоволствие.Но и Нургюл си е артистка от класа, как само играе с очите, тъжни и радостни, все си е хубавка и най -вече убедителна в ролята си.

 smile3521 smile3521 smile3521

Голяма актриса и аз много я харесах, прекрасна е Wink

# 709
  • Мнения: 10 827
Това мъжете са много глупави същества Joy Joy Joy, можеш да си ги метнеш както ти отърва Joy Joy Joy ами много е просто , като се върне назад в месеците и хоп резултата е ясен , ама той защо не се разтърси малко. Саваш има толкова проблеми сега, че лесно се върза с племенникът Joy Joy Joy Joy

 wavey newsm10 smile3521

# 710
  • Мнения: 1 863
  Добро утро! Hug Hug Hug


  Снощи пак съм заспала като отсечена кайсия, но пък вие сте си поиграли със Саво, милия! Joy Joy Joy Пак не е спал заради вас. hahaha hahaha Но пък аз друго забелязах. Да видим как Омер  ще се роди на 9-ти във 24 еп, като снощи великия превод каза, че на 2-ри ще направи 4 месеца. hahaha hahaha hahaha
  А тия двете влюбени не знам на какво чудо се надяваха, като Саво и на двете им изпили мозъците, че ще обича Яска до гроб, дори и да не са заедно. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

  Приятен ден на всички и да ви е петъчно! Simple Smile

 

# 711
  • София
  • Мнения: 1 433
Добро утро момичета  bouquet
може ли някой да ми каже снощи до къде свърши серията по Диема
домочадието се разбунтува снощи и трябваше да отстъпя ТВ-то Sad
по тази причина изгледах целия епизод в Бокса-но предполагам че Диема не е дала целия newsm78

# 712
  • Мнения: 630
  
  bouquet  bouquet Hug HugДобро утро, момичета! Свеж, спорен и закачлив да е денят Ви! Hug Hug   bouquet  bouquet
   love001    love001

И момчето е с нас! Peace Peace

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1074957

# 713
  • Мнения: 630
Добро утро момичета  bouquet
може ли някой да ми каже снощи до къде свърши серията по Диема
домочадието се разбунтува снощи и трябваше да отстъпя ТВ-то Sad
по тази причина изгледах целия епизод в Бокса-но предполагам че Диема не е дала целия newsm78

Пропуснах снощната минисерийка  ooooh!и не мога да съм полезна! Днес на поправителен ще се явявам! hahaha

# 714
  • Мнения: 630
Морски очи джанъм  Hug Hug  bouquet  bouquet  love001  love001 Ще ти пиша на лични! Peace Peace

# 715
  • Мнения: 10
Отвратителен дублаж на Саваш, когато вика на Шахнур няма емоцията , Мурат се чува как и вика , а ние слушаме монотонно приказване.Каква мила картинка беше с детето, защо като се осъмни не провери. Но следенето на Ясемин  за Саваш не е достойно

Момичета, настигнах ви, най ме радва това, че има коментари на стари неща с нов прочит. И аз вече по друг начин гледам сега на Севги... А Саваш- жегна го нещо за детето, но той толкова доволен от сдобряването, а пък толкова проблеми вкъщи, че нещо не се съсредоточи. А после пък се появиха и мнимата сестра на Ясето и свекърва ѝ, така че това спомогна за разсейването на съмненията.
  
Ели, и аз съм ужасена от дублажа, точно си мислех, че влиза в час това момче- дубльора, но не би. И не само в кавгата с Шахнур, ами когато видя Йомер, ами когато му се радваше- има толкова нежност в думите на Саваш, а този не можа да ме убеди в усмивката на Мурат. "Може ли да го взема" беше дублирано все едно предлага да ѝ носи торбата от пазар, а не бебенце. А бе..... Дубльорът на Йозджан Дениз в "Млечният път" много щеше да подхожда на Саваш, но и да си чешем езиците, файда йок.
   А за превода, да ви кажа, ми се струва, че различни превадачи са превеждали сериите. Пак ще се хвана за "енгето"- веднъж "буля", веднъж "леля", веднъж "вуйна". Между другото проверих, че "буля" означава омъжена НЕмлада жена. Grinning
  
    Танче, джанъм беним, чудесни клипове, а този с целувките ми е особено любим.

    Зизка, чакам те, души, третият сезон- какво се случи през 10-те год. сонра?


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Иха, събудили сте се.

# 716
  • Мнения: 10
Морски очи джанъм  Hug Hug  bouquet  bouquet  love001  love001 Ще ти пиша на лични! Peace Peace

ОК, тук съм,  Hug Hug Hug дай повече инфо за слънчицето.

# 717
  • Мнения: 1 065
Гюнайдън къзлар Hug

# 718
  • Мнения: 1 065
Добро утро момичета  bouquet
може ли някой да ми каже снощи до къде свърши серията по Диема
домочадието се разбунтува снощи и трябваше да отстъпя ТВ-то Sad
по тази причина изгледах целия епизод в Бокса-но предполагам че Диема не е дала целия newsm78

Ако не греша някъде до средата на епизод 10 част 2 Wink

# 719
  • Мнения: 12 835
Добър да е денят ви днес, петък  -  спорен и спокоен, последният работен от седмицата!

Гони, благодаря за статията, интересна е. Дано и нашите телевизионери я прочетат, има върху какво да помислят и променят  отношението си към излъчването на сериалите. Рекламата е хубаво нещо и е задължителна ,но уважението към зрителя не е за подценяване. 


Добро утро момичета  bouquet
може ли някой да ми каже снощи до къде свърши серията по Диема
домочадието се разбунтува снощи и трябваше да отстъпя ТВ-то Sad
по тази причина изгледах целия епизод в Бокса-но предполагам че Диема не е дала целия newsm78

Нищо не си пропуснала, съвсем в началото на 10 оригинален, разкриването на нарколаборатириите във Ван от полицията, благодарение на Китка.

Общи условия

Активация на акаунт