Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 71

  • 38 584
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
Абе мацки, човека е влюбен само във Яска и не ги забелязва другите.Нормално е.А те пък какво само се влюбват в него то и аз съм влюбена в него отново ама си траяя  #Crazy


Ама не си трай, джанъм! Кажи си!
И аз бих се обидила на тяхно място, че пък съвсем не ме отразява. Хайде, холан! Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 1 433
Зизанкеееее, сценария ти ме хвърли в музиката Joy Joy Joy Joy Joy
чичко Кудрет е загубил голям сътрудник в твое лице, крайно време е някое птиченце да му шушне в ушенцето какъв талант има у комшиите
като те земе в екипа, такива сценарии ще има, ще гасне тока от свръх волтаж hahaha hahaha

Срещата с бебето, ама колко се губи-в оригинал така завършват-на вратата, щеше да ми падне сърцето в петите #Shocked
а наште го претупаха, та тръпката не се усети толкоз
и как го метнаха-бебе на три месеца, а ръха корички хляб, и изглежда като 7месечно
ма то мъжка му работа, де да се сети Саваш милият

 
въх, 11 отговора докато публикувате

# 692
  • Мнения: 8 457
Хриси лека нощ  Hug

Не вижда ли, че детето прилича на него Joy Joy Joy Joy Joy



Аде не вижда  JoyМи той се утрепа да му гледа снимката на Омер.Вика на Ясето -Като че ли прилича малко и на теб JoyМии има си хас да не прличи на нея нали му е майка на малкия мушморок.

# 693
# 694
  • Мнения: 12 829
Зизанкеееее, сценария ти ме хвърли в музиката Joy Joy Joy Joy Joy
чичко Кудрет е загубил голям сътрудник в твое лице, крайно време е някое птиченце да му шушне в ушенцето какъв талант има у комшиите
като те земе в екипа, такива сценарии ще има, ще гасне тока от свръх волтаж hahaha hahaha

Срещата с бебето, ама колко се губи-в оригинал така завършват-на вратата, щеше да ми падне сърцето в петите #Shocked
а наште го претупаха, та тръпката не се усети толкоз
и как го метнаха-бебе на три месеца, а ръха корички хляб, и изглежда като 7месечно
ма то мъжка му работа, де да се сети Саваш милият

 
въх, 11 отговора докато публикувате


Направи му впечатление, че е по-голямо от това което му каза Лейля, но до там. Повярва на Ясемин и до тук със съмнението



# 695
  • Мнения: 28
Че питаше даже дали Йомер прилича на баща си. Сподели съмненията си с Надето, и също до там.

Добре, че Шахнур анна си беше на бойния пост - да има внук, и си го намери.  Laughing

# 696
  • Мнения: 8 457
Саваш нямаше време да се занимае по обстойно с тоя проблем.Тоя АМ така му висна ,че нямаше време да мисли за друго.Ако беше свободен бързо щеше да схване за какво иде реч.Пък и от къде да предположи ,че го лъжат яко тия две жени.А после на следващата среща с бебето нали тогава бяха и приятелката на Лейля ,че и щерка и .Маааале къв тетър му спретнаха и Саваш си седи най спокойно пива си чай и вярва Joy

# 697
  • Мнения: 12 829
Това мъжете са много глупави същества Joy Joy Joy, можеш да си ги метнеш както ти отърва Joy Joy Joy ами много е просто , като се върне назад в месеците и хоп резултата е ясен , ама той защо не се разтърси малко. Саваш има толкова проблеми сега, че лесно се върза с племенникът Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 12 829
Саваш нямаше време да се занимае по обстойно с тоя проблем.Тоя АМ така му висна ,че нямаше време да мисли за друго.Ако беше свободен бързо щеше да схване за какво иде реч.Пък и от къде да предположи ,че го лъжат яко тия две жени.А после на следващата среща с бебето нали тогава бяха и приятелката на Лейля ,че и щерка и .Маааале къв тетър му спретнаха и Саваш си седи най спокойно пива си чай и вярва Joy

 Joy Joy Joy JoyТа дори се щракнаха заедно с Омер на фото ,  та да го гледа след това на компютъра си Joy Joy Joy и пак не му чатка нещо в мозъка, а  е умен мъж

# 699
  • Мнения: 6
Абе мацки, човека е влюбен само във Яска и не ги забелязва другите.Нормално е.А те пък какво само се влюбват в него то и аз съм влюбена в него отново ама си траяя  #Crazy


Ама не си трай, джанъм! Кажи си!
И аз бих се обидила на тяхно място, че пък съвсем не ме отразява. Хайде, холан! Simple Smile


Ама на кого да кажа че да хване дикиш? То само за мен размита горкия една суруя жени има на главата му.Аз съм търпелива ще чакам.

# 700
# 701
  • Мнения: 28
Това мъжете са много глупави същества Joy Joy Joy, можеш да си ги метнеш както ти отърва Joy Joy Joy ами много е просто , като се върне назад в месеците и хоп резултата е ясен , ама той защо не се разтърси малко. Саваш има толкова проблеми сега, че лесно се върза с племенникът Joy Joy Joy Joy

Май по-често така им отърва на милите. "Те ни яли, ни пили, ни лук мирисали." Понякога е добре да не знаеш - така не си слагаш отговорности на главата (не че Савашовите бяха малко и без това).

# 702
  • Мнения: 8 457
Саваш нямаше време да се занимае по обстойно с тоя проблем.Тоя АМ така му висна ,че нямаше време да мисли за друго.Ако беше свободен бързо щеше да схване за какво иде реч.Пък и от къде да предположи ,че го лъжат яко тия две жени.А после на следващата среща с бебето нали тогава бяха и приятелката на Лейля ,че и щерка и .Маааале къв тетър му спретнаха и Саваш си седи най спокойно пива си чай и вярва Joy

 Joy Joy Joy JoyТа дори се щракнаха заедно с Омер на фото ,  та да го гледа след това на компютъра си Joy Joy Joy и пак не му чатка нещо в мозъка, а  е умен мъж
Ясемин чак като му каза в 24 серия да погледне датата на акта за раждане той мили чак тогава се усети за какво иде реч.

# 703
# 704

Общи условия

Активация на акаунт