Бъдни вечер, Коледа и сняг - радост и надежда във душата, пак - 19.12 - 25.12.05

  • 7 528
  • 182
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 091
И мен нещо ме боли гърло, но за сега поне не му разрешавам да помрачи празничното ми настроение Naughty Утре ще купувам подаръци и това приповдига коледното ми усещане за прекрасен празник.
villi, и аз като теб заминавам на ски след Коледа, та чак до след Нова година.
slonchetka, весели празници и дано пожеланието ти се сбъдне smile3521

# 136
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте Simple Smile

От мен също весели празници на всички!
Аз все още съм затънала до гуша в работа, не мога да си взема отпуска по празниците  Cry , гони ме ПМС-то и от стрес май изпадам в деперсия и ми се ревееее. Даже подаръци нямах време да купя, сраммммм.

Ето ви нещо хубаво и от мен:
http://adv.netinfo.bg/NewYear2006/

Лек ден! И до другата седмица!

# 137
  • Мнения: 9 110
Олеле....ако знаете какво ми изплува в мозъка току що...както си стоях и ми светна какво сънувах снощи. Сънувах че правя тест Шуър Чек и че има две чертички...чувството беше невероятно и странно...олеле, чак сега ме втресе като си спомних Embarassed Аз знаете че още не съм официално сред бебеправещите, та ми е чудно откъде ми е щукнало да го сънувам това...може пък някоя от вас да ни зарадва и аз да съм имала предчувствие Crazy

Жабче, много сладка картичка, благодаря Blush

# 138
  • София
  • Мнения: 4 272
Стеф, не знам дали забеляза, но това, което Жабчето ни е изпратила е не само картичка! Като изчакаш да се зареди до края има и ботушчета с късмети. На мен ми се падна, че Купидон се е прицелил в мен, т.е. голяма любов - голямо чудо! А пък аз си чакам плода на тая любов Crossing Arms
А съня ти е много хубав? Дали пък не показва нещо, свързано с твоето закъснение Wink

# 139
  • Мнения: 9 110
Опс, аз съм пропуснала това с късметите Crazy Чакай да се върна пак, белким ми се падне нещо хубаво Mr. Green
Сънят ще го видим какво ще значи, то ще си покаже Blush

Ето какво ми се падна  Embarassed
Тишината и спокойствието завинаги ще изчезнат от Вашия дом... за да се изпълни той с радостен детски глъч! Simple Smile

# 140
  • София
  • Мнения: 4 272
Изтеглих още едно късметче - Дори и да не вярвате в чудеса, годината ще е изпълнена с тях!- Страхотно звучи, нали? Това го пожелавам на всички!

# 141
  • Мнения: 4 970
а ето на мен какво ми се падна" Тази година по-добре не разопаковайте куфара си и се постарайте международният Ви паспорт да е винаги под ръка!" Laughing
ами - дано да е така.Тази година пропуснах всякакви пътувания ,почивки и екскурзийка.редно е догодина да наваксам Wink
А понеже съм и зодия "близнаци" все по 2 си тегля като  децата Mr. GreenВтория ,който ми се падна желя от все сърце на всички ви Hug"Тишината и спокойствието завинаги ще изчезнат от Вашия дом... за да се изпълни той с радостен детски глъч! Simple Smile"

# 142
  • София
  • Мнения: 2 443
"На следващата коледа ще има кой да чупи играчките на елхата"

Представяте ли си какъв късмет. Направо ще ме разплаче. Simple Smile

# 143
  • Мнения: 9 110
Тия късмети май са създадени специално за нашия форум Laughing
Дай Боже всекиму да се сбъднат тези красиви пожелания Hug

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
На мен ми се паднаха
Уви, тази година ще се наложи да Ви поставят сериозна диагноза... непоклатимо здраве Simple Smile
и
Годината на сбъднатите мечти!
Дано е късметлийска годината Mr. Green

# 145
  • Мнения: 1 153
привет и от мен Hug
И аз теглих от късметите цели 2 Embarassedнали съм ненаситна Embarassed
1-ят беще нещо от рода на -''чува се звън на празнични камнаки ама не са на Дядо Коледа а други"" Thinking да не би да става дума за сватбени?
2-я "ще се наложи да си увеличите банковата сметка,всъщност колио ви е месечния доход" Thinking май това е за повишение на заплата

# 146
  • Мнения: 90
Привет и от мен.И аз си взех късметче"НАМА ДА ИМАТЕ НУЖДА ОТ ЕКИПИРОВКА НА АЛПИНИСТ ЗА ДА ПОКОРИТЕ НАЙ-СЕТНЕ МЕЧТАНИЯТ ВРЪХ"Как ми се иска да е вярно.....мечти,мечти.Пожелавам ви весели празници и сбъдване късметчетата. Май наистина са направени за нас.

# 147
  • Мнения: 4 308
If, има нарисувани халки към твоето пожелание  Mr. Green

Пък аз нали съм диване ги "отстрелях" почти всичките късмети  Embarassed Embarassed Embarassed

# 148
  • Мнения: 2 120
Еха, на мен ми се падна-`Внимавайте какво ще си пожелаете в Новата година, ще се сбъдне`.
Страхотно. Няма да спра да си го мисля, а сега отивам за още едно късметче.
Леичка, наистина ти е страхотен паркета, забелязах го защото Боби се беше разположил върху него и му завидях на юнака.

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 17:58 от Дара

# 149
  • Мнения: 529
Ей на мен какво ми се падна  Laughing
Омръзнало Ви е новогодишните късмети да не се сбъдват, нали? Е, сега ще се наложи отново да повярвате в дядо Коледа. Simple Smile
И понеже все аз правя баницата - тази година ще сложа бебе-момче, бебе-момиче, близнаци, че даже и едни тризнаци  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт