Бъдни вечер, Коледа и сняг - радост и надежда във душата, пак - 19.12 - 25.12.05

  • 7 525
  • 182
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
И понеже все аз правя баницата - тази година ще сложа бебе-момче, бебе-момиче, близнаци, че даже и едни тризнаци  Mr. Green[/color]
Искам и аз от твоята баница Mr. Green

# 151
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Момичета, и Херка най-специално  Wink

Весели празници! Да сте живи и здрави и много късмет!
Пожелайте си нещо утре вечер - нали е Бъдни вечер - казват, че се сбъдвало!

Весело и умно посрещане!  Hug

# 152
  • Мнения: 6 993
Помните ли ме Blush Съвсем изчезнах Sad Знам си аз, че не можете да забравите такава прекрасна, мила,добра,отзивчива личност като моя милост (и особено скромна) , ама да попитам все пак Crazy
Честито на всички с две чертички!
На всички пожелавам весели празници и както на мен ми пожела един приятел - догодина да каните на кръщенета Wink
Целувки!
Галски, за това колко се сбъдва на Бъдни вечер желанието имам дълбоки съмнения. Около 10 години си пожелавах братче, ама ц Mr. Green Сега минах на син Laughing

# 153
  • Мнения: 2 123
момичета,
полудяваммммм #2gunfire #2gunfire #2gunfire
днес съм изкарала в задръстванията н епо-малко от 2.5 часа!!!! най-мразя да купувам подаръците в последнат аминута и тази година не изневерих на стила си!В София е ад! Искам няколко дни само да спя... но ... в някой друг живот Wink
Съжалявам, че ви натоварих, но имах нужда да си изплача уморат аи нервите преди да пийна дневнат аси доза вино и да се гушна под юргана.
Момичета, МНОГО БРЕМЕННИ, МНОГО ДЕВИВИЧКИ 2006 Пздравявам ви от сърце и си пожелавам при следващото си влизане още много бременни особено сред близките ми познати тук Praynig
Прочетох си постинга в Ще имам бебе от юли месец и ми стана едно..мило... и пак осъзнах, че искам да си имаме и ние човече с любимия ми. И ако дядо Коледа влиза тук ще уточня, че много искам да е здраво, може да са две и да приличат на моя сладък и единствен любим /ако са момченца/!
ПРЕГРЪЩАМ ВИ!!!

# 154
  • Мнения: 9 095
Ео, ти хубаво се появи, ама нищо не казваш- какво става при вас? Някакви новини?
Иринии, пожелавам ти през новата година това ти желание да се сбъдне- заслужаваш го  bouquet

# 155
  • Мнения: 4 362
Влизам за да ви  пожелая весели празници момичета много усмивки,радости и късмет,пожелай те си нещо казват,че на Коледа се сбъдвало!!!

# 156
  • Мнения: 7 716
Аз се очастливих  Wink
Овулацията мина вчера, съответно напрежението да я следя също. Laughing
Така че почват забавленията. newsm44

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Влизам за да ви  пожелая весели празници момичета много усмивки,радости и късмет,пожелай те си нещо казват,че на Коледа се сбъдвало!!!
Абе и аз така съм чувала Mr. Green
Весели празници момичета...нека се сбъднат желанията ни Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 6 993
Стеф, виждам ,че си ходила в любимата ми пицария Simple Smile Другия път пробвай Тежка пица:)
Иначе при нас - нищо ново. Бях в Габрово в големия сняг - беше много забавно, пуснах се по един хълм надолу по дупе седнала  Crazy Като на пързалка:) Уффф, детска радост:) Mr. Green

# 159
  • Мнения: 2 120
Момичета, влизам да ви пожелая весела Коледа и нека се сбъднат мечтите ви.
Аз приключих с готвенето, сега ще се контя за Святата нощ.
Целувам ви.

# 160
  • София
  • Мнения: 4 272
Даре, и  аз приключих с готвенето, и на мен ми идва ред на контенето Flutter Току-що опекох питата, много хубава стана...а как мирише...едвам се удържам Crazy
Лали, стискам палци успешно да сте оползотворили овуто!
Дея, мерси за пожеланията! Дано се сбъдне на всички най-съкровената мечта! А ти да си родиш най-сладкото и здраво бебче Heart Eyes
Херка, цункам те и теб! И наблягай повечко на мезенцата, не на пиенето Wink
Точно в 22 ч. ще си мисля за всички вас, форумки мили и ще се помоля тази година всички да се преместим в отчетните форумчета Praynig
Гушки Hug и цунки Heart Eyes

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Весела Коледа момичета Heart Eyes Heart Eyes
Лея  Hug Hug Hug и снимка на питата ей Blush

# 162
  • София
  • Мнения: 3 688
Весела Коледа момичета
Пожелавам много късмет и щастие на всички!
На мен от домашната баница ми се падна здраве/за да успея да отгледам още едно бебче-дано/:)

# 163
  • Мнения: 4 970
Мили момичета,желая ви весело посрещане на Коледа!Много здраве и щастие в тези празнични дни!Наздраве! Hug

# 164
Весело посрещане на Коледа, мили момичета! Пожелавам ви Дядо Коледа да бъде много щедър към вас тази година, за да ви се сбъднат всички мечти  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт