Прием в детски градини в Пловдив - 2

  • 57 688
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 746
В Малина, където си мислех, че ще ни вземат сме 7-ма резерва. Как мислите имаме ли шанс за второ класиране?

# 721
  • Мнения: 313
Привет и честито на приетите Laughing
Аз от устринта обикалям като гламава,та резултатът е:
В каменица не сме приети,няма ни и в резервите,изнесоха списъците към 9 и20
В малкия принц ходих 3 пъти и чак на третия ми казаха,че ще ги изнесат след 16 ч Thinkingкоето ме навежда на мисълта,че пак има нещо гнило.Вие какво ще кажете по въпроса?Още няколко часа мъчение за мен ooooh!

# 722
  • Мнения: 730
Гнило е! И на трите градини, в които проверих, списъците с приетите деца и резервите бяха изнесени още към осем сутринта. Верно, че в наредбата от общината е уточнена дата за изнасяне на резултатите, а не час, ама... хайде де... Laughing

# 723
  • Мнения: 85
Нинка, успех  Hug  Praynig, зависи колко ще потвърдят на І-во класиране!
На мен ми се обади една съседка за 1-та детска градина, нямало ни в списъка изобщо, а за другите две - не знам нищо, аз съм на работа и не знам дали са излезли списъците, ако тръгна да проверявам да не се окаже, че само тичам от работата до детските градини. И ми е много нервно, но пък от друга страна днес е и класирането за матурите за 7-ци - баткото ни е в 7-ми клас, и там ще тичам, а и баткото днес е на изпит по изобразително изкуство и го чакам да се обади около 14-15ч. - да ходя да го взема - с една дума съм кълбо от нерви и напълно неработоспособна, но и не мога да си тръгна!  ooooh! #2gunfire

# 724
  • Майничка
  • Мнения: 12 593
В Каменица бяха класирани само 21 деца, което е странно, защото би трябвало да има и още една група във филиала до студентския стол.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
В много градини 1-ва група е с една по-малко от предишни години заради задължителното приемане на деца за предучилищна.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 268
В Люляк трябва да са две първи групи (така каза директорката), ама така и не успях сутринта да отида..... до централната им сграда...

# 727
  • Мнения: 57
ходих... Grinning

# 728
  • Мнения: 7
Ние сме приети в Албена.  newsm44
Успех на всички!

# 729
  • Мнения: 2 382
Приети сме в 3 градини, потвърдих в едната, останалите две места ги освобождавам Simple Smile.
И четирите деца, с които подавахме заедно молби са приети минимум в две градини, така че ще има места за второ класиране. Не са изчистени дублажите.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Шайнче много се радвам за теб!
Коя градина предпочете?

Аз също съм пред дилема, лошо ми става направо.

# 731
  • Мнения: 2 382
Много се колебаех между Чучулига и Буратино, но в крайна сметка избрах Буратино. Още повече, че ще бъде и с дете, с което се познават от малки.
А твоята дилема за кои градини е Hug?

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
До колкото съм чувала Буратино е най-добрата градина в региона. Много добре си се насочила според мен.
Чучулига нямаше ли проблем със сградата?

# 733
  • Мнения: 202
Има ли Тракийки?Ние сме приети в Десислава, в Кремена сме резерва, а много исках там, сега не знам дали имаме шанс за там и дали да чакам.

# 734
  • Мнения: 2 382
Има, но той засяга основно административната част. За сметка на това персоналът е страхотен, но много  фактори натежаха в полза на Буратино.
Сега ми е мъка как ще се разделим с лелите в яслата. Голям рев ще падне Sad.

Общи условия

Активация на акаунт