Бременни мами, я се разпишете тук, че загубихме бройката!

  • 1 496
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 379
P.S.Ako ima drugi mami ot Italia shte se radvam da se svyrjia s vas,che tuk edin bulgarin niama okolo men i veche poludiavam.Az jiveja blizo do Verona.

Celuvki i uspeshno bremeneene na vsichki sladurki:)Simple Smile Heart Eyes Laughing

Има, има Hug Аз съм в Италия, и други има Mr. Green
Ти си във Венето, а аз съм в Ломбардия, но все си е северна Италия, почти съседки Laughing

Трябва и на нас един отчетен клуб да ни пуснат Simple Smile
Пиша от тези, които имат най-много дни към тези с по-малко( издайте си термините, че да не ги смятам дните моля и тези на които не съм писала нищо- също Simple Smile )

Колко дни ни остават:
.....
piccola   0
.....

Предполагам, че мен имаш предвид Embarassed ама аз съм piccolina. Не за друго, ама ми казаха, че има друга италианска мама piccola, която вече е родила през юли 2005. Аз съвсем случайно си избрах ник, който е подобен на нейния и няма нищо общо с това, че и моят термин е за юли, но 2006 Crazy Peace
По-точно терминът ми е за 25 юли 2006 bowuu

# 31
  • Мнения: 7 091
P.S.Ako ima drugi mami ot Italia shte se radvam da se svyrjia s vas,che tuk edin bulgarin niama okolo men i veche poludiavam.Az jiveja blizo do Verona.

Celuvki i uspeshno bremeneene na vsichki sladurki:)Simple Smile Heart Eyes Laughing

Има, има Hug Аз съм в Италия, и други има Mr. Green
Ти си във Венето, а аз съм в Ломбардия, но все си е северна Италия, почти съседки Laughing

Трябва и на нас един отчетен клуб да ни пуснат Simple Smile
Пиша от тези, които имат най-много дни към тези с по-малко( издайте си термините, че да не ги смятам дните моля и тези на които не съм писала нищо- също Simple Smile )

Колко дни ни остават:
.....
piccola   0
.....

Предполагам, че мен имаш предвид Embarassed ама аз съм piccolina. Не за друго, ама ми казаха, че има друга италианска мама piccola, която вече е родила през юли 2005. Аз съвсем случайно си избрах ник, който е подобен на нейния и няма нищо общо с това, че и моят термин е за юли, но 2006 Crazy Peace
По-точно терминът ми е за 25 юли 2006 bowuu


Ох извинявах объркала съм се  Embarassed, тези дни все ми се спи-явно си личи  Mr. Green Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 62
И аз да се разпи6а, в 17 седмица съм.Определена съм за 31 май.

# 33
  • Мнения: 1 425
Аз се разписах в темаа на Жана, но и тук ще се напиша.
 Терминът ми е на 21.95.2006 г. Остават още 149 дни.

# 34
  • Франция
  • Мнения: 152
Да се разпиша и аз. Остават ми 118 дена. Термина ми е 20 април.
Момиченце е, ще се казва Каролина.
Tatjana има почти същия термин като моя.

Леко бременеене на всички и Весели празници!

# 35
  • Мнения: 7 091
Да се разпиша и аз. Остават ми 118 дена. Термина ми е 20 април.
Момиченце е, ще се казва Каролина.
Tatjana има почти същия термин като моя.

Леко бременеене на всички и Весели празници!


Момичета, пишете вече само в темата на Жана, че решихме там да се отчитаме, аз ще преместя тези, на които има данните там, пиша това за следващите  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 11 315
Фрея може да ви събере темите на двете заедно ако искате?
Тандури, разберете се с Жана и пишете на Фрея на ЛС

# 37
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Tandoori, да zатворя ли таzи тема? Нали сега се раzписвате в другата на Zhana. Да не няма повтаряне на информацията?

# 38
  • Мнения: 7 091
Tandoori, да zатворя ли таzи тема? Нали сега се раzписвате в другата на Zhana. Да не няма повтаряне на информацията?

Да, може да я затвориш, аз пуснах тази първо, но няма смисъл от нея. Аз изкарах данните на момичетата и ги постнах в другата тема, така че няма проблем.
Даже затова писах никой да не пише вече тука, ама не се сетих да поискам да я заключиш за да не се повтаряме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт