Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 19

  • 58 909
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 023
Ако от сайтовете за колективно пазаруване все още ни четат бих искала да си поръчам оферти за основно почистване на дома и пръскане против хлебарки.

Комплексно ПОЧИСТВАНЕ НА ДОМА! Разумното РЕШЕНИЕ е Ваучер за 7 л …  Dafni само сега!

Някой да е попадал на оферта за детски рожден ден наскоро?

Подарете един незабравим рожден ден на детето си с помощта на ОКафе! - цената е малко олеле обаче

# 466
  • Мнения: 12
Миналия ден бях на маникюр с ОПИ по тази оферта http://niesme.bg/team.php?id=150

10/10  Peace Имам още 5 ваучера! Hug
Аз я пропуснах тази оферта.... Crazy
Аз съм ходила там на маникюр без ваучер и не бях доволна. Не знам дали е само една маникюристката. Мен ме прави една жена на средна възраст с тъмна коса и тъжно лице (като влезнеш в салона отляво). Имам много забележки относно работата и поведението й, но ще споделя, само впечатленията ми относно качеството на работата й. Не ми лакира ноктите както трябва (т.е. професионално или по-добре отколкото аз мога да си ги лакирам), лакът не ми издържа колкото обикновено издържат лаковете на OPI, за което аз си имам обяснение и съм 99 % сигурна, че е така: лаковете в шишенцата на OPI са всякакви други, но не и OPI. Имам много основания да мисля така, едно от които е, че веднага след като си тръгнах от салона едно ъгълче от лака се отлюпи и аз тъй като имах подобен лак вкъщи реших да го замажа с него. Моят лак обаче е на Перфект, но съвпадна до най-дребния отблясък с този уж ОПИ. Освен това още докато си избирах лак, ми направиха впечатления странните цветове, наредени в шишенца ОПИ. Аз често си купувам техни лакове и не съм виждала да имат такива цветове. И още мога да пиша, но вече стана много дълъг постът... Та, според мен ако държите на качествените материали за маникюр, там не е мястото  Peace

Ми не ми е мръднал лака, а си мия, чистя.. Блясъкът му е страхотен Thinking Еми, каквото и да е, имам още ваучери, поне да ги ползвам. А някой има ли идея какво са магнитните лакове и пробвал ли е? Party

# 467
  • Мнения: 500
Миналия ден бях на маникюр с ОПИ по тази оферта http://niesme.bg/team.php?id=150

10/10  Peace Имам още 5 ваучера! Hug
Аз я пропуснах тази оферта.... Crazy
Аз съм ходила там на маникюр без ваучер и не бях доволна. Не знам дали е само една маникюристката. Мен ме прави една жена на средна възраст с тъмна коса и тъжно лице (като влезнеш в салона отляво). Имам много забележки относно работата и поведението й, но ще споделя, само впечатленията ми относно качеството на работата й. Не ми лакира ноктите както трябва (т.е. професионално или по-добре отколкото аз мога да си ги лакирам), лакът не ми издържа колкото обикновено издържат лаковете на OPI, за което аз си имам обяснение и съм 99 % сигурна, че е така: лаковете в шишенцата на OPI са всякакви други, но не и OPI. Имам много основания да мисля така, едно от които е, че веднага след като си тръгнах от салона едно ъгълче от лака се отлюпи и аз тъй като имах подобен лак вкъщи реших да го замажа с него. Моят лак обаче е на Перфект, но съвпадна до най-дребния отблясък с този уж ОПИ. Освен това още докато си избирах лак, ми направиха впечатления странните цветове, наредени в шишенца ОПИ. Аз често си купувам техни лакове и не съм виждала да имат такива цветове. И още мога да пиша, но вече стана много дълъг постът... Та, според мен ако държите на качествените материали за маникюр, там не е мястото  Peace

Ми не ми е мръднал лака, а си мия, чистя.. Блясъкът му е страхотен Thinking Еми, каквото и да е, имам още ваучери, поне да ги ползвам. А някой има ли идея какво са магнитните лакове и пробвал ли е? Party

Абе, не ми се вярва някой да пресипва лакове от други шишенца в OPI ... И какво значи странни цветове? OPI имат десетки каталози с хиляди цветове ... Лично на мен лак OPI се е развалял на втория ден, докато обикновен лак ми е издържал седмица и отгоре. Всичко зависи от основата, а блясъкът от топ-а

AsureEues , погледни това клипче за магнитния лак, мисля, че ще добиеш представа. Готино стои и на живо Simple Smile  http://www.youtube.com/watch?v=bC5bKauCFCk&feature=related

# 468
  • Мнения: 12
Ауу, мерси Peace Изглежда сладурско Whistling и различно. А издържа ли или си е сам за гъзърлък за по 1 ден Joy Joy Joy (дори за предната дума)

# 469
  • Мнения: 500
Ауу, мерси Peace Изглежда сладурско Whistling и различно. А издържа ли или си е сам за гъзърлък за по 1 ден Joy Joy Joy (дори за предната дума)

Ами на мен рядко лак ми се задържа повече от 2, 3 дни. Този се задържа 3 дни, но честно да ти кажа въобще не обърнах внимание с каква марка точно ме намазаха  Embarassed

# 470
  • Мнения: 383
Абе, не ми се вярва някой да пресипва лакове от други шишенца в OPI ... И какво значи странни цветове? OPI имат десетки каталози с хиляди цветове ... Лично на мен лак OPI се е развалял на втория ден, докато обикновен лак ми е издържал седмица и отгоре. Всичко зависи от основата, а блясъкът от топ-а

И аз не се бях сещала, че може и такива измами да правят, но жената ми обясни чистосърдечно как се изчиства шишенце, за да си сипеш вътре друго нещо. Освен това упорито настояваше да й кажа с какъв лак бях лакирана като отидох на маникюр, че бил много хубав. Казах й, че е някаква неизвестна марка, но не й помня името, но тя настояваше да се сетя, че искала да купи същия..  И вече съвпадението на цвета между моя и поставения в салона затвърди съмнението ми (лакът беше перлено тъмно червено, което е доста трудно да съвпадне съвсем ако не е същата марка). ОПИ наистина имат много цветове, но повечето са хубави. Тези, които видях наредени в салона бяха все едно взети всички от коша с преоценените лакове, каквито има в Старнейлс.  ooooh! Може и да не съм права, но предпочитам да съм недоверчива, отколкото да ме смятат за балама.. Tired
Съгласна съм за важността на основата и топ лака  Peace

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 11:53 от pokita

# 471
# 472
  • Мнения: 19 527
Далеч и неудобно ми се струва  Simple Smile Но пък на тези, които им е удобно, да им е сладко! Един съвет - проверете дали дават дюнера за в къщи /който иска/ , че имах подобен проблем с бистро Сънрайз, където трябваше да ям картофите задължително в заведението им, не можело да ми ги опаковат за в къщи!

# 473
  • софия
  • Мнения: 25 774
Ужасно съм възмутена от поведението на театър "Българска армия" #Cussing out:
В Грабо има оферта за "Магията на Ненчо" на 1-ви Ноември от 19:00ч. В офертата не е посочено къде са местата, определени за ваучери. Обаждам се на посоченият от театъра телефон и една абсолютно заблудена овца (без извинение) първо ми казва, че не знае. Да съм се обадела на Грабо да ми кажат кои са местата Shocked. След това казва, че няма определени места за ваучери и че трябва да отида в театъра, да платя там и да си взема билетите. За 4ти път й обясних, че ваучери не се плащат там и не я разбирам. Просто ме интересува кои места са определени за пуснатите ваучери. "Отговори" да съм си купела ваучери и с тях да отида в театъра и на място да видя. Казах й, че все пак искам да знам какво купувам. Тя се ядоса и ми каза: "В момента работя с клиенти (все едно аз не съм) на екрана" и тя трябвало всичко да остави, за да ми обяснявала на мен #Crazy Затвори ми телефона.
Обадих се на Грабо. Реакцията им по телефона беше адекватна. Поеха ангажимент да се свържат с театъра и да поискат да се опише в офертата, след като не могат да обясняват по телефона.
Да видим.

Възхитена съм от адекватната реакция на екипа на театъра  bouquet Изпратих им на мейл описание на случката от сутринта. Вече имам отговор и извинение, придружено от 2 безплатни билета за ноември за постановка по мой избор.  newsm44

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 15:50 от zvanche

# 474
  • Мнения: 500
Абе, не ми се вярва някой да пресипва лакове от други шишенца в OPI ... И какво значи странни цветове? OPI имат десетки каталози с хиляди цветове ... Лично на мен лак OPI се е развалял на втория ден, докато обикновен лак ми е издържал седмица и отгоре. Всичко зависи от основата, а блясъкът от топ-а

И аз не се бях сещала, че може и такива измами да правят, но жената ми обясни чистосърдечно как се изчиства шишенце, за да си сипеш вътре друго нещо. Освен това упорито настояваше да й кажа с какъв лак бях лакирана като отидох на маникюр, че бил много хубав. Казах й, че е някаква неизвестна марка, но не й помня името, но тя настояваше да се сетя, че искала да купи същия..  И вече съвпадението на цвета между моя и поставения в салона затвърди съмнението ми (лакът беше перлено тъмно червено, което е доста трудно да съвпадне съвсем ако не е същата марка). ОПИ наистина имат много цветове, но повечето са хубави. Тези, които видях наредени в салона бяха все едно взети всички от коша с преоценените лакове, каквито има в Старнейлс.  ooooh! Може и да не съм права, но предпочитам да съм недоверчива, отколкото да ме смятат за балама.. Tired
Съгласна съм за важността на основата и топ лака  Peace

E, не, не, не  Shocked Shocked Shocked
Вече какво ли не измислиха ........................

# 475
  • Мнения: 498
alex99, страхотно, като се има предвид как обожавам дюнери, само дето тези са ми адски далеч, да пуснат в центъра офертичка!

За
OPI аз си купувам лакове само от тяхното представителство, и имат буквално хиляди цветове, представете си няколко стени само с лакове... гамата им е  Shocked ))))) но не бих се учудила ако наистина някъде си доливат в някое шишенце.

Искам пак оферта от ГО-ПАСТА, моля)))

Обадих се одеве до ФИШ&ФРЕШ да си запаза маса за утре питахме ме дали имам ваучер, казах - да, казах и за какво е, но им подчертах че не отивам САМО заради него)))


# 476
  • Мнения: 12
Ауу, мерси Peace Изглежда сладурско Whistling и различно. А издържа ли или си е сам за гъзърлък за по 1 ден Joy Joy Joy (дори за предната дума)

Ами на мен рядко лак ми се задържа повече от 2, 3 дни. Този се задържа 3 дни, но честно да ти кажа въобще не обърнах внимание с каква марка точно ме намазаха  Embarassed

Мерси. Сигурно ще си взема да го пробвам. Peace

# 477
  • София
  • Мнения: 13 261
Далеч и неудобно ми се струва  Simple Smile Но пък на тези, които им е удобно, да им е сладко! Един съвет - проверете дали дават дюнера за в къщи /който иска/ , че имах подобен проблем с бистро Сънрайз, където трябваше да ям картофите задължително в заведението им, не можело да ми ги опаковат за в къщи!

И на мен ми е далеч, иначе бих купила.
milittana, а как бяха картофките на Сънрайз? Отново са пуснали същата офертата, но адресът е  различен.  newsm78

# 478
  • Мнения: 19 527
Далеч и неудобно ми се струва  Simple Smile Но пък на тези, които им е удобно, да им е сладко! Един съвет - проверете дали дават дюнера за в къщи /който иска/ , че имах подобен проблем с бистро Сънрайз, където трябваше да ям картофите задължително в заведението им, не можело да ми ги опаковат за в къщи!

И на мен ми е далеч, иначе бих купила.
milittana, а как бяха картофките на Сънрайз? Отново са пуснали същата офертата, но адресът е  различен.  newsm78
Всъщност аз не съм ги пробвала, закото съгласете се че 500 гр. картофи не мога да ям наведнъж в заведението им. Търсех си дружка евентуално на обяд, или ако не намеря, ще ми изгори ваучера! Явно целта им е да отидеш в заведението им и задължително да консумираш и още нещо.

# 479
  • Мнения: 1 040
Цитат
кой е салонът  newsm78
За "Андреа СПА § Бюти" става въпрос.
Преди време някъде четох (из някакъв форум беше, затова не му обърнах и особено внимание), че ако не се прилага правилно, фотоепилацията може да доведе до обратен ефект. Сега като прочетох и тук за отрицателния ефект от нея, реших да питам - ако някой е по-запознат, да каже дали е възможно или не   bouquet
Може и да съм предубедена, но при мен се появиха няколко косъмчета по брадичката след процедурите там.

Едва ли от апарата им аз също правих там същата терапия май 7 или 8 пъти не помня нямам никакъв ефект в/у лицето поне (т.е. ефект има но до следващата процедура) но косъмчета няма как да ти се появата  от апарата и от програмата. Направи си хормонални изследвания щом се е появил такъв проблем.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт